Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sporto klubas

Verslo planas: sporto klubas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija.reklama ir rėmimas. Reklamos pakopos ir jų poveikio svarba. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Paslaugos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedai (2).

Ištrauka

Daugelis žmonių pradeda daugiau rūpintis savimi ypač savo sveikata ir fizine kūno forma. Dėl nesubalansuotos mitybos, nejudraus ir sėslaus gyvenimo būdo daugėja susirgimų, o tai labai atsiliepia sveikatai. Todėl siūlome įkurti įmonę, kurioje žmogus galės rūpintis savo fizine kūno forma ir atsikvėpti nuo kasdieninės rutinos. Įmonės pagrindinė veikla būtų sporto paslaugų teikimas, kadangi šios paslaugos turi paklausą. Kadangi sporto klubui naudosime nuosavas lėšas, įmonė greičiau atsipirks ir pradės duoti pelną.
Mūsų kuriamos įmonės pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną ir kaupti kapitalą verslo plėtotei. Įmonės rūšis uždaroji akcinė bendrovė (UAB), tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Įmonę užregistruosime 2011m. sausio 3d. juridinių asmenų registre, Panevėžio filiale, veiklą pradėsime tą pačią dieną.
Pas mus žmonės ateis sportuoti tam, kad palaikytų sportinę kūno formą arba tam kad numestų svorio su trenerio pagalba. Įmonė daugiausiai orientuosis į tokius vartotojus kaip studentai , moksleiviai ir namų šeimininkės beabejo skirs dėmesio ir kitiems vartotojams. Kadangi šiuo metu vyrauja krizė ir žmonėms labai svarbios kainos. Įsitvirtinsime rinkoje siūlydami klientams neaukštas kainas. Kadangi mūsų siūloma paslaugų kaina mažesnė už konkurentus yra galimybė pritraukti ir jų klientus. Mūsų įmonė įsikurs pačiame Panevėžio miesto centre, Basanavičiaus gatvėje, kur visada gausu praeivių, todėl klientų bus nesunku sulaukti.
Įmonės savininkai Asta Petraitytė (valdys didžiąją akcijų dalį) ir Modestas Petraitis. Vienas iš įmonės savininkų yra dirbęs šioje sferoje, turi aukštajį išsilavinimą, tai rodo jog įmonės veiklos plėtotei žinių pakaks. Sporto klubo įrengimui bus naudojamos nuosavos lėšos 50 000Lt. Vienos akcijos kaina – 50Lt, tai iš viso 1000 akcijų. Metinės pajamos sudarys 194 400L, grynasis pelnas – 17 350Lt, grynasis pelningumas – 8,9%, nenuostalingumo taškas – 2992.
Ateityje plėsime savo paslaugų asortimemtą, kadangi mūsų nuomojamos patalpos suteiks tokias galimybes. Kai tvirtai įsitvirtinsime rinkoje nusipirksime šį nuomojamą pastatą.2. VERSLO APRAŠYMAS

2.1. Įmonės aprašymas

Pasirinkome įkurti įmonę, kurios pagrindinė veikla sporto paslaugų teikimas. Įmonės rūšis uždaroji akcinė bendrovė (UAB), tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Įsteigus UAB atskirsime nuosavą turtą nuo įmonės turto. Įmonę užregistruosime 2011m. sausio 3d. juridinių asmenų registre, Panevėžio filiale, veiklą pradėsime tą pačią dieną. Gyvavimo pradžioje įmonė nebus labai didelė, kai įsitvirtinsime rinkoje savo veiklą planuojame plėsti ir pasiūlyti dar daugiau paslaugų.
Mūsų įmonėje dirbs 5 darbuotojai, įmonės savininkai: Asta Petraitytė (valdysiu didžiają akcijų dalį) ir Modestas Petraitis. Sporto klubo veikla rūpinsis direktorius, kvalifikuota buhalterė, kuri bus atsakinga už finansus ir buhalterinę apskaitą, taip pat trys sporto klubo treneriai, kurie bus atsakingi už teikiamas ir parduodamas kokybiškas paslaugas sporto klubo patalpose. Šio verslo įsteigimo priežastis yra tai, kad šiuo tikrai sunkiu metu sporto paslaugų kainos yra gana aukštos ir ne kiekvienas norintis asmuo gali jas įsigyti. Mes manome, kad tai didžiausia mūsų galimybė įsitvirtinti rinkoje, vartotojams siūlydami mažesnes kainas nei mūsų konkurentai. Patirties šioje sferoje turiu todėl stengsimės kartu su partneriu šią įdėją kuo geriau realizuoti.
Įmonės įkūrėjai Asta Petraitytė ir Modestas Petraitis, įmonės pradinis kapitalas 50 000lt. Įmonei steigti pasirinkta palanki vieta verslo plėtojimui, t.y. Panevėžyje, pačiame miesto centre. Jame gausu ne tik pačių panevėžiečių, bet ir atvažiavusių iš jo rajono, todėl sulaukti klientų tutėtų būti nesunku. Pastatą, kuriame steigsime sporto klubą iš karto nepirksime, kol įsitvirtinsime rinkoje ir kol gausime pakankamai didelį pelną, mes jį nuomosime. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis293.38 KB
AutoriusAsta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPuronienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sporto klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Puronienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą