Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kavinė UAB "Pajūrio Vėjas"

Verslo planas: kavinė UAB "Pajūrio Vėjas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Dėstymas. Įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Produkto analizė. Valdymas ir personalas. Teisiniai aspektai. Žinios apie pagrindinius steigėjus ir akcininkus. Organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojai. Rizikos analizė. Finansų planas. Prognozuojamos sąnaudos 2010-2013 metais. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita 2011-2013 metais. Prognozuojamas balansas 2011-2013 metais. Paskolos atidavimas ir palūkanos. Išvados.

Ištrauka

Lietuvoje vis daugėja kavinių, barų, restoranų ir kitų viešojo maitinimo įmonių. Šios įmonės pasiekia didelę apyvartą ir uždirba nemažus pelnus. Taigi, mano verslo projekto esmė ir yra įkurti kavinę UAB "Pajūrio Vėjas", kurią planuojama atidaryti 2010-12-01. UAB "Pajūrio Vėjas" bus juridinis asmuo ir veiks pagal Lietuvos Respublikos uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą, kuris nustato šios įmonės steigimo ir kapitalo formavimo būdą, reikalavimus steigėjams ir akcininkams, valdymo ir kontrolės būdu.
Įmonės pagrindinis tikslas – kuo geriau tenkinti klientų poreikius, suteikiant jiems galimybę jaukiai ir gražiai praleisti laiką kavinėje. Šiuo tikslu kavinė steigiama Klaipėdos senamiestyje ir manoma, kad jos pagrindiniai lankytojai bus turistai bei poilsiautojai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio valstybių.
Įmonė ūkinei - finansinei veiklai išsinuomos patalpas Klaipėdos senamiestyje , kur kavinė "Pajūrio Vėjas" teiks šias paslaugas:
1) Maitinimą kavinės patalpose bei prie kavinės;
2) Maisto pristatymą į namus;
3) Banketų bei įvairių pobūvių organizavimą.
Kavinė "Pajūrio Vėjas" – šiuolaikines technologijas naudojanti moderni kavinė. Norėdama padidinti potencialių klientų įvairumą, ji pasitelkia elektroninę komerciją: jos prižiūrimame ir nuolat atnaujinamame interneto tinklapyje bus patalpintas išsamus maisto produktų meniu su kainomis ir, kur yra galimybė, – nuotraukomis. Toks užsakymas bus įvykdomas taipogi per pusvalandį, o didžiausias jo privalumas tas, jog klientas "pasivaikščioti po kavinę" galės visą parą.
Visas šias paslaugas kavinė teiks pati, turėdama visą reikiamą įrangą atlikti paslaugas kokybiškai ir greitai.
Įmonės pagrindiniai finansavimo šaltiniai – tai įstatinis kapitalas bei banko paskola penkiolikai metų su 8,9 metinėmis palūkanomis (atitinkamai – 100000 ir 120000 Lt). Akcininkai – trys.
Kaip matome iš tolesnės konkurentų, vartotojų analizės, ir pateiktų prognozuojamų pardavimo prognozių bei finansinių ataskaitų, įmonė pirmaisiais ir antraisiais metais patirs nuostolį, tačiau trečiaisiais metais dirbs pelningai ir vėlesniais metais pelnas nuolat augs. Lūžio taškas bus pasiektas 2012 metais, kai per metus bus aptarnauta apie 11 tūkstančių klientų. Po 15 m. nuo įmonės įkūrimo, kai banko paskola bus grąžinta, įmonė sėkmingai plėsis toliau ir gaus dar didesnius pelnus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis63.05 KB
AutoriusSigita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kavine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • 3 Klasė/kursas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą