Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: viešbutis UAB "Poilsis"

Verslo planas: viešbutis UAB "Poilsis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Reziumė. Projekto esmė - sukurti ir įsteigti naują viešbutį Druskininkų apylinkėse. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės veiklos kryptys ir tikslai. Aplinkos analizė. Mikro aplinka. Makro aplinka. Verslo plano idėja. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo kompleksas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Pardavimo strategija. Rėmimas. Pajamų prognozė. Organizacinis planas. Įmonės juridinė forma ir nuosavybės struktūra. Personalas. Finansinis planas. Pinigų srautų ataskaita. Sąnaudų prognozė. Rizikos įvertinimas. Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Šio projekto esmė - sukurti ir įsteigti naują, dar neegzistuojančią įmonę, t.y. viešbutį Druskininkų apylinkėse, kuriame bus teikiamos nakvynės, poilsio paslaugos visos Lietuvos gyventojams bei svečiams iš užsienio valstybių. Viešbučio statybai surasta nuostabi vieta prie ežero ir miško apsupta. Busimo viešbučio pavadinimas UAB "Poilsis", kuris teiks poilsio ir nakvynės paslaugas ir yra planuojamas įregistruoti 2007 m. rūgpjūčio 20 dieną.
Viešbutis "Poilsis" pirmiausia teiks nakvynės paslaugas, o papildomas paslaugas (masažą, baseiną, pirtį, sūkurinę vonią) klientai turės galimybę pasirinkti pagal savo poreikius. Steigiamas viešbutis bus uždaroji akcinė bendrovė, kurios dvi steigėjos ir bus vienintelės akcininkės bei pagrindiniais vadovais, turinčios aukštajį vadybos ir verslo administravimo išsilavinimą. Taip pat planuojama pasamdyti dar 8 darbuotojus atsižvelgiant į tam tikrus reikalavimus.
Viešbučio paslaugomis galės naudotis vidutines ar didesnes pajamas gaunantys asmenys, norintys ištrūkti iš miesto bei kasdieninės rutinos. Poilsiautojai galės pasirinkti ir papildomas paslaugas, pavyzdžiui: pirtis, masažus ir pan. Įdomias pramogas siūlysime ir nesezono- žiemos metu. Mes siekiame pasiūlyti kokybišką, ramų poilsį - geru kainos ir kokybės santykiu.
Prieš kurdamos verslą ištyrėme esamą viešbučių ir poilsio rinką Druskininkuose, analizavove konkurentus bei nustatėme, jog verslas turėtų būti pelningas, nes į Druskininkus poilsiautojų atvyksta nemažai ir jų kasmet vis daugėja. Polisiautojai neatsisako išbadyti naujas poilsio paslaugas.
Stegdamos viešbutį savininkės pagrindinį kapitalą įneš pačios – 510000 Lt., kita suma pinigų bus gauta iš restorano patalpų nuomininkų, o trūkstamos lėšos bus gautos pasinaudojus paskola – 250000 Lt, kuri bus grąžinta per 3 metus su 5% metine palūkanu norma. Visas pradinis kapitalas bus panaudotas viešbučio statybai, žemės įsigijimui bei viešbučio įrengimui ir visai reikalingai įrangai pirkti.
Atlikus finansinio plano skaičiavimus bei pardavimų prognozę galime teigti, kad viešbutis nebus nuostolingas, tačiau pirmaisiais metais nebus gaunamas labai didelis pelnas. Pagal pirmųjų metų realistinę pardavimų prognozę numatome, kad bus gauta 163421 Lt, tačiau paskaičiavus visas išlaidas pelnas sieks – 28164,57 Lt. Bet to nelaikome neigiamų rodiklių, nes pirmieji metai naujam verslui dažnai buna ir nuostolingi, bet atsiperka kitais metais, o mūsų planuojamo įsteigti viešbučio pelnas kitais metais turėtų tik augti.
Netasiribosime ir nuo rizikos veiksių – esamų, jau užėmusių savo poziciją rinkoje konkurentų ir naujų galimų varžovų. Dėl to mes nemažai lėšų skirsime rėmimui, nuolat stebėsime rinką ir analizuosime savo konkurentus, taip stengdamiesi išlaikyti savo poziciją rinkoje ir užimti dar geresnę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-22
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai7
Dydis107.39 KB
AutoriusMilda
Viso autoriaus darbų10 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPatackienė
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas viesbutis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Patackienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą