Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: išrūgų miltelių gamyba UAB "Lavisa"

Verslo planas: išrūgų miltelių gamyba UAB "Lavisa"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Pradedamojo verslo aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai ir uždaviniai. Apribojimai verslo organizavimui. Gamybos aprašymas. Įmonės vadybos struktūra. Verslo organizavimo modeliavimas. Organizavimo uždaviniai. Organizavimo proceso darbai. Organizavimo proceso tinklinis modelis. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrai. Organizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lenteliniu būdu. Organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Kursinio projekto užduočiai įgyvendinti pasirinkau suprojektuoti UAB " Lavisa" verslo organizavimo procesą. Šią verslo rūšį pasirinkau todėl, kad mano manymu, įvairius pieno produktus gaminančių įmonių ir taip gana daug Lietuvoje, tačiau tik nedaugelis iš jų gamina sausuosius pieno produktus. Todėl manyčiau, kad išrūgų milteliai turėtų nemažą paklausą, nes tokiais produktais rinka dar nėra perpildyta, o juos galima naudoti daugelyje maisto pramonės sričių.

Projektavimo tikslai
Šio kursinio projektavimo tikslas – pasirinktos veiklos pagrindu (mano atveju išrūgų miltelių gamyba) įtvirtinti žinias apie įmonės steigimą ir jos organizavimo modeliavimą. Kursinio projektavimo metu bus sprendžiami uždaviniai, susiję su išrūgų miltelių gamybos verslo aprašymu ir verslo organizavimo modeliavimu, įvertinant duotus apribojimus (juos aprašysiu 1 dalyje). Taip pat darbo pabaigoje laikysiu vienu iš tikslų pačio projekto vertinimą, klaidų ir trūkumų analizavimą.

Projektavimo uždaviniai
Kursinio darbo pagrindiniai uždaviniai būtų:
1. Išmokti aprašyti steigiamąjį verslą;
2. Aprašyti įmonės steigimo dokumentus;
3. Aprašyti būsimą gaminamą produkciją, žaliavų ir medžiagų tiekėjus bei vartotojus;
4. Nustatyti, kokie pagrindiniai verslo organizavimo darbai ir juos aprašyti;
5. Sudaryti to verslo organizavimo darbų modelį ir paskaičiuoti jo parametrus;
6. Pateikti išvadas apie savo kursinį darbą, paminėti su kokiais sunkumais susidūriau organizuodamas šios verslo idėjos įgyvendinimą.

Projektavimo bazė
Projektavimo baze pasirinkau šiuo metu gan sėkmingai veikiančią įmonę UAB "Lavisa", kurioje jau lankiausi pernai metais rašydamas kursinį darbą "Išrūgų miltelių gamybos technologijos UAB "Lavisa"". Kadangi gan gerai žinau šio produkto gamybos technologijas ir gamybos procesą, todėl išvengiau nesklandumų aprašydamas reikiamus modeliuojamus darbus. Tokio mano pasirinkto verslo steigimą įtakojo dar ir tai, kad tai yra jau Lietuvos rinkos sąlygų išbandyta įmonė ir tokio verslo organizavimas nebūtų toks pavojingas.

Pradiniai duomenys
Pradiniai duomenys yra duomenys surinkti apie įmonę prėjusiais metais rašant kursinį darbą apie toje įmonėje naudojamas gamybos technologijas, bei literatūra, kurios sąrašą pateiksiu literatūros sąraše. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-25
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis47.53 KB
Autoriusskynnetik
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Jonaitis
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas isrugu milteliu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Jonaitis
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą