Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: internetinių paslaugų tiekimas, kompiuterinė UAB "DF"

Verslo planas: internetinių paslaugų tiekimas, kompiuterinė UAB "DF"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Marketingo rinkinio elementai. Produktas rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Kainų nustatymas. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Reikalingos patalpos. Įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Patarėjai ir konsultantai. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Alternatyvios veikimo kryptys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Darbų grafikas. Bibliografija. Priedai. Pelningumo lūžio taškas.

Ištrauka

Žvelgiant į ateitį, matomas vis didesnis poreikis informacijos paieškai skaitmeniniuose kanaluose ir didėjant kompiuterinių žaidimų populiarumui, nusprendėme įkurti UAB "DF" angliško vertinio sutrumpinimas (Digital Future), tai reikštų - skaitmeninė ateitis. Ši mūsų sugalvota firma, teiks interneto bei kompiuterinių žaidimų paslaugas. Vartotojams tai suteiks galimybę gauti visa jiems reikalingą informaciją iš didžiausio pasaulyje duomenų bazės – interneto, bei linksmiau ir įdomiau praleisti laisvalaikį žaidžiant kompiuterinius žaidimus.
UAB "DF" kaip ir daugelio internetinių kavinių, pagrindine užduotis bus – teikti interneto paslaugas bei stengsimės aprupinti vartotojus naujausiais ir papuliariausiais kompiuteriniais žaidimais. Taipogi šalia kompiuterinės salės bus veikianti kavinė, kuri galės aprūpinti vartotojus įvairaus pobudžio patiekalais bei nealkoholiniais gėrimais. Mūsų internetinėje kavinė bus leidžiama rengti kompiuterinių žaidimų turnyrus, kurie papildomai turėtų pritraukti daugiau vartotojų, tai būtų savotiška reklama. Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, mes siekiame pelno bei tikslas isitvirtinti šiame versle. Planuojamas darbo laikas 24 valandos per parą. Tai užtikrins didesnį pelną ir taipogi įvesime naktinį tarifą, kuris turėtų sudominti atskirą vartotojų grupę. Mūsų UAB "DF" patalpas norėtumėm isteigtį miegamajame rajone, tai užtikrintų mažesne konkurenciją, kadangi panašių internetinių kavinių yra daug miesto centre. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims kompiuterinė salė, su jai reikiama įranga : 40 kompiuterių, baldai ir t.t. ir atskira patalpa kavinei. Planuojame, kad UAB "DF" įkurimui 500000 Lt. Pradžioje įmonėje dirbs 10 žmonių – t.y. jos savininkai, ir papildomi darbininkai. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į Vilniaus miestą. Paslaugų kainos bus nuolat derinamos atsižvelgiant į konkurentu kainas, nuolatiniams klientams bus suteikiamos įvairios nuolaidos. Įmonės veiklą ir joje atsiradusias naujoves planuojame reklamuoti spaudoje, bei reklaminiais bukletais, taipogi internete. Planuojamas, skirimas reklamai apie 20000 Lt. Būtinai apdrausime firmai priklausantį turtą, bei įvesime modernią apsaugos sistemą.

2. VERSLO APRAŠYMAS
2.1. BENDRAS SUMANYMO APRAŠYMAS

Lietuvoje jau yra daug firmų teikiančių internetines paslaugas, bet mūsų tai vistiek neišgasdino. Teigsime vartotojams internetines paslaugas ir kompiuterinius žaidimus. Pagrindinė mūsų firmos planuojama veikla - teikti internetines paslaugas vartotojams neturintiems galimybių internetu naudotis namuose, bei naudotis kavinės paslaugomis. Šalutinė veikla – turnyrų rengimai ir leisime nuomoti patalpas kompiuterinių žaidimų renginių organizatoriams. Jiegu mums pavyks įgyvendinti savo užsibrėžtą tikslą, gavus papildomų lėšų stengsimes išplėsti savo filialus kituose miestuose.

2.2. VERSLO SFEROS APIBŪDINIMAS

Mūsų UAB "DF" dirbs paslaugų sferoje. Pradžioje dirbsime patys savininkai ir papildomai samdysime 8 darbuotojus. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – teikti internetines paslaugas vartotojams negalintiems naudotis internetu namuose. Beto turnyrų rengimai ir leisime nuomoti patalpas kompiuterinių žaidimų renginių organizatoriams.

2.4. SUMANYMO UŽDAVINIAI

Kurdami mūsų firmą, pagrindinis uždavinys užsitikrinti savo nuolatinį pragyvenimo šaltinį, turėti galimybę pastoviai tobulinti savo kompiuterines žinias bei jas pritaikyti praktikoje. Bandysime palaikyti savo kompiuterinę technika auksčiausiame techniniame lygyje už jai priimtiną kainą. Taip pat pastoviai stengsimės gilinti ir tobulinti savo žinias kompiuterių, dizaino, interneto teikimo. Stengsimes pritraukti kuo daugiau vartotojų rganizuojant įvairiausiaus turnyrus, bei nuolaidas nariams. Mūsų tikslas tapti vienu iš didžiausia šio verslo atstovų.

2.5. SUMANYMO UNIKALUMAS

Unikalumas : teiksime internetines paslaugas visą parą ir visomis savaites dienomis, bet kuriuo paros metu galima bus pasistiprinti energetiniais gėrimais, ar užsisakyti užkandžių. Naktimis bus taikomos nuolaidos, kurios padės pritraukti daugiau vartotojų ir ilgesniam laikui. Jei vartotojas užsisako ilgesniam laiku, jam gali būti taikomos nuolaidos. Tai bus puiki pramoga tiek vaikams, tiek suagusiams klientams, nes internetinės galimybės atveria plačius pažinimo vartus. Žaidimų turnyrai padės privilioti daugiau klientų. Pastoviems klientams suteiksime galimybes įsigyti klubo nario kortelę, kuri suteiks papildomas nuolaidas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-02-07
DalykasVerslo planų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis156.96 KB
AutoriusArnas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasM.Baltramaitienė
Švietimo institucijaKlaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas internetiniu paslaugu tiekimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla / 3 Klasė/kursas
  • M.Baltramaitienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą