Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: jūrinių suvenyrų prekyba "Jūriniai suvenyrai"

Verslo planas: jūrinių suvenyrų prekyba "Jūriniai suvenyrai"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Prekyba jūriniais suvenyrais. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Įmonės tikslai. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Paslaugos teikimas. Įmonės vykdomų darbų aprašymas. Verslo vietos parinkimas. Patalpos ir įrengimai. Transportas. Personalo parinkimas. Paslaugos teikimo savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Lūžio taško įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Vietą, kurioje niekada niekas nėra buvęs, daug lengviau pasiekti, jeigu turima patikimos informacijos ir tikslų žemėlapį. Panašiai yra ir su naujos įmonės kūrimu. Kiekvienas žmogus puoselėja viltį turėti kažką savo ir būti pats sau šeimininkas. Atėjus pagaliau tokiam laikotarpiui, kai suprantama savo realizacijos poreikio svarba, jau apsisprendžiama kokią įmonę norima įsteigti.
Verslininko žemėlapis - tai įmonės veiklos planas. Šį planą sudaro tikslūs atsakymai į kruopščiai apgalvotus klausimus, kurie labai svarbūs visiems, norintiems įkurti sėkmingai veikiančią įmonę. Verslo planas - tai verslo idėja, išreikšta per finansines sąmatas. Verslo planas - tai žodžiu ir skaičiais pateikta informacija apie įmonės būklę, struktūrą, planus ir prognozes.
Pagal Lietuvos Respublikos Įmonių įstatymą įmonė – tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų numatyta tvarka tam tikrai komercinei – ūkinei veiklai.
Kuriantis įmonei būtina numatyti ir suplanuoti darbuotojų poreikį ir jų darbo vietų sukūrimą. Įkūrus ir numačius įmonės veikos kryptį, būtina numatyti ir rėmimo komplekso elementų panaudojimą įvedant į rinką naują prekę ar paslaugą.
Šiuo metu Lietuvoje prekyba suvenyrais ir jūrine atributika yra gana pelningas ir perspektyvus verslas, nes atsigaunant ekonomikai neišvengiamai didės ir turistų srautai. Turint omenyje pastatytą Kruizinių laivų terminalą, statomą Keleivių ir krovinių terminalą, tai į Klaipėdą atvykstančių turistų ir miesto svečių skaičius išaugs, o tuo pačiu didės poreikis suvenyrų ir jūrinės atributikos.
Uždaroji akcinė bendrovė ,,Jūriniai suvenyrai" pasiūlys pirkėjams įvairių suvenyrų, jūrinės atributikos, laivų modelių bei kitokių suvenyrų. Siūloma produkcija tiks bet kokio amžiaus, lyties, išsilavinimo vartotojų grupei. Bendrovė skirsis nuo kitų tuo, kad ji rinkai siūlys kiek įmanoma įvairesnį asortimentą. Be to, pirkėjams bus teikiama paslauga kai jie galės patys neatvykę į parduotuvę internet užsisakyti suvenyrą į namus.

Darbo tikslas – pateikti teorinius įmonės atsiradimo bei gyvavimo veiksnius ir praktiškai sukurti verslo plano modelį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis76.61 KB
Autoriusliova
Viso autoriaus darbų16 darbų
Metai2011 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasŽutautienė
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas juriniu suvenyru prekyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 4 Klasė/kursas
  • Žutautienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą