Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: restoranas UAB "Aidas"

Verslo planas: restoranas UAB "Aidas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Santrauka. Verslo idėja. Vizija. Misija. Tikslai. Rizikos veiksniai. Marketingas. Teisinė aplinka. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Konkurentų analizė (SSGG). Demografinė analizė. Marketingo biudžetas. Prekės politika. Kainų politika. Funkcijos. Patalpos. Įmonės įranga. Tiekėjų analizė. Personalas. Įmonės personalas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės finansinė informacija. Banko kreditas ir jo grąžinimo sąlygos. Ūkinės veiklos išlaidos. Ilgalaikis turtas. Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Pirmųjų veiklos metų sąmata. Pelningumo lūžio taškas. Projekto pelningumo svyravimų įvertinimas. Priedai (1). Darbas iliustruotas schemomis.

Ištrauka

Restoranų verslas sparčiai vystosi ir ateityje turi didelių perspektyvų. Kurdamas įmonę, vadovausiuos pagrindiniais tikslais – tai yra vartotojų poreikių tenkinimu, naujų darbo vietų sukūrimu ir pelno gavimu.
Restoranas bus orientuotas į aukštąjį universitetinį išsilavinimą turinčius žmonės, darbe užimančius aukštas pareigas ir turinčius didesnes pajamas.
Viešojo maitinimo įmonės reklamai bus skiriamas ypatingas dėmesys. Bus naudojamos įvairios reklamos rūšys: reklama televizijoje, spaudoje, internete, įvarūs stendai ir kt.
Restoranas lengvai ir patogiai pasiekiamas, ne tik nuosava transporto priemone, bet ir viešuoju transportu. Šalia įsikūrusio įmonės komplekso darbuotojams viešojo maitinimo įmonė bus pasiekiama per kelias minutes pėsčiomis. Mažas atstumas taupys darbuotojų brangų laiką.
Įmonė siūlys ne tik skanų maistą, malonų aptarnavimą, jaukią aplinką, tačiau taip pat rengs pobūvius, nuomos salę šventėms, bus organizuojami karaoke vakarai, rengiami teminiai vakarai, koncertai, proginiai renginiai.
Kainos bus didesnės nei vidutinės, todėl jame galės lankytis turintys truputį didesnes pajamas nei vidutines.
Dirbantis personalas bus kvalifikuotas ir nuolat apmokomas. Ypatingas dėmesys bus skiriamas maisto kokybei, todėl bus itin svarbu parinkti tinkamus virėjus.
Įgyvendinti verslo planą gali sutrukdyti rizikos faktoriai tokie kaip stichinės nelaimės, naujai priimti įstatymai, tiekėjai, nesilaikantys prekybos sutarčių ir kiti nuo mūsų nepriklausantys veiksniai.
Įmonės UAB "Aidas" pagrindinis veiklos pobūdis teikti maitinimo paslaugas. Kokybiškas maistas, racionali mityba, ekologiškai švarūs produktai užtikrina žmogui sveiką gyvenimą ir darbingumą. Vis dažniau, ne tik per šventes, bet ir paprastą dieną pasirenkama pietauti ar vakarieniauti viešojo maitinimo įstaigose.
Restoranas bus įkurtas Vilniaus miesto mikrorajone Justiniškės. Justiniškių gatvėje yra didelis kompleksas su daug įvairių įmonių, kurių darbuotojai ir bus mūsų nuolatiniai lankytojai. Šalia restorano yra mašinų stovėjimo aikštelė, tačiau tik 10 vietų, bet šio komplekso darbuotojai restoraną gali aplankyti pėsčiomis, nes atstumas mažas – tik kelios minutės. Įmonėse pietų pertraukai yra skiriama mažai laiko, todėl mano steigiamoje įmonėje jie galės greitai, kokybiškai ir skaniai pavalgyti. Manau, kad mano restorane lankysis ne tik šalia esančių įmonių darbuotojai, bet ir miesto gyventojai, svečiai, kitų mikrorajonų gyventojai bei mokytojai iš mokyklos ir iš šalia esančios seniūnijos darbuotojai. Lankytojų amžius svyruos nuo 18-60 metų. Restorane lankysis žmonės su įvairiomis pajamomis. Tai bus moksleiviai, studentai bei įvairių profesijų darbuotojai, tačiau dažniausi restorano klientai bus įmonių darbuotojai užimantys aukštesnes pareigas ir turintys didesnes, nei vidutines pajamas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis147.2 KB
Autoriuskaktuzazz
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasB. Rinkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas restoranas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • B. Rinkevičienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą