Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: naktinis klubas UAB "Linksmieji ratukai"

Verslo planas: naktinis klubas UAB "Linksmieji ratukai"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės kūrimas. Įmonės tikslai. Rinka. Rinkos apibūdinimas. Įmonės makroaplinka. Įmonės mikroaplinka. Konkurentų analizė. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Veiklos (gamybos, paslaugų, prekybos) planas. Patalpos. Įranga. Tiekėjai ir žaliavos. Vadyba. Finansai. Rizikos įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Paslaugų verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje, verslo planas buvo sudarytas, norint įkurti klubą "Linksmieji ratukai". Bene svarbiausias tikslas – sukurti stilingiausią klubą Kaune, kad žmogus atsipalaiduotų ir jį pamėgtų. Aukšto lygio aptarnavimas, sąžiningumas - mūsų pagrindinė veikla norint pasiekti tikslo – maksimalaus kliento norų patenkinimo. Klientas ir jo poilsis yra užduotis, skirta mums, kurią mes galime bešališkai įvertinti ir įvykdyti.
Įmonės buveinė strateginiu požiūriu turi daug privalumų, nes ji yra Savanorių prospekto gatvėje, o ši gatvė – viena iš judriausių gatvių Kauno mieste. Pastato remontuoti nereikės, tik reikalinga perdažyti pora sienų. Mūsų užduotis – sukurti interjerą, kuris neprilygtų nei vienam klubui.

Šiais laikais pramogų rinkos yra labai perpildytos, todėl yra labai sunku sugalvoti kažkokią naują pramogą, kurios dar nebutų Lietuvoje ar mūsų mieste - Kaune. Būtent dėl šios priežasties ir noro turėti kuo mažiau konkurentų, mes sugalvojome įkurti riedučiu diskoteką. Tai būtų unikalus, laiko praleidimo ir pasilinksminimo būdas. Kadangi Lietuvoje veikia vienintelis naktinis riedučių klubas "Roller" Vilniuje, todėl mūsų įmonei būtų labai maža konkurencija. Beto priešingai nei konkurentai, mūsų klubas dirbtų dienos metu ir iki vėlumos. Riedučių diskotekos darbo laikas: I-III dienomis bus nuo 11:00 iki 23:00val.
IV- VII dienomis nuo 11:00 iki 1:00val.
Riedučių diskoteka orientuota įvairioms amžiaus grupių žmonėms ir specialiai jaunimui nuo ketvirtadienio iki sekmadienio darbo laikas yra prailgintas, kad jaunimas galėtų aktyviai praleisti lasivalaikį, už patrauklią kainą, o ne sėdėti namuose.
Mūsų riedučių diskotekoje bus rengiami teminiai vakarai: disko vakarai, halloween, naujametiniai, kalėdiniai ir daug visokių kitų. Taip pat bus samdomi dydžėjai, kurie gros savo muzika vakarais ir žinoma nepamirštant mūsų mažųjų lankytojų, bus rengiami gimtadieniai.
Mūsų įmonę bus galima atpažinti iš šio logotipo. (žr. 1.1 pav)
1.1 pav. Įmonės logotipas (spaudas)

Įmonės "Linksmieji ratukai" direktorius. Be direktoriaus įmonėje dirbs direktoriaus pavaduotoja - administratorė, kuri bus atsakinga už personalo darbą, marketingo veiklą, klientų aptarnavimą. Taip pat įmonėje dirbs 4 darbuotojai: kasininkė- buhalterė, rūbininkė, arenos prižiūrėtojai, pagalbinis darbuotojas. Visi darbuotojai dirbs pilnu darbo etatu. Jie bus tiesiogiai pavaldūs įmonės direktoriui bei direktoriaus pavaduotojai – administratorei. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai6
Dydis998.92 KB
Autoriusnerijus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJurgelenas
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasKauno skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naktinis klubo verslo planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 2 Klasė/kursas
  • Jurgelenas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą