Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba grindų danga UAB "Danga"

Verslo planas: prekyba grindų danga UAB "Danga"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Apibendrinimas. Projekto idėja. Įmonės apibudinimas. Projekto tikslai, galimybės. Projekto įgyvendinimas. Aplinkos analizė. Politinė - teisinė aplinka. Socialinė - kultūrinė aplinka. Ekonominė aplinka. Rinkos analizė. Rinkos apžvalga. Prekių charakteristikos. Vartotojai. Konkurentų analizė. Marketinginės priemonės. Veiklos organizavimas. Įmonės turtas. Organizacinė įmonės struktūra. Tiekėjai. Finansinės prognozės. Pardavimų prognozė. Pardavimų savikainos prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Ilgalaikio ir trumpalaikio turto prognozės. Finansinės prognozės ir projekto nauda. Priedai (1).

Ištrauka

Šio investicinio projekto tikslas - gauti banko paskolą UAB "Danga" įmonės veiklos plėtimui ( įmonės pavadinimas pakeistas konfidencialumo tikslais). UAB "Danga" prekiauja grindų dangomis - kiliminėmis dangomis, kilimais, linoleumu, laminuota grindų danga. Ji užsiima ir didmenine, ir mažmeninė prekyba. Pagalbinė įmonės veikla -teikiamos kiliminių dangų klojimo paslaugos. Ši veikla ne tik paįvairina įmonės veiklos pobūdį, bet ir padeda geriau tenkinti įvairius vartotojų poreikius.
UAB "Danga" didžiausią pardavimų dalį sudaro prekyba kiliminėmis dangomis. Jomis ši įmonė pradėjo prekiauti pirmoji Klaipėdoje , todėl turi sukaupusi nemažai patirties šioje verslo srityje ir susiradusi nemažai pastovių pirkėjų. Jei įmonės veiklos pradžioje kiliminės dangos buvo viena naujesnių grindų dangų rūšių Lietuvoje, tai dabar pastebima šios rinkos branda, rinkoje vyksta didelė konkurencija. Dabar Klaipėdoje firma turi daug konkurentų, tačiau geras rinkos žinojimas netrukdo siekti gerų rezultatų bei sėkmingai konkuruoti.
Firma palaipsniui diversifikuoja savo veiklą - dabar ji prekiauja ir laminuota grindų danga, kuri imituoja parketą, natūraliais vilnoniais kilimais, t.y. orientuojasi ir į turtingesnį vartotoją.
Visą produkciją bendrovė atsiveža iš Europos šalių - Belgijos, Vokietijos. Prekyba vyksta nuomuotose patalpose. UAB "Danga" parduotuvė yra patogioje geografinėje vietoje, - čia didelis transporto bei pėsčiųjų srautas, beveik prie pat parduotuvės yra visuomeninio transporto sustojimo vieta. Konkurentų parduotuvės yra kituose mikrorajonuose, todėl šiame rajone UAB "DANGA" vienintelė siūlo tokį didelį kiliminių dangų pasirinkimą. Teigiama yra ir tai, kad bendrovės kaimynai yra įmonės prekiaujančios baldais bei statybinėmis medžiagomis.
Įmonei vadovauja firmos prezidentas, kuris ir įkūrė šią įmonę, turintis teisininko ir inžinieriaus išsilavinimą. Prezidentas koordinuoja bei kontroliuoja visos firmos veiklą, palaiko nuolatinį ryšį su stambiausiais pastoviais klientais, bei tiekėjais.

Bendrovė planuoja plėsti savo veiklą už Klaipėdos miesto ribų atidarydama naują savo parduotuvę Plungėje ir užsipirkdama platesnės nomenklatūros prekių.Šiam tiksluiįgyvendinti reikalinga paskola. Prašoma 150 000 Lt kredito linija su 12  metinių palūkanų 12 mėnesių laikotarpiui. Paskola bus atiduodama dalimis, palūkanos mokamos kas mėnesį. palūkanos per metus sudarys 10000 Lt.
Atidaryta nauja parduotuvė Plungėje leis priartėti arčiau klientų, sukurti 5 papildomas darbo vietas. Projekto metais bendrovė ketina įsigyti naujai atidaromai parduotuvei baldus, kompiuterį bei sunkvežimį. Tai bus įsigyjama iš savo lėšų- iš praeitų metų sukaupto ir nepaskirstyto pelno.
Firmos siūloma produkcija tenkina įvairių vartotojų poreikius. Įmonė orientuojasi ir į vidutines, ir į didesnes pajamas turintį vartotoją. Be to, įmonė prekiauja kiliminėmis dangomis, tinkančiomis ir buitinėms, ir visuomeninėms patalpoms. Kovoje su konkurentais įmonė laimi vartotojui pateikdama labai didelį prekių pasirinkimą ir šiek tiek mažesnes kainas.
Įmonė ketina projekto metais pardavimus padidinti 30.


UAB "DANGA" dirba jau ketveri metai. Ji įregistruota 1994 metais Klaipėdoje. Tai didmenine ir mažmenine prekyba bei paslaugų teikimu užsiimanti įmonė, prekiajanti įvairių rūšių grindų dangomis- kilimais, linoleumu, laminuota grindų danga bei teikianti kiliminių dangų klojimo paslaugas. Ši firma pirmoji Klaipėdoje pradėjo prekiauti kiliminėmis dangomis, todėl yra sukaupusi nemaža patirties šioje verslo srityje .Šiuo metu Klaipėdoje UAB "DANGA" turi daug konkurentų, tačiau geras rinkos pažinimas netrukdo siekti gerų rezultatų bei sėkmingai konkuruoti su kitomis įmonėmis.
Didžiausią dalį - apie 60  visos dabartinės UAB "DANGA" prekių apyvartos sudaro kiliminės dangos, kuriomis Klaipėdoje ji prekiauja savo parduotuvėje.
Firmos misija - tapti didžiausią kiliminių dangų bei kitokių grindų dangų pasiūlą teikiančia firma Vakarų Lietuvoje.
Įmonės strateginis tikslas yra didinti pardavimų apimtis, kas leistų gauti stabiliai didėjantį pelną . To firma siekia siūlydama ne tik didelį kiliminių dangų asortimentą, bet ir pateikdama savo vartotojams kitų rūšių grindų dangas, t.y. diversifikuodama savo veiklą. Taip įmonė nori praplėsti savo klientų ratą tiek tarp ūkinių subjektų, tiek tarp pavienių pirkėjų bei patenkinti kuo įvairesnius jų poreikius (skirtingos paskirties grindų danga įvairioms patalpoms) ir norus (didelis spalvų ir raštų pasirinkimas).
Firmos tarpiniai tikslai tiekti geros kokybės produkciją, didelį dėmesį skirti darbuotojų tobulėjimui, be to per ateinančius tris metus firma planuoja praplėsti savo prekių nomenklatūrą ir asortimentą, kad geriau prisitaikytų prie kintančių rinkos sąlygų. Planuojama vartotojams pateikti daugiau natūralių medžiagų dangų. firma planuoja pateikti daugiau vilnonių kiliminių dangų., nes dabar daugiausiai prekiaujama sintetinėmis kiliminėmis dangomis. Taip pat planuojama prekiauti parketu bei praplėsti jo pakaitalo - laminuotos grindų dangos prekybą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-05
DalykasVerslo planų diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasDiplominiai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis31.49 KB
Autoriuskristina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKretingos technologijos ir verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba grindu danga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą