Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planų namų darbai

Verslo planų namų darbai (117 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo planas: telekomunikacijos parduotuvė UAB "Smega"

  Įvadas. Bendri projekto rodikliai. Rinkos apžvalga. Prekyba ryšio priemonėmis Lietuvoje. Ryšio priemonių poreikių prognozė. Projekto pristatymas. Projektą realizuojantys partneriai. Valdymas ir personalas. UAB "Smega" paslaugų marketingas. Ekonominis finansinis projekto pagrindimas. Ryšio priemonių kainų pagrindimas. Mažmeninės ryšio priemonių kainos. Ryšio priemonių tiekimo užtikrinimas bei užpirkimo kainos. Realizacijos prognozės. Reikalingos investicijos. Projekto ekonominio efektyvumo analizė. Investicijų atsipirkimas. Išvados.
  Verslo planai, namų darbas(10 puslapių)
  2005-10-10
 • Verslo planas: telekomunikacinių priemonių prekyba UAB "DMT"

  Santrauka. Įvadas. Bendrovės nuostatai. Veikla. Kapitalas. Akcijos. Bendrovės valdymas. Administracija. Pelnas ir jo paskirstymas. Bendrovės likvidavimas. Verslo planas. Įžanga. Bendrovės analizė. Rinkos apžvalga. Prekės ir paslaugos analizė. Gamybos kaštų paskaičiavimas.
  Verslo planai, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-03-27
 • Verslo planas: televizorių prekyba UAB "Vizija"

  Įmonės aprašymas. Įmonės tikslai. Įmonės balansas. UAB "Vizija" nuostatai. Įmonės reklama.
  Verslo planai, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-02-01
 • Verslo planas: teniso kortai

  Verslo idėjos pagrindimas. Įmonės misija. Įmonės tikslai. Konkurencinė analizė. Paslauga. Kainų politika. Planuojamos kainos. Pardavimo strategija. Rėmimas. Pardavimų prognozavimas. Partneriai ir jų atsakomybės laipsnis. Patalpos ir įranga. Teniso kortų įranga.
  Verslo planai, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-05-16
 • Verslo planas: tinklapių kūrimo įmonė UAB "iCase"

  Įvadas. Verslo aprašymas. Bendras aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Marketingas Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Reklamavimasis. Paslaugų teikimas. Paslaugų aprašymas. Patalpos ir įrenginiai. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Gamybos kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė firmos struktūra. Atlyginimas. Patarėjai ir konsultantai. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Projekto nr.1 kaina.
  Verslo planai, namų darbas(14 puslapių)
  2009-11-23
 • Verslo planas: turizmo ir kelionių agentūra "Keliauk ir pramogauk"

  Tikslai. Uždaviniai. Misija. Vizija. Privalumai. Trūkumai. Galimybės. Grėsmės.
  Verslo planai, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-04-03
 • Verslo planas: UAB "Apskaitos ir audito konsultacijų centras"

  Trumpa projekto apžvalga. Siūlomo projekto esmė. Firmos charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininkus, partnerius ir pagrindinius akcininkus. Trumpa veiklos apžvalga. Geografine padėtis. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai ir kanalai. Rėmimas ir reklama. Pardavimų prognozės. Gamybos planas. Patalpos. Įranga. Žaliavos. Baldai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Organizacinė struktūra. Rinkos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Firmos silpnosios vietos. Rizikos mažinimo būdai. Palūkanų mokėjimo ir kredito grąžinimo grafikas. Lentelės.
  Verslo planai, namų darbas(14 puslapių)
  2006-03-21
 • Verslo planas: vertimų biuras UAB "Vertimų biuras"

  Vertimų biuras (verslo planas). Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugų teikimas. Paslaugų teikimo aprašymas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Rizikos įvertinimas. Finansai.
  Verslo planai, namų darbas(17 puslapių)
  2010-05-25
 • Verslo planas: viešbutis "Auksinė pakrantė"

  Įmonės apžvalga. Kaina, investicijos. Rinka ir rinkodara. Įmonės veikla. Valdymas ir personalas. Finansai. Ekologija.
  Verslo planai, namų darbas(8 puslapiai)
  2007-02-21
 • Verslo planas: viešbutis "Gėlė"

  Reziumė. Įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Produkto analizė. Valdymas ir personalas. Rizikos analizė. Finansų planas.
  Verslo planai, namų darbas(13 puslapių)
  2006-10-25
 • Verslo planas: viešbutis ir poilsinių namų kompleksas UAB "Atostogana"

  Verslo santrauka. Verslo aprašymas. Finansai. Išlaidos. Valdymas. Reklama. Verslo šakos analizė. Rinkotyros sistema. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Konkurencijos aplinka. Politinė-teisinė aplinka. Kainos nustatymas.
  Verslo planai, namų darbas(11 puslapių)
  2008-06-06
 • Verslo planas: viršutinių moteriškų drabužių siuvimo verslas

  Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Įmonės veiklos charakteristika. Gaminamų gaminių nomenklatūra. Žaliavos, medžiagos, įrengimai, tiekėjai. Gaminių pirkėjai ir konkurentai. Gamybos procesas. Pagrindiniai pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Įmonės juridinio statuso palyginimas su statuso antipodu. Kuriamos įmonės steigimas. Kuriamos įmonės registravimas. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio konstravimas. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados. Priedas (1).
  Verslo planai, namų darbas(35 puslapiai)
  2007-02-22
 • Verslo planas: želdinių projektavimas UAB "Rojaus Sodas"

  Verslo aprašymas. Verslo srities ir sąlygų aprašymas. Nuosavybės forma. Įmonės pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Vietovės aprašymas. Paslaugos aprašymas. Marketingo planas. Rinkos analizė. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurencijos analizė. Marketingo rinkinys. Kainodaros strategija. Pardavimo strategija. Rėmimas ir reklama. Gamybos planas. Trumpas gamybos paslaugų teikimo aprašymas. Gamybinės patalpos. Įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Energijos sąnaudos. Organizacinis planas. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Darbuotojų pareigos. Organizacijos valdymo struktūra. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Rizika.
  Verslo planai, namų darbas(14 puslapių)
  2008-05-29
 • Verslo planavimas

  Verslo idėja. Naujų idėjų šaltiniai. Idėjų generavimo (kilimo) metodai. Idėjų tikrinimas ir atranka. Verslo plano kontūrai. Verslo finansavimo šaltiniai.
  Verslo planai, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-10-05
 • Verslo plano ekonominiai skaičiavimai

  Gamybai pasirinkti du skirtingi žurnalai. Įvadas. Darbo tikslas – paskaičiuoti įmonės pelną (nuostolį). Gaminių aprašymas. Gaminys a. Gaminys B. Technologinis procesas. Normos ir normatyvai. Ekonominiai skaičiavimai gamybos ir pardavimų planas 2009 metų. Etatų sąrašai. Žaliavų, medžiagų ir elektros technologijai išlaidos. Gamybinių darbininkų pagrindinis darbo užmokestis. Įrengimų remonto ir eksplotavimo išlaidos. Bendrosios gamybinio ir administracinio padalinių išlaidos. Gamybos išlaidų suvestinė. Pelno rodiklių apskaičiavimas. Pelningumo taško nustatymas. Išvados.
  Verslo planai, namų darbas(14 puslapių)
  2009-09-29
 • Verslo plano rengimas (9)

  Užduotys: Pasirengimas verslo planui sudaryti. Idėjos pagrindimas. Preliminaraus verslo plano parengimas. Užduotys. Verslo plano kūrimas. Įmonės struktūros pasirinkimas. Verslo apmatai. Verslo aprašymas. Marketingo plano paruošimas. Gamybos / paslaugų teikimo planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Verslo plano santrauka.
  Verslo planai, namų darbas(13 puslapių)
  2006-11-20
 • Vyriškų kostiumų siuvimo verslas

  Įmonių organizavimo ir valdymo namų darbas. Įvadas. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Verslo idėja ir verslo esmė. Verslo misija. Įmonės veiklos charakteristika. Gaminamų gaminių nomenklatūra. Reikalingos žaliavos, medžiagos bei jų tiekėjai. Reikalingi įrengimai, mašinos, prietaisai bei jų tiekėjai. Gaminių pirkėjai. Pagrindiniai, pagalbiniai aptarnavimo procesai. Steigiamos įmonės teisinis statusas ir jo pagrindimas. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas. Proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas ir tinklinio grafiko parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Proceso vykdymo tinklinio grafiko. konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados.
  Verslo planai, namų darbas(24 puslapiai)
  2011-02-23
Puslapyje rodyti po