Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: masažo salonas "Ne Vita"

Verslo planas: masažo salonas "Ne Vita"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Duomenys apie pareiškėją. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Reklama. Rizika. Darbuotojų atlyginimų sąnaudos. Gamyba. Vietos analizė. Patalpos. Alternatyvi veikla. Žaliavos. Darbo jėga. Darbuotojų atlyginimų sąnaudos. Vadyba. Darbuotojų charakteristikos. Personalo darbo grafikas. Ūkinės veiklos sąnaudų skaičiavimas. Finansai. Finansavimo šaltiniai. Balanso prognozavimas. Pelno (nuostolio) prognozė. Pinigų srautų ataskaita. Pelningumo rodikliai. Darbų grafikas.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę paklausą įgyja masažo salonų verslas. Įvertinę dabartinę situaciją, remdamiesi panašių firmų patirtimi ir klaidomis stengsimės optimaliai patenkinti kliento norus. Tai įvykdyti mums yra aktualu ir nesunku, nes mes esame potencialūs klientai.
Masažo salono "Ne Vita" pagrindinis objektas – klientas, jo norų tenkinimas. Aukšto lygio aptarnavimas, sąžiningumas – mūsų pagrindinė veikla tam tikslui pasiekti. Tai yra visa tai ko būtent reikia mūsų būsimiems klientams. Žiūrint makroekonominiu aspektu tokio pobūdžio paslaugos yra konforto dalis.
Bendru atveju šių paslaugų paklausa priklauso nuo Lietuvos bendro nacionalinio produkto ir gyventojų pajamų. Svarbu žinoti, kiek pajamų gyventojai skiria paslaugoms. Palyginę piniginių ir vartojimo išlaidų struktūrą, matome, kad gyventojų išlaidos paslaugoms didėja, o pačios paslaugos sudaro vis didesnę BVP dalį. Šie duomenys rodo, kad susidariusi ekonominė aplinka yra gana palanki mūsų kuriamos firmos veiklai.
Firmos gyvavimo sėkmę lemia demografiniai veiksniai. Viena iš demografinių charakteristikų – gyventojų ir poilsiautojų skaičius.Druskininkai vienas iš Lietuvos miestų, kur poilsiautojų skaičius vis didėja. Be to, jis yra labiausiai apgyvendintas miestas. Mūsų vartotojai bus įvairaus amžiaus žmonės. Taigi mes nesijaudiname dėl amžiaus grupių.
Plėtimosi galimybės. Žinodami, kad buveinės pasirinkimas labai svarbus, bet kuriam verslui ir kad vieta gali nulemti įmonės veiklos sėkmę, parinkome visiems prieinamą vietą (savo firmą įkursime nuomodami patalpas ligoninėje.)

Masažo paslaugos užima svarbią vietą kiekvieno žmogaus gyvenime. Jums pateiktas verslo planas patvirtins šį teiginį. Įgudusios profesionalių masažuotojų rankos ir aromatiniai aliejai padės Jums išsilaisvinti nuo įtampos, pagerins Jūsų dvasinę savijautą ir nuotaiką.
Masažas- seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas, apimantis daugiatūkstantinę istoriją. Jis įgavo platų pritaikymą visame pasaulyje. Šis natūralus gydymo būdas šiandien darosi dar aktualesnis, negu anksčiau.
Metų laikas neįtakoja mūsų verslo pelno. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų namų darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasNamų darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai3
Dydis4.41 MB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Motienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasSveikatos priežiūros fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Masazo salono verslo planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 21 puslapis 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • R. Motienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą