Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai

Verslo planai (691 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo planas: informacinių sistemų projektavimo, kūrimo ir diegimo įmonė UAB "Sistema"

  Įvadas. Namų darbo idėja, pagrindimas ir istorinė apžvalga. Rinkos analizė ir marketingo strategija. Žaliavos, medžiagos, komponentai, atsarginės dalys ir jų tiekimas. Gamybos išdėstymas, vietos įmonei parinkimas ir gamtosaugos įvertinimas. Inžinerija. Organizacinis planavimas. Personalas. Projekto įgyvendinimo planavimas ir finansavimas. Finansinis įvertinimas, kainos ir pelno ekonominė analizė. Išvados ir pasiūlymai.
  Verslo planai, namų darbas(12 puslapių)
  2006-05-15
 • Verslo planas: internetinio portalo kūrimas ir išlaikymas IĮ "EuroFutbolas"

  Santrauka. Verslo aprašymas (portalo http://www.EuroFootball.lt kūrimas ir išlaikymas.). Verslo srities aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Tiekėjai. Darbo jėga. Reikalavimai. Teisės ir pareigos. Teikiamos papildomos paslaugos. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Darbas iliustruotas paveikslėliais ir lentelėmis.
  Verslo planai, referatas(20 puslapių)
  2008-01-05
 • Verslo planas: internetinių paslaugų teikimas UAB "SP" (Skaitmeninis Pasaulis)

  Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita.
  Verslo planai, referatas(22 puslapiai)
  2005-03-11
 • Verslo planas: internetinių paslaugų tiekimas, kompiuterinė UAB "DF"

  Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Darbų grafikas. Bibliografija. Priedai. Pelningumo lūžio taškas.
  Verslo planai, diplominis darbas(25 puslapiai)
  2006-02-07
 • Verslo planas: internetinių puslapių kūrimas ir priežiūra UAB "Kompiuterinis langas"

  Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Produkto ar paslaugos aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto ar paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Gamyba (paslauga, prekyba). Gamybos (paslaugos, prekybos) proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Programinė įranga ir tiekėjai. Gamybos (paslaugos, prekybos) savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. "Kompiuterio" projektas.
  Verslo planai, kursinis darbas(21 puslapis)
  2008-11-12
 • Verslo planas: interneto bei kompiuterinių žaidimų paslaugos IĮ "Mano takas"

  Anotacija. Verslo šakos analizė. Siūlomo projekto esmė. Gamybinis planas. Marketingo planas. Organizacinis planas. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas.
  Verslo planai, referatas(11 puslapių)
  2006-05-15
 • Verslo planas: interneto kavinė IĮ "Baitas"

  Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Verslo tikslai, galimybės, orientyrai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pardavimų strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugos. Trumpas paslaugų proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Teikiamos papildomos paslaugos. Paslauga. Paslaugos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikalingas finansavimas ir jo panaudojimas – lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Finansinės ataskaitos. Pelno(nuostolio)ataskaita. Balansas. Pinigų srauto ataskaita. Sąnaudų prognozė.
  Verslo planai, kursinis darbas(21 puslapis)
  2006-03-31
 • Verslo planas: interneto klubas D. Baladinsko IĮ "Info"

  Santrauka. Įmonė teiks šias paslaugas: Klaidžiojimas interneto labirintuose. Darbas su kompiuteriu. Reikalingos informacijos įrašymas. Dokumentų spausdinimas. Skanavimas. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindinės kryptys. Įmonės charakteristika. Rinkos tyrimas. Tendencijos rinkoje. Paslaugos vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Strategija. Kainos nustatymas. Paslaugos pateikimas. Pardavimų skatinimo metodai. Paslaugų kainos. Įmonės veikla. Valdymas. Rizika. Finansai
  Verslo planai, kursinis darbas(18 puslapių)
  2005-10-10
 • Verslo planas: interneto puslapių dizainas UAB "Virtualieji sprendimai"

  Verslo idėja. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Struktūrinės grandys. Hierarchija. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Verslo ekonominė aplinka. Verslo geografinė aplinka. Konkurentai. Vartotojai. Tiekėjai. Planavimas ir strateginis valdymas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Patalpos. Finansai.
  Verslo planai, referatas(7 puslapiai)
  2007-10-05
 • Verslo planas: investicija į vaistažolių auginimą UAB "Ekologija"

  Santrauka. Įmonės veiklos aprašymas. Rinka ir konkurentai. Gamybos planas. Organizacinis. Finansinis planas. Darbo grafikas. Išvados.
  Verslo planai, namų darbas(16 puslapių)
  2008-03-02
 • Verslo planas: įrangos gamyba UAB "Naideka"

  Įmonės pristatymas. Pagrindinė informacija. Akcininkai. Verslo idėjos ir tikslai. Įmonės veikla ir priemonės. Įmonės organizacinė struktūra ir darbuotojai. UAB "Naideka" organizacinė struktūra. Vieta ir pastatai. Investicijų apibūdinimas ir finansavimo šaltiniai. Rinka ir rinkodara. Rinkos apžvalga. Tiekėjai. Pirkėjai. Finansinis planas.
  Verslo planai, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-06-01
 • Verslo planas: įrankių nuoma PĮ "Technikonas"

  Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai. Produktai. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką ir partnerius. Vietovės, kur įsikūrusi įmonė, aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Prekių vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Kainos. Pardavimo metodai ir būdai. Reklama ir rėmimas. Veiklos planas. Patalpos. Tiekėjai. Atsargos. Valdymas. Savininkas ir darbuotojai. Finansinė ekonominė informacija. Nuomos įplaukų prognozės 2000m., litais. Sąnaudų prognozės 2000m., litais. Sąnaudų prognozės 2001m., litais. 2000m. veiklos metų sąmata (pinigų srautai) mėnesiais. 2001 m. veiklos metų sąmata (pinigų srautai) ketvirčiais. Pelningumo lūžio taškas.
  Verslo planai, diplominis darbas(24 puslapiai)
  2006-10-09
 • Verslo planas: išrūgų miltelių gamyba UAB "Lavisa"

  Įvadas. Pradedamojo verslo aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai ir uždaviniai. Apribojimai verslo organizavimui. Gamybos aprašymas. Įmonės vadybos struktūra. Verslo organizavimo modeliavimas. Organizavimo uždaviniai. Organizavimo proceso darbai. Organizavimo proceso tinklinis modelis. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrai. Organizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lenteliniu būdu. Organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Verslo planai, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2009-05-25
 • Verslo planas: įvaizdžio kūrimas IĮ "Star land"

  Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Firmos tikslai. Produkto aprašymas. Produkto tobulinimo tyrimai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainodaros strategija. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas.
  Verslo planai, referatas(10 puslapių)
  2005-10-11
 • Verslo planas: jogurtų gamyba UAB "Rytas"

  Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Gamyba. Trumpas gamybos aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Žaliavos. Vadyba. Išvados.
  Verslo planai, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-03
 • Verslo planas: juodųjų serbentų auginimas IĮ "Juodoji uogytė"

  Verslo planas. Darbo eiga. Rinkodaros planas. Gamybinis planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Išvados.
  Verslo planai, referatas(33 puslapiai)
  2006-12-14
 • Verslo planas: juodųjų serbentų auginimas IĮ "Serbentas"

  Verslo aprašymas. Rinkodaros planas. Bendrojo derliaus apskaičiavimas. Realizavimo įplaukų ataskaita. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai ir kanalai. Rėmimas ir reklama. Gamybinis planas. Gamybinės patalpos. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Gamybiniai pajėgumai. Įrengimai. Transportas. Dirvos paruošimas ir išlaidų apskaičiavimas. Sodinimo išlaidų apskaičiavimas. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas pirmais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas antrais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas trečiais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas ketvirtais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas penktais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas šeštais metais. Serbentyno priežiūros darbai ir išlaidų apskaičiavimas septintais metais. Išlaidų apskaičiavimas. Žaliavų ir medžiagų sąnaudų apskaičiavimas. Organizacinis planas. Informacija apie vadovus. Darbuotojai. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimas. Organizacinė struktūra. Finansinis planas. Lėšų poreikis. Paskolos grąžinimo planas. Sąnaudų prognozė tikėtinu variantu. Pelno (nuostolio) ataskaita. Pinigų srauto ataskaita. Lūžio taško skaičiavimas. Rentabilumas. Išvados ir pasiūlymai.
  Verslo planai, namų darbas(18 puslapių)
  2006-12-04
 • Verslo planas: jūrinių suvenyrų prekyba "Jūriniai suvenyrai"

  Prekyba jūriniais suvenyrais. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Įmonės tikslai. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Paslaugos teikimas. Įmonės vykdomų darbų aprašymas. Verslo vietos parinkimas. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Personalo parinkimas. Paslaugos teikimo savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Lūžio taško įvertinimas. Išvados.
  Verslo planai, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2011-05-30
 • Verslo planas: jūros gėrybių restoranas UAB "Jūros puta"

  Įvadas. Maitinimo paslaugų sektoriaus apžvalga. UAB "Jūros puta" verslo plano rengimo struktūra. Santrauka. Įmonės veiklos analizė. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Gamybinis planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Rizikos įvertinimas. UAB "Jūros puta" verslo planas. Verslo aprašymas. Paslaugos aprašymas. Marketingo planas. Marketingo aplinkos analizė. Marketingo rinkinys. Gamybos planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Rizikos įvertinimas. Išvados. Reziume. Priedai (24).
  Verslo planai, kursinis darbas(61 puslapis)
  2007-04-14
 • Verslo planas: juvelyriniai dirbiniai UAB "Žėrutis"

  Įmonės pristatymas. Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikių lentelė. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas (1 mėnesiui). Tiesioginių gamybos išlaidų prognozė vienam gaminiui, vienam darbuotojui. Darbo užmokestis ir socialinis draudimas vienam darbininkui. Tiesioginės gamybos išlaidos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Administracijos darbuotojų ir įmonės personalo darbo užmokestis bei įmokos į socialinį draudimo ir Garantinį fondą. Paslaugų apmokėjimo išlaidos. Gamybinių įrengimų nusidėvėjimas. Netiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui. Vieno gaminio gamybinė savikaina. Veiklos sąnaudos. Vienam gaminiui tenkančios veiklos sąnaudos. Vieno gaminio pilnoji savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos pajamų prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Balansas. Santykiniai verslo plano rodikliai. Priedai (6). Darbas iliustruotas lentelėmis.
  Verslo planai, kursinis darbas(38 puslapiai)
  2008-05-29
Puslapyje rodyti po