Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: juvelyriniai dirbiniai UAB "Žėrutis"

Verslo planas: juvelyriniai dirbiniai UAB "Žėrutis"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įmonės pristatymas. Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikių lentelė. Ilgalaikis turtas. Trumpalaikis turtas (1 mėnesiui). Tiesioginių gamybos išlaidų prognozė vienam gaminiui, vienam darbuotojui. Darbo užmokestis ir socialinis draudimas vienam darbininkui. Tiesioginės gamybos išlaidos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Administracijos darbuotojų ir įmonės personalo darbo užmokestis bei įmokos į socialinį draudimo ir Garantinį fondą. Paslaugų apmokėjimo išlaidos. Gamybinių įrengimų nusidėvėjimas. Netiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui. Vieno gaminio gamybinė savikaina. Veiklos sąnaudos. Vienam gaminiui tenkančios veiklos sąnaudos. Vieno gaminio pilnoji savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos pajamų prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Balansas. Santykiniai verslo plano rodikliai. Priedai (6). Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Lietuvai atgavus nepriklausomybę, atsiranda vis daugiau žmonių suvokiančių savo vaidmenį ekonomikos sistemoje ir norinčių veiksmingiau bei geriau joje dirbti. Todėl jie užsiima verslu, o verslas - tai prekių ir paslaugų šaltinis, tenkinantis visuomenės narių poreikius.
Kaip tik dėl šios priežasties, dabartinėje ekonomikoje ir yra taip paplitusi įvairių prekių ir paslaugų kūrimas. Todėl tokio pobūdžio įmonės steigimas, jų veiklos skatinimas - tai šalies ekonomikos stiprinimo ir stabilumo pagrindas. O tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių, stiprinant verslininkų sluoksnį.
UAB "Žėrutis" savo veiklą juvelyrinių dirbinių gamybos rinkoje pradės 2008 metų liepos 1 d. Tam jai bus reikalingas 497 081 Lt įstatinis kapitalas. Kadangi pati rinka kol kas nėra visiškai užpildyta, tai įmonė, su savo kokybiškais bei unikaliais dirbiniais - sidabrinėmis grandinėlėmis ir žiedais, bandys užkariauti neišnaudotą jos dalį.
Šiuos tikslus ji bandys pasiekti iš kitų konkurentų išsiskirdama ne tik gamyboje naudodama naujausią įrangą, bet ir veikdama kartu su 16 pasamdytų kvalifikuotų ir savo darbą išmanančių specialistų. Todėl per pirmąjį 6 mėnesių veiklos laikotarpį planuojama gauti 160 884 Lt grynojo pelno. Žinoma, ateityje šis skaičius turėtų gerokai išaugti, nes bus plečiama ne tik gamyba, bet ir į darbą bus priimama daugiau darbuotojų, bus keliamos jų kvalifikacijos, ieškoma naujų investitorių, bei stengiamasi pritraukti dar didesnį pastovių klientų ratą. Tam ji vidutiniškai per mėnesį ketina pagaminti ir parduoti – grandinėlių 1270 vnt, o žiedų 1693 vnt.
Rinkos užėmimo strategiją įmonė bandys įgyvendinti gaminius savo klientams parduodama taip - sidabrines grandinėles už 64,12 Lt/vnt, o žiedus 24,64 Lt/vnt. Iš kurių 65 % sudaro gaminio pilnoji savikaina, o tai yra – grandinėlei – 47,49 Lt, o žiedui – 18,25 Lt.
Šiame verslo plane yra pateikiami išsamūs ir tikslūs gamybinės veiklos skaičiavimai per šių metų antrąjį pusmetį. Jie sistemingai, aiškiai ir suprantamai yra pateikti lentelėse, kad būtų galima nesunkiai sudominti bei pritraukti investuotojus ar akcininkus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-29
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis441.28 KB
Autoriusdinutee
Viso autoriaus darbų23 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasBuckiūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas juvelyriniai dirbiniai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Buckiūnienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą