Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kavinė vaikams UAB "Pasaka"

Verslo planas: kavinė vaikams UAB "Pasaka"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įmonės steigimas (verslo planas) UAB "Pasaka" pavyzdžiu. Santrauka. Verslo idėja. Misija. Tikslai. Rizikos veiksniai. Situacijos analizė. Teisinė – politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Ekologinė aplinka. Įmonės vieta. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Tiekėjai. Marketingo strategija. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Reklama. Marketingo biudžetas. Organizacinis planas. Personalo parinkimas ir reikalavimai. Patalpos ir įrengimai. Finansinis planas. Projekto finansavimo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Kritinė rizika. Projekto įgyvendinimo planas.

Ištrauka

Šis verslo planas yra uždarosios akcinės bendrovės "Pasaka" planuojamo verslo organizavimo aprašymas. Ruošiamasi atidaryti kavinę, kuris bus skirtas vaikams.
Šios veiklos organizavimo pagrindinis tikslas – patenkinti vaikų poreikius. Prieš veiklos organizavimo darbų pradžią buvo atidžiai išanalizuota rinka, į kurią ruošiamasi įeiti. Reikia labai tiksliai nustatyti jos būklę, prognozuoti jos galimus pakitimus ir pan.
Svarbi užduotis ir rinkos segmentavimas bei įsiskverbimo į rinką strategijos pasirinkimas.
Šio sumanymo unikalumas: Vilniuje dar nėra kavinių vaikams, kuriuose aplinka būtų formuojama įvairiausių labai žinomų pasakų motyvais. Viso pasaulio žinomiausios pasakos – tai pagrindinė vaikų dėmesį atkreipsianti mūsų kavinės ypatybė.
Didžioji investicinių išlaidų dalis tenka gamybos poreikiams. Visų pirma tai yra patalpos ir jų nuoma, apdailos darbai (reikia sukurti gražią, kavinės pavadinimą atitinkančią aplinką), reikalingi įrenginiai ir daug įrankių. Pirkdami įrenginius (t.y. buitinę techniką ir pan.), rinkomės tik gerai žinomų firmų kokybiškas prekes.
Gamybos poreikiai yra nemaži, tačiau apskaičiavus planuojama gauti pelną, rezultatai nudžiugino, nes pelno dydis siekia apie du tūkstančius litų per mėnesį, gana greitai atsiperka investuojamos išlaidos. Žinoma, gali būti ir įvairiausių nepalankių aplinkybių, kurios yra aprašytos "verslo rizikos" skyriuje. Dėl įvairiausių priežasčių verslas gali žlugti, gal netgi vos tik pradėjus veiklą. Ir vis dėl to, mūsų, kaip ir kiekvienos besikuriančios verslo įmonės, vienas iš pagrindinių siekių yra noras kuo greičiau įsitvirtinti tam tikroje rinkos dalyje ir, žinoma, kuo ilgiau joje išsilaikyti.
Šių dienų televizija retai rodo taip mėgstamas populiariąsias pasakas. O vaikams (ir netgi suaugusiems) jų taip trūksta. Gražias ir stebuklingas vaikiškas istorijas jau seniai pakeitė šiuolaikinė animacija. Vienas iš mūsų veiklos organizavimo principų ir tikslų yra tas, kad į šią kavinę atėję vaikučiai ne tik galės prisiminti pamėgtų pasakų personažus ir motyvus, bet ir patys jausis lyg atsidūrę kažkurioje pasakoje. Be to, gaminsime tik skanius ir kokybiškus patiekalus iš šviežiausių maisto produktų.
Nemažą pelno dalį planuojame gauti iš ruošiamų švenčių (banketų). Klientams reikės mokėti salės nuomos mokestį už valandas, o patiekalams bus uždėtas trisdešimties procentų antkainis. Nors teks mokėti atlyginimus už papildomas darbo valandas, bet gautas pelnas vis tiek bus nemažas.
Daug pinigų skirsime ir reklamai. Reklamuodami savo kavinę, sieksime kuo greičiau atkreipti vaikų ir jų tėvų dėmesį. Ruošiamės įsigyti suvenyrų (pvz., tušinukų, balionų, ženkliukų ir pan.), kurie reklamuos šią kavinę, bei dalyti juos pirmosiomis darbo pradžios dienomis. Tikimės pritraukti lankytojų, juolab, kad tokių vietų sostinėje tikrai nėra daug. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis62.69 KB
AutoriusKestas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kavine vaikams [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą