Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kirpykla "Mansi"

Verslo planas: kirpykla "Mansi"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai, galimybės ir orientyrai. Teikiamų paslaugų aprašymas. Papildomų paslaugų aprašymas. Paslaugų tobulinimo galimybių įvertinimas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Paslaugų teikimas. Trumpas paslaugų teikimo proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga .darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Įmonės organizacinės struktūros schema. Rizikos veiksniai. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo prognozė. Savikainos prognozė. Prognozuojama pelno/nuostolių ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Darbo užmokestis mėnesiui.

Ištrauka

Šiuo metu kirpyklų ir grožio salonų paslaugų sfera yra gerai išplėtota, tačiau atsiranda nišų naujam verslui šioje srityje steigti. Ši veiklos sritis yra labai priklausoma nuo rinkos pokyčių. Šioje srityje yra gan didelė konkurencija, kadangi Klaipėdoje yra daug kirpyklų ir grožio salonų, siūlančių įvairias, ne vienodos kokybės paslaugas skirtingomis kainomis. Įmonė stengsis išsiskirti konkurencinėje kovoje, vartotojams siūlydama aukštos kokybės paslaugas žemesnėmis kainomis, taip pat paslaugoms bus stengiamasi suteikti išskirtinių savybių, kurios padėtų kovoti su konkurentais. Įmonė stengsis vartotojus pritraukti klientams patrauklia kainų politika. Kainoraštis bus sudaromas atsižvelgiant į paslaugų savikainą ir rinkos sąlygas.
Įmonė siūlo plaukų priežiūros ir kosmetologijos paslaugas. Tarp numatomų teikti paslaugų yra plaukų kirpimas, dažymas, sušukavimas, šukuosenos parinkimas kompiuteriu bei kai kurios kosmetologinės paslaugos. Be to, numatomos papildomos paslaugos – kirpėjos arba kosmetologės iškvietimas į namus ar kitą klientui patogią vietą. Paslaugos bus teikiamos tiesiogiai vartotojui be jokių tarpininkų. Tam vartotojui, kuris naudosis keliomis kirpyklos paslaugomis ir dėl tos priežasties ilgai užtruks salone, bus siūlomas puodelis kavos ar arbatos. Klientams bus teikiamos tik aukštos kokybės paslaugos, naudojant geros kokybės priemonės bei įrangą. Bus atsižvelgiama į vartotojų pageidavimus bei priekaištus kirpyklai, bus stengiamasi patobulinti kirpyklos darbą ir paslaugas.
Paslaugas numatoma teikti 2 būdais: kirpyklos patalpose planuojama teikti apie 95% visų sutekiamų paslaugų, kadangi kirpykla bus strategiškai geroje vietoje, kurią klientas gali nesunkiai pasiekti ne tik savu automobiliu, bet ir visuomeniniu transportu, o klientų namuose apie 5% paslaugų (dėl darbuotojų saugumo ir kitų objeltyvių priežasčių, šis paslaugų teikimo būdas bus taikomas tik pastoviems ir gerai pažįstamiems kirpyklos klientams).
Planuojama didinti vartotojų skaičių bei padidinti įmonės pelną, todėl ruošiamasi taikyti įvairias rėmimo formas. Apie 5% pelno planuojama skirti kirpyklos "Mansi" reklamai (reklaminiams skelbimams bei skrajutėms).
Norint teikti kirpyklos numatytas palsaugas, reikia įsigyti reikiamų priemonių ir įrangos. Reikiamą kapitalą verslui pradėti tikimasi gauti užstačius bankui neseniai paveldėtą butą, gaunant 70% jo rinkos vertės su 7% metinių palūkanų. Paskolą tikimasi išsimokėti per 3 metus nuo jos gavimo. Gauti pinigai bus panaudoti buto remontui ir jo pertvarkymui, pritaikant jį kirpyklos veiklai, reikiamos įrangos bei priemonių pirkimui, reikiamų žaliavų įsigijimui.
Įmonėje dirbs 11 žmonių: direktorius (savininkas), buhalterė, valytoja, 2 kosmetologės ir 6 kirpėjos. Bus sudaryta efektyvi įmonės organizacinė struktūra. Pastovius, numatytus pagal darbo sutartį, atlyginimus gaus visi įmonės darbuotojai. Tačiau kirpėjos ir kosmetologės turės galimybę užsidirbti papildomai, priklausomai nuo suteiktų paslaugų skaičiaus (gauto pelno), kvalifikacijos bei kitų darbo sutartyje numatytų aplinkybių. Didelis dėmesys bus skiriamas kosmetologių bei kirpėjų kvalifikacijos kėlimui.
Numatomi galimi verslui iškilsiantys sunkumai bei kovos būdai su jais. Dėl galimų rinkos pasikeitimų įmonė yra numačiusi alternatyvią veiklą. Be to, įmonė turi aiškiai suformuluotus tikslus ir yra pasiryžusi jų siekti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis41.88 KB
AutoriusDeimantė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJūratė Zakarienė
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word grozio_salono_verslo_planas_ii_mansi [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Jūratė Zakarienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą