Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: teritorinis planavimas, projektavimas ir interjero dizainas IĮ "Intervita"

Verslo planas: teritorinis planavimas, projektavimas ir interjero dizainas IĮ "Intervita"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Verslo idėja. Įžanga. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos vidinė ir išorinė aplinka. Vietos analizė. Teisinė aplinka. Patalpos ir įranga. Vartotojų analizė. Konkurencijos analizė. Tiekėjai. Pagrindinės veiklos kryptys. Socialinė atsakomybė. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra.

Ištrauka

Šiuo metu Europos sąjungoje yra skatinamas smulkus ir vidutinis verslas. Ši politika leidžia verslą sukūrusiems žmonėms ne tik pragyventi patiems, tačiau ir suteiktia galimybę atsirasti papildomoms darbo vietoms, o tai reiškia , jog šalyje mažėja nedarbo lygis. Šios politikos dėka vyriausybė suteikia lengvatų verslą pradedantiems piliečiams.
Žinoma ne kiekvienas gali sukurti savo verslą, tam rekia pirmiausia turėti gerą verslo idėją, be to sukurti jai gerą verslo planą.
Atsakydamas į klausimą, kodėl pasirinkau būtent tokį verslą, aš galėčiau išskirti 3 priežastis. Pirmiausia aš pats turiu gan nemažai praktikos statybų srityje, tiesa, kaip paprastas darbininkas. Tačiau dirbdamas įvairiose statybų kompanijose, girdėjau daug atsiliepimų apie apie sunkumus, su kuriais susiduria užsakovai, kreipdamiesi į architektus, bei aplinkos ir interjero daizainerius. Antra priežastis būtų ta, jog pastaruoju metu Lietuvoje pastebima nekilnojamo turto kainų augimo tendencija, todėl pasiturintys gyventojai stengiasi kuo greičiau pasistatyti nuosavus gyvenamuosius namus, bei praplėsti jau pastatytų namų kvadratūrą, tai leidžia jiems sutaupyti dalį savo turimų pinigų. Trečia priežastis ta, jog šis verslas yra gana perspektyvus. Palankus vyriausybės ir kitų valdžios institucijų požiūris leidžia teritoriniam planavimui, tūriniam projektavimui ir interjero dizainui plėtotis
2004 gegužės 2 dieną pateikiamas prašymas įstegti uždarąją akcinę bendrovę "Itervita". Ji teiks teritorinio planavimo, projektavimo ir interjero dizaino paslaugas. Paslaugos bus išskirtinės, nes UAB "Itervita" bus pirmoji tokios rūšies įmonė Tauragėje darbus atliekanti speciale programine įranga (konkrečiai "AutoCad 2004" programa), todėl galutinis rezultatas (teritorinis planas, tūrinis projektas ar interjero dizainas) bus išvaizdesnis negu šios benrovės konkurentų, be to greičiau atliktas (kai kurias dažnai pasikartojančias procedūras kompiuteriu atlikti greičiau negu nubraižyti ranka). Dėl šių priežasčių UAB "Itervita " teikiamos paslaugos turės paklausą Tauragės apskrityje
Vartotojų rinką sudarys individualūs asmenys, įmonės ir organizacijos bei Alytaus miesto Savivaldybė. Didžioji dalis vartotojų bus pasiturintys fiziniai ar juridiniai asmenys, kurie nori statyti ir įrengti naujus ar restauruoti jau esamus pastatus. Paslaugos skirtos Lietuvos vartotojui (turimos atestacijos galioja tik Lietuvoje). Vartotojų rinka sukoncentruota Tauragės rajone. Vidutiniškai teritoriniam planavimui, tūriniam projektavimui ir dizaino darbams Tauragėje ileidžiama apie 4800000 lt per metus. Lėšos skiriamos šioms paslaugoms turėtų didėti, nes dėl kylančios ekonomikos suaktyvėjo individuali statyba.
Tūrinio projektavimo paslaugos šiek tiek sezoniškos – didžiausia paklausa pavasarį ir vasarą, šiek tiek mažesnė rudenį ir mažiausia žiemą, tačiau teritorinio planavimo ir interjero dizaino paslaugos paklausios ištisus metus.
Paslaugos vartotoją pasieks tiesiogiai, be tarpininkų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis44.17 KB
AutoriusAurimas
Viso autoriaus darbų22 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas teritorinis planavimas projektavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą