Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: viešbutis "Gėlė"

Verslo planas: viešbutis "Gėlė"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Reziumė. Įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Produkto analizė. Valdymas ir personalas. Rizikos analizė. Finansų planas.

Ištrauka

Pastaruoju metu paslaugų rinka Lietuvoje plečiasi ir auga. Vis daugiau atsiranda įmonių tenkinančių vartotojų poreikius bei norus.
Ne visos naujai įsteigtos apyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės pajėgia išvengti konkurencijos ir suteikti aukštos kokybės paslaugas.
Lietuva nėra stipri valstybė ekonomikos atžvilgiu, taigi viešbučių ūkis čia taip pat nėra tobulai išvystytas, nes kuo labiau išvystyta ekonomika – tuo įvairesnis ir didesnis yra paslaugų sektorius .
Didesniuose miestuose viešbučių tinklas yra gana tankus, bet patys viešbučiai nėra geros ir aukštos kokybės. Daugelis jų nėra atnaujinti pagal naujausius standartus. Aišku, yra ir geros kokybės viešbučių, teikiančių platų paslaugų asortimentą, tačiau jie yra orientuoti į dideles pajamas gaunančius klientus, galinčius sau leisti prabangų poilsį.
Mažesniuose miestuose viešbučiai yra taip pat reikalingi. Tačiau jie yra prastesnės kokybės ir teikia minimalų paslaugų paketą. Tai sąlygoja klientų stygius bei blogesnė klientų materialinė padėtis.
Pagėgiuose viešbučių ūkis nėra išvystytas, nes tokios apgyvendinimo įstaigos kaip viešbutis mieste neturi paklausos, ypač vietinių gyventojų atžvilgiu. Tam, kad patenkinti atvykusių svečių poreikius, juos apgyvendinti, miestelyje užtenka vieno viešbučio.
Pagėgiuose viešbučių ūkis neturėtų sparčiai plėtotis. Tai nedidelis miestelis ir jame pakanka vieno viešbučio. Kadangi Pagėgiuose viešbučio nėra, todėl negręsia tiesioginė konkurencija. Žinoma yra tikimybė kad žmonės pravažiuos šį miestelį ir važiuos į Šilutę apsistoti, tačiau šis viešbutis bus patogus, orientuotas į vidutines pajamas gaunančius klientus, bus teikiamos įvairios patrauklios paslaugos.
Viešbutis "Gėlė" bus įkurtas Pagėgių miestelio centre. Patogus privažiavimas prie viešbučio. Viešbutyje bus 20 kambarių: 4 vienviečiai, 6 dviviečiai, 5 triviečiai, du apartamentai ir trys liukso kambariai. Viešbutis teiks sekančias paslaugas: mini konferencijų salė, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, kavinė. Svečiai galės naudotis nemokamomis paslaugomis: bilijardu, sporto sale, žaidimų aikštele vaikams, taip pat papildomomis mokamomis – pirtimi (rusiška, turkiška), baseinu. Viešbutis bus steigiamas UAB pagrindu. Įkurtas iš skolinto kapitalo (290 000 Lt).
Viešbutis vykdys aktyvią rėmimo programą: reklaminiuose leidiniuose, radijuje, bus sudarinėjami reklaminiai bukletai.
Viešbutyje "Gėlė" dirbs 22 darbuotojai, kurie tiesiogiai priklausys nuo direktorės vadovavimo.
Viešbutis bus įkurtas tam, kad teiktų apgyvendinimo paslaugas vidutines pajamas gaunantiems žmonėms, norintiems pailsėti, teikti patrauklias klientam paslaugas, prisidėti prie bendro šalies turizmo įvaizdžio gerinimo.


Kuriamas viešbutis "Gėlė" Pagėgių miestelyje. Šiame rajone nuo Tauragės iki Šilutės ne itin kur galima apsistoti. Viešbutis bus Pagėgių miestelio centre Vilniaus gatvėje.
Projekto įgyvendinimo darbai turėtų prasidėti kovo mėnesio pradžioj. Maždaug iki balandžio mėnesio vidurio tikimasi įvykdyti visus paruošiamuosius darbus. Tai yra gauti iš banko paskolą, sutvarkyti visus viešbučio steigimo dokumentus. Apie balandžio mėnesio vidurį planuojama pradėti remonto darbus, kadangi bus perkamas namas kurį reikės restauruoti ir pilnai įrengti. Birželio mėnesio viduryje bus pradėta pirkti viešbučio, kavinės bei kita įranga, o taip pat bus pradėti personalo ieškojimo ir apmokymo darbai. Liepos mėnesio pradžioje bus pradėti montavimo darbai, o visą remontą tikimasi užbaigti liepos pabaigoje. Liepos pabaigoje taip pat turėtu jau būti ir paruoštas profesionalus personalas. Pirmoje rugpjūčio pusėje bus sudarinėjamos sutartys su tiekėjais, o rugpjūčio mėnesio viduryje tikimasi atidaryti viešbutį.
Viešbučio "Gėlė" pagrindinė paslauga – apgyvendinimas, o papildomos paslaugos saugoma automobilių aikštelė, bilijardas, kavinė, mini konferencijų salė, sporto salė, vaikų žaidimų aikštelė, pirtis (rusiška, turkiška), baseinas. Pirtį ir baseiną galės nuomotis ir Pagėgių miestelio gyventojai, kurie ir nesiilsės viešbutyje.
Investuojama į viešbutį "Gėlė". Nuo namo pirkimo ir jo restauravimo iki pilno viešbučio įrengimo. Bus perkama visa įranga reikalinga viešbučio pilnaverčiam gyvavimui.
Viešbutis bus orientuotas į vidutines pajamas gaunančius klientus. Pardavęs paslaugas viešbutis sieks gauti 10 procentų metinio pelno.
Sezoniškumas žinoma turės įtakos viešbučio pelnui. Ne sezono metu bus taikomos ypatingos nuolaidos, kurios pritrauks klientus negalinčius sau to leisti sezono metu kai kainos yra sukeltos. Bus taikomos tokios nuolaidos:
• Nuolaidos šeimoms su vaikais. Vaikams iki 7 metų, gyvenantiems kartu su tėvais, lova nieko nekainuos.
• Nuolaidos dydis priklausys nuo gyvenimo viešbutyje trukmės. Klientui gyvenančiam 10 parų, bus taikoma 3 procentų nuolaida, 12 parų – 6 procentų, 20 parų – 10 procentų nuolaida. Ir t.t.
Viešbučiui įkurti bus imama paskola iš banko. Tai viešbutis bus užstatytas bankui, kol savininkai neišsimokės paskolos. Paskolos dydis bus apie 290000 Lt. Imama pilna paskola viešbučio sutvarkymui ir įkūrimui, nes nuosavo kapitalo nėra. Paskolos grąžinimo terminas sueis po 22 metų. Jei viskas klostysis pagal numatytus atsipirkimo kriterijus, tai paskola bus išmokėta laiku. Pakolos grąžinimas atidedamas vieniems metams. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-25
DalykasVerslo planų namų darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis28.06 KB
AutoriusSraigius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasLaimutė Tikinienė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas viesbutis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Laimutė Tikinienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą