Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Batelių idėjos pagrindimas bei intelektinės nuosavybės kūrimas: "G&E WEAR"

Batelių idėjos pagrindimas bei intelektinės nuosavybės kūrimas: "G&E WEAR"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Idėjų bankas. Idėjų banko pristatymas. Idėjų palyginimas ir priimtiniausios idėjos parinkimas. Formalizuotas prioritetų skirstymo ir parinkimo (PSP) metodas. "G&E WEAR" apibūdinimas. Produkto trumpas aprašymas. Vartotojų apibūdinimas. Konkurentų analizė. "G&E WEAR" patentavimas. Patentavimo būdo parinkimas (VPB, PCT, Europos patentas). Patentabilumo kriterijų aprašymas. Patentavimo kaštai. G&E WEAR" dizaino registravimas. Produkto dizaino pateikimas. Pramonės dizaino registravimo būdo parinkimas. Registravimo kriterijų aprašymas. Registravimo kaštai. "G&E WEAR" prekės ženklo registravimas. Tradicinio prekės ženklo pateikimas. Sprendimo registruoti/neregistruoti konkrečius prekės ženklo elementus pagrindimas. Prekės ženklo registravimo būdo parinkimas. Prekės klasės (produkto grupės) parinkimas. Panašių registruotų prekių ženklų analizė. Registravimo kaštai. "G&E WEAR" licenzijavimas. Licencijos objekto parinkimas. Potencialių licenciatų apibūdinimas. "G&E WEAR" intelektinės nuosavybės valdymo sąmata. Išvados.

Ištrauka

Intelektinė nuosavybė – tai nematerialioji nuosavybe, žmogaus dvasinės kurybos bei protinio darbo rezultatas, proto (intelekto, mąstymo, minties) produktas, kuris yra saugomas įstatymo, kaip ir bet kuri kita nuosavybės forma. Svarbu tai, kad kiekviena valstybė intelektinę nuosavybę apipbrėžia pagal savo įstatymus. Intelektinės nuosavybės apsauga yra būtina šiandieniniame pasaulyje, kadangi idėjos ir kūriniai gali būti labai greitai nukopijuoti ir sėkmingai pritaikyti versle.
Temos aktualumas: visoms kompanijoms svarbu sukurti unikalių produktų ir taip įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje, todėl yra svarbus intelektinės nuosavybės kūrimo bei registravimo procesas.
Darbo tikslas – apibūdinti "G&E WEAR" batelių idėjos pagrindimą bei intelektinės nuosavybės kūrimą.
Darbo uždaviniai:
1. Pasirinkti geriausią idėją ir ją pristatyti.
2. Atrinkti patentavimo būdą.
3. Sukurti produkto dizainą bei jį užregistruoti.
4. Suprojektuoti prekės ženklą ir jį apsaugoti.
5. Apžvelgti licenzijavimo būtinumą ir galimybes.
6. Įvertinti intelektinės nuosavybės valdymo kaštus.

Idėjų banko pristatymas

1. Skraidanti mašina. Tai automobilis, kuris turi dvi funkcijas: važiavimo ir skraidymo. Tai ypatingai gera priemonė, leidžianti šiuolaikiniam skubančiam žmogui įveikti atstumus daug greičiau ir patogiau. Kadangi tai naujovė, pagrindinis privalumas įsigijus būtų eismo kamščių išvengimas. Skraidančios mašinos dizainas pasižymėtų modernumu, inovatyviu valdymu, aptakia forma. Tačiau automobilio kaina būtų sunkiai prieinama vidutines ir mažesnes pajamas turintiems gyventojams. Tai prabangos prekė.
2. Batai su nuimamais/uždedamais kulnais. Naujos kartos bateliai, kuriems būdinga tai, jog vieni bateliai gali būti paverčiami ir nešiojami tiek kaip aukštakulniai, tiek kaip žemakulniai bateliai. Tai ypač patogu moterims, kurios skuba ir neturi laiko pasikeisti batelių. Taip pat bet kuriuo metu lengvai nuimamas kulnas leistų kojoms pailsėti ar skubant greičiau įveikti atstumus.
3. Masažuojantis čiužinys. Tai iš specialaus pluošto sukurtas čiužinys, kurio paviršius sudarytas iš plaštakos formų. Ši savybė leidžia vartotojui pajausti masažo teikiamus malonumus. Čiužinys būtų masažo kabinetų pakaitalas. Pagrindinis privalumas tai, jog norint atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos nereiktų niekur išeiti iš namų. Čiužinys yra pakraunamas prijungus prie elektros lizdo, o valdomas pultelio pagalba. Taigi vartotojai vieną kartą paskyrę savo lėšas šiam pirkiniui įsigyti sutaupytų savo pajamų, kadangi netektų jų skirti masažo seansams. Ypatingai naudingas žmonėms, kurie turi sveikatos sutrikimų ir reikalingas gydymas masažu. Masažuojantis čiužinys yra ilgalaikio naudojimo prekė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis78.81 KB
Autoriusn534
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasKęstutis Duoba
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Bateliu idejos pagrindimas bei intelektines nuosavybes kurimas G&E WEAR [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Kęstutis Duoba
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+4
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą