Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: drabužių siuvimas IĮ "Ateljė"

Verslo planas: drabužių siuvimas IĮ "Ateljė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai. Uždaviniai. Patalpos ir įrengimai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Rizikos įvertinimas. Finansai. Išvados.

Ištrauka

IĮ "ATELJĖ" veiklos sritis – moteriškų, vyriškų bei vaikiškų drabužių siuvimas. Šiuos produktus ji tiekia parduotuvėms, su kuriomis yra sudariusi sutartis. Taip pat siuvykloje yra priimami užsakymai, tiek iš kitų įmonių, tiek iš fizinių asmenų, ir ne tik anksčiau minėtiems produktams, bet ir kitiems drabužiams: sijonams, kelnėms, švarkams, palaidinėms, liemenėms ir kt.
Įmonė isikurs Pakruojo centre Vytautos Didžiojo gatvėje. Individualios įmonės "ATELJĖ" savininkas pasirašė patalpų nuomos sutartį su UAB "Siuva" dėl 125 kvadratinių metrų patalpų nuomos .Sutartyje individuali įmonė "ATELJĖ" įsipareigojo už minėtų objektų ir teritorijos nuomą mokėti 1500 Lt. per metus ir sumokėti visas išlaidas už energijos ir komunalines paslaugas, susijusias su tų patalpų naudojimuSiūti planuojama pradėti 2009 metų sauio 1 dieną, kuomet bus baigti remonto ir įrengimo darbai, gauta pakankamai užsakymų. Pirmaisiais metais pagrindinis įmonės tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, įgyjant kiek galima daugiau pastovių klientų, tapti žinomiems visame Pakruojo ir aplinkiniuose rajonuose, sugebėti suformuoti prekių asortimentą ir atsiskaityti su tiekėjais iš savų apyvartinių lėšų ir tapti nepriklausomais nuo kreditorių. Antrais ir trečiais metais siekti kuo didesnės prekių pasiūlos, plėsti savo gaminų asortimentą.
IĮ "ATELJĖ "savininkas investuoja savo nuosavą kaitalą 35000 Lt ,o kitas lėšas veiklos pradžiai 35000 Lt savininkas ims iš banko, paskolos forma, kurią ketina atiduoti per 4 metus, pradedant nuo antrųjų veiklos metų su 12 % paprastomis metinėmis palūkanomis.
Apskaičiavus ĮI."ATELJĖ" tikėtina prognozuojama pelno( nuostolio) ataskaita 2009-2011 metams gavome tokius rezultatus: 2009 metais metinės pajamos siekė 291285 Lt, o grynasis pelnas – 142778 Lt. 2010 metais metinės pajamos buvo 298258 Lt, o grynasis pelnas 140435 Lt. 2011 metais metinės pajamos - 301589 Lt, o grynasis pelnas net 143328 Lt.
Kaip ir visos įmonės taip ir mūsų įmonė neišvengs ją veikiančių įvairių veiksnių, juolab kad tai smulkaus verslo įmonė.Tačiau pagal padarytas prognozes matyti jog įmonė ateinančius 3 metus savo veiklą vystis sėkmingai.

Lietuvoje vyksta spartūs technologiniai pokyčiai, rinka vis labiau darosi panašesnė į pasaulinę. Norėdami pradėti strateginius pakeitimus įmonėje, turime numatyti aplinkybes, kurios vienaip ar kitaip gali paveikti įmonės veiklą. Norint išvengti neigiamo aplinkybių įtakos, pirmiausia būtina aprašyti savo verslo idėją, tikslus, prognozes, t.y. sudaryti verslo planą.
Verslo planas - tai dokumentas, kuriame aprašyta būsima įmonės veikla, tai išsamus ir argumentuotas konkrečių ateities veiksmų planas. Jame atsisipindi esama įmonės padėtis, parodomos galimybės ir būdai užsibrėžtam tikslui pasiekti, apskaičiuojamos būsimos pajamos, išlaidos, pelnas ir t.t. Atsižvelgiant į visas vykstančias aplinkoje permainas, verslo planas turi būti konkretus ir lankstus. Verslo plano turinys ir forma pirmiausia priklauso nuo jo rengimo tikslo.
Verslo pagrindinis tikslas – įsitvirtinti Lietuvos rinkoje. Todėl labai svarbu nurodyti kuriamo verslo darbo tikslus, spręstinus uždavinius bei ko tikimasi iš jo. Taip pat parengtas verslo aprašymas padės suprasti kokia rizika ir sunkumai laukia ir numatyti priemones jiems įveikti ar sušvelninti. Taigi verslo aprašymo rengimas atskleidžia silpnąsias ir stipriąsias puses, apsaugo verslininką nuo galimų klaidų.
Verslo aprašymo struktūra nėra griežtai apibrėžta. Ji priklauso nuo verslo pobūdžio investicijų apimties ir kitų sąlygų. Svarbu, kad jis būtų parengtas nuosekliai, įtikintų, kad numatyti tikslai bus pasiekti, planas yra realus ir atrodo įgyvendinamas ir gyvybingas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-25
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis61.35 KB
Autoriusfina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas drabuziu siuvimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą