Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: fotoelektrinė UAB "Saulės energija"

Verslo planas: fotoelektrinė UAB "Saulės energija"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Verslo organizavimo savarankiškas darbas. Anotacija. Verslo idėja. Verslo subjekto charakteristika. Rinkos tyrimas. Rinkos segmentavimas. Konkurentų analizė. Marketingas. Kainų politika. Reklama. Gamyba. Organizacinė valdymo struktūra. Verslo rizikos įvertinimas. Įmonės SWOT analizė. Finansinės prognozės. Pelno (nuostolių) ataskaitos prognozės. Balanso prognozės. Santykiniai rodikliai.

Ištrauka

Energija reikalinga įvairiems poreikiams tenkinti: maisto gamybai, patalpų šildymui, važinėti transporto priemonėmis... Ir tai tik keletas pavyzdžių. Visame pasaulyje energijos poreikis vis didėja, tradiciniai energijos ištekliai senka, o jos gavimo būdai kenkia aplinkai. Energijos šaltiniai paprastai skirstomi į tradicinius (neatsinaujinančius) ir atsinaujinančius. Dabartinė civilizacija daugiausia naudoja neatsinaujinančius energijos šaltinius, kitaip vadinamus iškastiniu kuru (akmens anglį, naftą, gamtines dujas). Per paskutinius šimtmečius energijos gamybai ir transportui naudojant didžiulius iškastinio kuro kiekius, šie ištekliai sparčiai senka. Be to, deginant iškastinį kurą, į aplinką patenka įvairūs teršalai, tame tarpe ir CO2, kurio koncentracijos didėjimas atmosferoje skatina klimato kaitą. Atsinaujinantys energijos šaltiniai – tai gamtos ištekliai, kurių atsiradimą ir atsinaujinimą sąlygoja gamtos procesai. Tai saulės, vėjo, geoterminė, vandens, biomasės energija. Šių išteklių naudojimas energijos gamybai yra palankus aplinkai ir prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo
Mūsų verslo idėja – nuosavame žemės plote, esančiame Šakių rajone Gelgaudiškio miestelyje, sukurti fotoelektrinę šio miestelio elektros ir šildymo aprūpinimui. Šiuo metu Lietuvoje saulės energijos jėgainių nėra. Nepaisant to, kad fotoelektos potencialas nepalyginamai didesnis už kitų atsinaujinančių energijos rūšių potencialą kartu sudėjus, kad ji yra ekologiškiausia, jos plėtrą stabdo didžiausia instaliuoto vato kaina.
Saulės energijos privalumai :
• Saulės energija yra ekologiškas, neišsenkantis ir prieinamas energijos šaltinis
• Saulės energijos kiekis, pasiekiantis žemę yra daug kartų didesnis už žmonijos poreikius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų namų darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasNamų darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis1.56 MB
AutoriusIrena
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPiligrimienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas fotoelektrine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Piligrimienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą