Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: senelių namai UAB "Gintariniai namai"

Verslo planas: senelių namai UAB "Gintariniai namai"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Tikslas - sukurti savo įmonę, tai yra senelių namus, kurie būtų išskirtini savo vidaus įrengimais ir teikiamomis paslaugomis senelių namai klaipėdos apskrityje. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Įmonės misija ir vizija. Bendra informacija apie įmonę. Pagrindiniai įmonės tikslai. Teisiniai aspektai. Marketingo planas. Bendra rinkos analizė. Rinkos galimybių analizė. Marketingo rinkinio elementai. Pardavimų prognozė. Organizacinis planas. Gintariniai namai" personalo atranka. Svarbiausi reikalavimai priimant į darbą. Valdymo struktūra. Darbuotojų atsakomybė. Darbuotojų atlyginimas. Gamybos planas. Paslaugų teikimo vieta. Reikalingos patalpos, įrenginiai ir kitos priemonės. Prognozuojamos išlaidos įrenginiams ir kitoms priemonėms. Gamybos kaštų prognozė. Vidinė ir išorinė aplinkos analizė (SSGS analizė). Vidiniai duomenys (SS). Išoriniai duomenys (GS). Išvada. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir šaltiniai. Išvados.

Ištrauka

Apie kiekvienos valstybes išsivystymo lygi labiausiai kalba tai, kaip jie pasirūpina pačiomis silpniausiomis savo visuomenės grupėmis: vaikais ,neįgaliaisiais ir pensinio amžiaus žmonėmis. Mūsų valstybė, lyginant su kitomis laisvomis demokratinėmis šalimis, yra dar labai jauna ir joje yra dar labai daug spragų šiais klausimais. Mažinamos pašalpos, pensijos, nedarbas ir didžiulė emigracijos banga rodo, kad mūsų šalyje yra tikrai daug problemu. Mane tikrai labai jaudina senų žmonių gyvenimas Lietuvoje. Statistika rodo jog didelę gyventojų dalį sudaro pensinio amžiaus žmonės. Jaunos šeimos išvyksta svetur, palikdamos savo senstančius tėvus pačius vienus, kurie po mažu tampa vis didesnė našta valstybei.
Šiuo metu Lietuvoje yra maža senelių namų pasiūla. Tai pat, dauguma senelių namų labiau primena ligonines ar prieglaudas, kuriuose žmonės dažnai palūžta. Kurdama tokio tipo įmonę, aš labai norėjau orientuotis į jaukius ir modernius namus, su aukštos kvalifikacjos darbuotojais, senelių užimtumu, bei kokybišku ir geru aptarnavimu. Man labai svarbu tai, kad mano senelių namų gyventojai būtų laimingi.
Taigi, šiame kursiniame darbe ketinu pristatyti ir parengti savo įmonės verslo planą, kuriame stengsiuosi nuosekliai išaiškinti ir argumentuoti visus savo verslo tikslus.
Mano darbo tikslas - sukurti savo įmonę, tai yra senelių namus, kurie būtų išskirtini savo vidaus įrengimais ir teikiamomis paslaugomis senelių namai Klaipėdos apskrityje.
Rengdama šį kursinį darbą daugiausiai rėmiausi savo pačios žiniomis ir vadybos paskaitose dėstoma medžiaga. Taip pat, įvairiomis vadybos knygomis, internetiniais šaltiniais bei statistika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis264.19 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas seneliu namai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+4
-4
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą