Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Naujos maisto įmonės verslo plano kūrimas

Naujos maisto įmonės verslo plano kūrimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslaugos aprašymas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Patalpos, įrengimai, naudojami firmos veikloje. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Finansai. Reikiamos lėšos. Išvados. 1 priedas.

Ištrauka

Šiuo metu alus yra bene populiariausias alkoholinis gėrimas visame pasaulyje, kuris daugelyje šalių yra pagrindinis pajamų šaltinis, sukuriantis bene didžiausią rinką. Lietuvoje alus tampa vis populiaresnis ir aludariai vis daugiau dėmesio teikia jam.
Šis verslo planas yra kuriamas tam, kad būtų įsteigta "ALINĖ" , kuri savo veiklą pradės 2012 metais.
Baro "ALINĖ", pagrindinis tikslas yra teigti kokybišką alų, bei įsitvirtinti esamoje rinkoje stengiantis išpildyti visus savo klientų poreikius bei lūkesčius.
Svarbiausias "ALINĖ" tikslas yra pasiūlyti tokį alų, kur dar niekas Plungėje nebuvo pasiūlęs, bei turėtų didelę paklausą tarp mūsų tikslinės auditorijos, t.y. asmenys sulaukę pilnametystės, stengiantis išnaudoti kuo mažesnius gamybos kaštus, tam, kad galėtume garantuoti mažas savo paslaugų kainas savo klientams, atsižvelgiant į jų esamas pajamas. Taip pat mūsų įmonės ir kiti tikslai yra kuo labiau populiarinti savo paslaugas, siekti kuo aukštesnio aptarnavimo lygio, plėsti savo teikiamų paslaugų spektrą bei pačios įmonės veiklą.
Misija – kuo svetingiau aptarnauti klientus bei suteikti jiems naujų ir nepamirštamų pojūčių.
Vizija – tapti konkurencinga bei išsiskiriančia savo teikiamomis paslaugomis įmone tarp kitų Plungėje esančių barų, kavinių.
Šiame verslo plane yra pateikta turizmo "ALINĖ" mikro ir makro aplinkos analizė, kuri atskleidžia, kokie išoriniai bei vidiniai veiksniai veiks įmonę bei kokios galimybės bei grėsmės kils jos veiklos metu.
Esminiai įmonės tikslai: svetingas aptarnavimas, naujų paslaugų bei veiklos plėtimas ir savo klientų poreikių bei lūkesčių įgyvendinimas.

Šiuolaikinis pasaulis nebeįsivaizduojamas be nuolatinės kaitos, permainų, judėjimo, tobulėjimo ir plėtros. Kasdien susikuria vis naujos įmonės, pakeisdamos senas, neatlaikiusias konkurencijos ir nesuspėjusias prisitaikyti prie pasaulio diktuojamo ritmo. Tad naujai besikuriančios įmonės turi viską labai atidžiai ir atsargiai apgalvoti, tinkamai susiplanuoti savo būsimą veiklą, nusistatyti tikslus bei būdus jiems įgyvendinti.
Temos aktualumas. Verslo planas – tai dokumentas, kuris padeda įmonėms kruopščiai ir apgalvotai suplanuoti savo būsimą veiklą, išsikelti tikslus ir numatyti būdus, kuriais ji juos įgyvendins. Šiame plane yra smulkiai išdėstoma būsimo verslo esmė, pateikiama finansinė informacija, numatoma būsima verslo strategija bei perspektyvos tolimesnėje įmonės veikloje. Verslo planas yra rodiklis kryptingos, tikslingos bei pelningos veiklos link.

Pagrindinis tikslas: Sukurti įmonę atitinkančius numatytus reikalavimus.

Keliami uždaviniai:
1. Išanalizuoti turimą literatūrą ir informaciją apie verslo plano rengimą ir pateikti išsamų verslo planą , kuris atitiktų pateiktas kompetencijas;
2. Atlikti praktinį rinkos tyrimą ir apibendrinti gautus rezultatus apie alaus produktų padėtį rinkoje;
3. Pateikti verslo aprašymą;
4. Pateikti produktų aprašymą;
5. Parengti marketingo planą;
6. Aprašyti įmonės organizacinį veiklos planą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai5
Dydis68.48 KB
AutoriusVald3lis
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasSimoneit
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Naujos maisto imones verslo plano kurimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Simoneit
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą