Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba naftos produktais "Juodasis Auksas"

Verslo planas: prekyba naftos produktais "Juodasis Auksas"

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. AB "Juodasis auksas" misija. AB "Juodasis auksas" vizija. Akcinė bendrovė (AB) – AB steigimą ir veiklą reglamentuoja LR Civilinis kodeksas, Akcinių bendrovių įstatymas, kiti LR įstatymai bei teisės aktai, kuriais ir vadovausis AB "Juodasis auksas". AB "Juodasis auksas" įstatinis kapitalas ir akcijos. AB "Juodasis auksas" atsakomybė pagal savo prievoles. AB "Juodasis auksas" politinė aplinka. AB "Juodasis auksas" personalas. AB "Juodasis auksas" linijinė-funkcinė valdymo struktūra. AB "Juodasis auksas" akcininkų veikla. AB "Juodasis auksas" vadovai ir personalas. AB "Juodasis auksas" vadovai ir personalas. AB "Juodasis auksas" materialieji ištekliai. AB "Juodasis auksas" materialieji ištekliai. AB "Juodasis auksas" materialieji ištekliai. AB "Juodasis auksas" nematerialieji ištekliai. AB "Juodasis auksas" nematerialūs verslo ištekliai. AB "Juodasis auksas" rinkos strategija. AB "Juodasis auksas" prekės strategija. AB "Juodasis auksas" kainodaros strategija. AB "Juodasis auksas" paskirstymo strategija. AB "Juodasis auksas" rėmimo strategija.

Ištrauka

Aktyviai dirbti naftos produktų, prekybos srityje. Steigti degalinių tinklą ,,JA’’ Lietuvoje ir už jos ribų. Prekiauti ne tik Lietuvoje pagamintais naftos produktais. Taip pat vykdyti bio-kuro gamybą ir prekybą.

Pasitelkdami darbo Baltijos šalių rinkose patirtį ,siekiame sukurti unikalų pasiūlymą individualiems klientams Lietuvoje ir už jos ribų. Tikime verslumu ir todėl norime pateikti geriausią pasiūlimą būsimiems klientams. Siekiame tapti viena iš lyderiaujančių prekybos įmonių naftos ir bio-kuro produktais Lietuvos rinkoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų pristatymas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasPristatymai
Apimtis26 skaidrės
Literatūros šaltiniai0
Dydis261.6 KB
AutoriusIndre
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasD. Bukontienė
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasMažeikių studijų centras
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Verslo planas prekyba naftos produktais [speros.lt].pptx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Pristatymai
  • 26 skaidrės
  • Žemaitijos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • D. Bukontienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą