Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: amerikietiškojo biliardo baras "Green" UAB "Grynesta"

Verslo planas: amerikietiškojo biliardo baras "Green" UAB "Grynesta"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Darbo aktualumas. Verslo ir įmonės apibūdinimas. Verslo misija ir vizija. Misija. Vizija. Verslo plano tikslai. Transformuota misija į tikslus. Tarpiniai tikslai. Veiksmų grandinė. Darbuotojų skatinimas siekiant tikslų. Verslo plano trukmė. Verslo plano realizavimas. Idėjų bankas. Rinkodaros planas. Rinka. Rinka ir jos dydžio aprašymas. Rinkos geografinis apibūdinimas. Rinkos segmento identifikavimas. Vartotojo nustatymas ir įvertinimas. Rinkos augimo galimybių įvertinimas. Konkurencija. Verslo konkurentų aprašymas. Konkurentų skaičiaus nustatymas. Konkuravimo šakoje būdų aprašymas. Konkurentų stiprumų ir silpnumų įvertinimas. Konkurencijos šakoje įvertinimas. Marketingas. Įėjimo į rinką marketingo strategijos. Kainodaros aprašymas. Kainos palyginimas su konkurentais. Reklamos kampanijos aprašymas. Reklamos biudžeto apibūdinimas. Pardavimo formos aprašymas. Rinkos dalies didinimo strategijos aprašymas. Produkto paskirstymo aprašymas. Marketingo išskirtinumų apibūdinimas. Organizacinis planas. Valdymas. Valdymo personalo verslo patirties aprašymas. Valdymo personalo išsilavinimo aprašymas. Valdymo personalo gyvenimo aprašymai. Verslo valdymo patirties apibūdinimas. Valdymo funkcijų paskirstymas. Įtakos verslo plėtrai, pasitraukus kam nors iš valdymo personalo, įvertinimas. Organizacinės struktūros pristatymas. Verslo savininkų ir nuosavybės aprašymas. Paslaugos gamyba. Vietovė, kur įsikūrusi firma. Darbo laikas. Kapitalo ir darbo jėgos imlumo įvertinimas. Paslaugos teikimo kaštų įvertinimas konkurenciniu aspektu. Galimos partnerystės. Veiklos planas. Paslauga. Paslaugos aprašymas. Paslaugos išskirtinumas. Paslaugos vystymo stadijos aprašymas. Atliktų tyrimų aprašymas. Paslaugos ilgaamžiškumo apibūdinimas. Naujų paslaugų vystymo aprašymas. Personalas. Darbuotojai. Darbuotojų įgūdžiai ir gebėjimai. Darbo apmokėjimas. Rizikos įvertinimas. Gaisro/stichinių nelaimių rizika. Nelaimingų atsitikimų rizika. Sukčiavimo ir vagystės tikimybė. Pirkėjų įsiskolinimo rizika. Produktų ir procesų senėjimo grėsmė. Ekonominė rizika. Pagrindinių vadovų pasitraukimo rizika. Eksporto ekonominė ir politinė rizika. Priedai (1).

Ištrauka

Pulo baro idėja, skamba ne itin novatoriškai, tačiau atskleidžiant savo darbo politiką ir įvertinant dabartinę rinką, matosi ryškus skirtumas tarp to, kas yra siūloma dabar, ir to, ką galėsim pasiūlyti mes. Jei tik pavyks įvykdyti savo siekus ir tapti aukštą lygį ir puiku aptarnavimą diktuojančiu restoranu, kuriame žmonės ateis atitrūkti nuo rupesčių, tada tai taps aktualu rinkoje, ir mes atrasim savo vietą joje.
1.2. Verslo ir įmonės apibūdinimas
Planuojama įkurti pulo barą, kurio pavadinimas butų "Green". Įmonė užsiimanti šia veikla vadinsis UAB "Grynesta". Pirmiausia ji orientuosis į vieno pulo baro kūrimą, kuris siūlys ribotam laikui nuomojamus pulo kambarius, kuriuose galima bus išgerti ir pavalgyti. Tai bus bilijardo namai su atskiromis žaidimų patalpomis. Juos klientai galės išsinuomoti mažiausiai valandai. Kambariuose bus įrengti pulo bei valgymo stalai, garso aparatūra, automatinis padavėjų iškvietimas. UAB "Grynesta" rūpinsis ne tik pulo baro įrengimu, tačiau ir virtuve. Kainos tikrai nebus žemos, nes įmonė norės pateikti ne pigias, o kokybiškas paslaugas. Svarbu bus ne užsitikrinti dabartinių bilijardinių rinkos dalį, tačiau rinkoje sukurti savo atskirą atšaką. Tai padės atlikti idėjos novatoriškumas, niekas iki šiol nesiūlė žaisti pula tik atskirose patalpose, juolabiau šalia žaidimo nebuvo taip pat sureikšminę kokybiško maisto pateikimą. Siekis ne tik pasiūlyti daugiau, tačiau ir noras tai daryti remiantis į kokybišką aptarnavimą, taip pat gana novatoriškas sprendimas, žinant dabartinių, gana žemo lygio pulinių rinką.

1.3. Verslo misija ir vizija
1.3.1. Misija
Mes pulo žaidėjams siūlome aukšto lygio paslaugas. Siekiame išsiskirti iš kasdieninės pulo aplinkos bei standartinės baro etiketės, viename bare teikdami tiktai atskirus pulo kambarius, meniu siūlydami tik su prestižiškumu asosijuojamus kompanijų produktus, taip kuriame savo pačių įvaizdį.
1.3.2. Vizija
Siekis tapti lyderiaujančia firma, siūlančia pulo pramogas Vilniuje. Pagerinti požiūrį į pulą, kad jis taptų ne tik jaunimo, bet ir solidžių žmonių mėgiama pramoga. Naudodami naujausias barų technologijas, didžiausią dalį investuodami į patalpų aplinką ir firmos politikoje daugiausia dėmesio skirdami smulkmeniškam klientų aptarnavimui, siekiame, kad mūsų vardas asocijuotųsi su geru laiko praleidimu, kokybe ir butų pavyzdys bilijardo rinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-15
DalykasVerslo planų namų darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasNamų darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis45.08 KB
Autoriuslina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas amerikietiskojo biliardo baras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 14 puslapių 
  • ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą