Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kirpykla IĮ "Aušrinė"

Verslo planas: kirpykla IĮ "Aušrinė"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities ir sąlygų aprašymas. Verslo tikslai. Paslaugos aprašymas. Funkcinės paslaugų savybės. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas (programa). Paslaugų asortimento strategija. Kainų strategija. Paskirstymo strategija. Rėmimo strategija. Veikla. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir vadovybė. Organizacijos struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Problemų sprendimo alternatyvos. Finansai. Lėšos ir jų panaudojimas. Paslaugų atlikimo įplaukų apskaičiavimas. Sąnaudų planas. Pelno planas. Palūkanų ir paskolos mokėjimo planas. Grynųjų pinigų srautų prognozė. Balansas.

Ištrauka

Aš nutariau įkurti kirpyklą, kuri vadinsis ,, Aušinė" ji bus įkurta Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje. Įmonės rūšis bus individuali įmonė. Būtent tokį verslą nutarta įkurti todėl, kad šiuo metu kirpyklų verslas yra populiarus. Nors kirpyklų yra daug Klaipėdos mieste, bet taip pat yra labai daug žmonių, kurie dažnai lankosi kirpyklose ir gražinasi. Individuali įmonė kirpykla "Aušinė" teiks kirpimo, plaukų dažymo, sušukavimo paslaugas, šukuosenų darymo, antakių tvarkimo ir kitas plaukų tvarkymo paslaugas. Kirpykla paslaugas teiks ne per daug aušta kaina ir be abejo stengsimės neatsilikti kokybės atžvilgiu. Plaukų tvarkymo paslaugos bus atliekamos kokybiškomis plaukų priežiūros priemonėmis. Kirpyklos inventorius leis klientams atsipalaiduoti ir pasijausti patogiai. Taip pat kirpyklos ,,Aušrinė" klientai bus ,,apdovanoti" geru kirpėjų aptarnavimu. Įmonei įkurti bus naudojamos lėšos gautos pasiėmus paskolą iš SEB Vilniaus banko. Bus pasiskolinta 12000 Lt. 3 metams su 6% palūkanomis. Paskola bus imama iš karto ir atiduodama dalimis kiekvieną mėnesį mokant palūkanas, pirmaisiais metai turėsiu sumokėti 720 Lt. palūkanų. Mūsų tikslas įsitvirtinti rinkoje ir pritraukti kuo didesnį kiekį klientų, taip uždirbant pelną. O šią kirpyklą į rinką įvesti stengsiuosi mažesnėmis kainomis, negu kitų kirpyklų, bet taip, kad tos kainos nepadarytų didelių nuostolių šiai kirpyklai. Savo kirpyklą prieš atidarymą reklamuosime įvairiuose laikraščiuose, žurnaluose, iš pradžių reklamai skirsime daugiau pinigų, vėliau mažiau. Tikimės sulaukti įvairaus įvairaus amžiaus klientų, pagrinde tų, kurie gyvena aplinkiniuose daugiabučiuose netoli kirpyklos ,,Aušrinė", tai ir bus pagrindinis mūsų kirpyklos segmentas. Manau, kad daugiausia lankysis vidutines pajamas uždirbantys klientai. Nors žinoma, kai kada apsilankys ir turtingesni klientai, jeigu dar sugebėsime pritraukti ir išlaikyti tokius klientus savo paslaugų kokybę, tai jie gali tapti net ir pastovūs klientai. Paslaugos bus suteikiamos moterims, vyrams ir vaikams. Ateityje, jei seksis neblogai, tai esu numačiusi praplėsti kirpyklą. Praplėtus kirpyklą įdarbinsiu dar pora žmonių. Tada teiksime papildomas paslaugą – tai manikiūrą. O dar vėliau makijažo paslaugas. Manau, kad tai turėtų būti pelningas verslas, nes tai labai reikalinga paslauga. Paslaugas teikti nuspręndžiau ištyrusi rinką, išanalizavusi vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną, įvertinus galimus rizikos veiksnius.
Kaip jau minėjau, konkurentų IĮ kirpykla ,,Aušrinė'' turės daug, bet tai dar nereiškia, kad įmonė dirbs nuostolingai. Mes tikimės ,,prasimušti" ir net tapti viena iš konkurencingiausių kirpyklų. Pagrindiniai mūsų konkurentai tai kirpykla, kuri įsikūrusi prekybos centre akropolyje ,,Buržua", taip pat kirpykla ,,Kirpykla visai šeimai", kuri yra miesto centre, kur lankosi daug žmonių. Kirpyklos ,,Grožio sala’’ , ,,Klasika’’, bet manome, kad jos mūsų tikrai neišstums iš rinkos, nes mes sugebėsi pritraukti klietus savo kirpyklos privalumais.
Apsiskaičiavus ekonominius rodiklius, pirmais metais pelno nesitikime daug, manau, kad bus 3000 Lt. pelną pradėsime gauti antrame ketvirtyje ir toliau pelnas po truputį kils. Mnau kad pelnas pradioje turės polinkį kilti, o vėliau liks stabilus. Nes jei klientai pamėgsta tam tikrą kirpyklą, maža tikimybė, kad ją norės keisti. Taigi jei turėsime savo klientų ratą, tai ir pelnas bus stabilus. Na o jei pakiltų žaliavų kainos, tektų nors pora litų pakelti paslaugų kainas. Manau, kad klientai dėl to neišsilakstys.
Manau, kad pasimtą paskolą sugebėsiu atiduoti per 3 metus, turint omenyje gautą pelną.
Pradžioje kirpykloje dirbs dvi kirpėjos, buhalterė, kuri bus pasamdyta ant pusės etato ir aš savininkė Aušra Bulvydaitė, aš būsiu kartu direktorė ir vadybinikė, atsakinga už įmonės veiklą. Kirpėjos bus kvalifikuotos su patirtimi ir gerai išmanančios savo darbą. Samdydama buhalterę reikalausiu aukštojo buhalterinio išsilavinimo ir patirties toje srityje nors metus.
Įmonės investicijų pelningumas 2007 metais bus 19,4 %, o 2008 metų investicijų pelningumas 43,7 %, kaip matyti šis pelningumas išaugo dvigubai, tai yra gerai, reiškia kirpyklos pelnas turės tendenciją augti. Atlikti pelno prognozės skaičiavimai parodė, kad pirmais metais įmonė gaus 3105,48 litų grynojo pelno, kitais ir dar kitais metais vis daugiau. Verslo plano prognozės atliktos trejiems metams. Projekto finansinė analizė parodė, kad įmonė bus pelninga ir turės pakankamai pinigų grąžinti paskolą ir sumokėti palūkanas.
Remiantis atliktais skaičiavimais gauname, kad verslo planą verta įgyvendinti, tačiau tai yra tik prognoziniai skaičiavimai, todėl reikia atkreipti dėmesį į tai, kad planuojamos paslaugų apimtys gali būti ir nepasiektos dėl įvairių nenumatytų išorinių veiksnių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis47.8 KB
AutoriusAušra
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŽ. Tamošauskaitė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kirpykla II Ausrine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Ž. Tamošauskaitė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą