Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: daiktų apsauga UAB "Saugu ir patikima"

Verslo planas: daiktų apsauga UAB "Saugu ir patikima"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Teorinis pagrindimas. Įmonės sąvoka (samprata). Ekonominės aplinkos analizė. Rinkodaros analizė. Personalas. Finansai ir apskaita. UAB "Saugu ir patikima" veiklos apibūdinimas. UAB "Saugu ir patikima" įmonės apibūdinimas. UAB "Saugu ir patikima" ekonominės aplinkos analizė. UAB "Saugu ir patikima" rinkodaros analizė. UAB "Saugu ir patikima" personalo analizė. UAB "Saugu ir patikima" finansų analizė. Prognozuojamo pelno (nuostolio) ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Sąskaitų balanso lentelė. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas:
Gerėjant gyvenimo kokybei kiekvienas pagalvojame apie saugų ir ramų poilsį. Kiekvienas siekiame, kad mūsų poilsis būtų kokybiškas ir kad mes galėtumėme visiškai atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių. Didėjančios daiktų vagystės padėjo mums suprasti kas yra svarbiausia, kad jaustumės ramūs, kai esame prie jūros. Siūlome paslaugą, suteikiančią daiktų apsaugą. Tai galimybė prie jūros išsinuomoti spintelę daiktams susidėti. Žinant, kad visą laiką būdami prie jūros privalome rūpintis savo daiktų saugumu, tiesiog privalome rasti alternatyvą šiai problemai. Dėl šios priežasties ketiname kurti UAB ,,Saugu ir patikima". Analogiškų konkurentų nebuvimas, didėjantis žmonių noras atostogas leisti prie jūros – tai tik keletas priežasčių paskatinusių kurti būtent šią įmonę.
Darbo objektas: UAB ,,Saugu ir patikima‘‘.
Darbo tikslas: Įvertinti UAB ,, Saugu ir patikima ‘‘ veiklą.
Problema: Nesaugus, neramus poilsis pajūryje.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti ekonomines aplinkas;
2. Ištirti įmonės rinkodarą;
3. Apibudinti personalo struktūrą;
4. Įvertinti įmonės veiklą.
Darbo metodai:
1. Mokslinės literatūros lyginamoji analizė;
2. Įmonės veiklos analizė.

Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip produkcijos gamintoja ar patarnavimų vykdytoja, kuriai būdingas techninis, organizacinis ir ūkinis vieningumas. Įmonės gamybos rezultatai (pelnas, rentabilumas) pasiekiami optimaliai organizuojant darbo objektų (žaliavų, medžiagų), darbo priemonių (įrengimų, pastatų) ir darbo subjektų (darbininkų, tarnautojų, specialistų) sąveiką.
Nagrinėjant įmonę kaip socialinę, ekonominę sistemą, reikia įvertinti, kad ją turi sudaryti daugiau negu vienas elementas, susijęs su kitais elementais tam tikrais ryšiais. Įmonė pati savaime funkcionuoti negali, ji visada veikia tam tikroje aplinkoje, naudoja visuotinai pripažintas priemones ir palaiko bendradarbiavimo ryšius su klientais, tiekėjais, konkurentais, bendruomene. Ji sudaro bendrą sistemą su aplinkoje dalyvaujančiais subjektais ir objektais, jos veikla yra paremta abipusės sistemos pagrindu. Priklausomai nuo to kokio didžio sistema įmonės apima, jas galima suskirstyti į atskirus tipus ir rūšis, kurie atspindės įmonių tarpusavio savitumą, bei pabrėš jų išskirtines savybes. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis60.52 KB
Autoriusjuknevv
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasŠarkienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas daiktu apsauga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Šarkienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą