Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kavinė "Aušra"

Verslo planas: kavinė "Aušra"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Verslo plano esmė ir reikalingumas. Veiklos eiga. Verslo tikslų apibrėžimas. Verslo plano struktūra. Santrauka. Verslo aprašymas. Steigiamos įmonės rūšis. Steigiamos įmonės tikslai ir uždaviniai. Įmonės SWOT analizė. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Situacijos analizė. Makroaplinkos veiksnių įtaka. Mikroaplinkos veiksnių įtaka. Konkurencijos analizė. Kainodaros strategija. Rėmimo organizavimas. Gamybos planas. Trumpas gamybos paslaugų aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Gamybinės veiklos kaštų apskaičiavimas. Metinės kavinės veiklos programos apskaičiavimas. Ilgalaikio turto vertės apskaičiavimas. Technologinių įrengimų vertės apskaičiavimas. Gamybos išlaidos. Tiesioginių gamybos išlaidų apskaičiavimas. Tiesioginės darbo išlaidos. Netiesioginių gamybos išlaidų apskaičiavimas. Finansinis planas. Gamybos apimties ir prekių apyvartos apskaičiavimas. Planuojamų gamybos sąnaudų suvestinė. Rizikos įvertinimas. Rizikos veiksniai. Rizikos mažinimas. Priedai (3).

Ištrauka

Daugelis mano, kad verslo planas tai dokumentas, reikalingas paskolai gauti ir kartą parašytas bei išnagrinėtas įmetamas į stalčių ir visą laiką ten praguli. Taip, jei jo paskirtis - parduoti verslą. Kaip ir kiekviena prekė, verslas yra perkamas ir parduodamas, todėl turi būti "įpakuotas". Planas yra lyg verslo pakuotė: spalvinga, patraukli, išryškinanti prekės pranašumus.Dažnai rašomas ir kitoks verslo planas: darbo įrankis, kuriuo naudojamasi ir kuris tobulinamas bei remontuojamas visą jo darbo laiką. Toks planas guli ne stalčiuje, o ant įmonės vadovo darbo stalo ir vartomas beveik kasdien. Jis nebūtų naudingas, jei pats vadovas nežinotų kiekvieno skaičiuko, kiekvienos smulkmenos, nes jame nėra nieko pastovaus. Už visus jo patobulinimus atsako pats "meistras" - tas, kuris dirba su juo ir kuriam jo reikia.Paslaugų verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje, verslo planą sudariau, norėdama įkurti kavinę "Aušra".Šiuo metu Lietuvoje veikia įvairaus stiliaus kavinių, todėl bene svarbiausias mano tikslas yra - sukurti savo stiklių, kad žmogus atsipalaiduotų ir jį pamėgtų. Didelį dėmesį skirsiu dirbančiajam personalui, kad suburčiau darnų kolektyvą. Kadangi tai bus individuali įmonė tai vadovas bus pats įmonės savininkas. Tikėdamasi klientų su tam tikrais pageidavimais, kavinę kursiu užpildant konkurentų spragas. Norint įveikti didelę konkurenciją rinkoje, atitinkamai sudaryta marketingo strategija, kuri iki galo sureguliuoja mūsų tikslus.
Galvojant apie naują verslą, reiktų išsiaiškinti, ar tai, kuo ketiname verstis, yra rizikinga. Tačiau esanti rizika dar nereiškia, kad neverta pradėti. Tai turi priminti, kad būtume labai atsargūs ir kritiški rengdami verslo planus.Kiekvienai veiklai pradėti reikia pinigų. Vienas ir rūpesčių - kiekgi jų reikia? Neverta manyti, kad kuo daugiau turi pinigų, tuo geriau. Sunkumų gali kilti ne tik dėl lėšų stokos, bet ir dėl pertekliaus. Reikia rasti aukso vidurį: turėti tiek pinigų, kad pakaktų atsiskaityti, bet nereikėtų mokėti palūkanų, todėl reikia apskaičiuoti būsimą pinigų poreikį.
Įvairių ekonominių finansinių rodiklių, skolintų lėšų atsipirkimo laiko, lūžio taško bei kiti planuose pateikiami apskaičiavimai leidžia įvertinti investicijų rizikingumą.Skaitydamas verslo planą, skaitytojas gali matyti, ar pakankamai įvertintos visos sąnaudos. Gal verslininkas per daug optimistiškai žiūri į įmonės planuojamą pelningumą, neatsižvelgia į numatomą medžiagų ar energetinių išteklių pabrangimą, o gal lėšų poreikis, tarkim technologinei įrangai įsigyti, labai padidintas, siekiant gauti kuo didesnę paskolą.Verslo planas padeda įgyti tarpusavio pasitikėjimą. Jis gali būti įrodymas, kad verslininkas sugebės laiku atsiskaityti už visas žaliavas ir medžiagas. Taip pat verslo planas suteikia informaciją apie įmonę.
Šis mano sudarytas verslo planas yra kavinės veiklos planas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis67.51 KB
Autoriusdaiva
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kavine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą