Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: automobilių priežiūros salonas

Verslo planas: automobilių priežiūros salonas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Rinkos analizė. Paslaugos vartotojai. Tikslai ir uždaviniai. Kainos. Reklama. Įmonės SSGG analizė. Pajėgumų planas. Gamybinio pajėgumo ir gamybinės programos apskaičiavimas. Pardavimų prognozė (optimistinis, pesimistinis ir tikėtinas variantas). Naujos įmonės paslaugų planas. Organizacinis planas. Įmonės juridinė forma. Personalas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidos pastatų nuomai. Išlaidų žaliavoms ir medžiagoms apskaičiavimas. Energetinės išlaidos. Išlaidų darbo užmokesčiui apskaičiavimas. Paslaugų kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Paslaugos pelningumo nustatymas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Projekto efektyvumo įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laiko nustatymas. Projekto grynoji esamoji vertė. Kapitalo pelningumo indeksas. Lūžio taško analizė. Išvados.

Ištrauka

Nuo 1991 metų atsiradus galimybėms dalis Lietuvos gyventojų pradėjo važiuoti į Vokietiją bei kitas šalis ir gabenti iš ten naudotus vakarietiškus automobilius. Lietuvai tapus Europos sąjungos nare, atsirado dar daugiau galimybių išvykti į užsienį ir parsivežti naują arba naudotą automobilį sau ar pardavimui. Automobilių Lietuvos keliuose kiekvienais metais daugėja pakankamai sparčiai. Taigi didėja ir poreikis jų priežiūrai. Dabar jau yra nemažai didelių arba nelegalių plovyklų, užsiimančių automobilių priežiūra Lietuvoje, tačiau šių paslaugų rinka dar kol kas nėra perpildyta. Taigi perspektyvoje, būsima įmonė turėtų gauti pelną.
Darbo tikslas sudaryti verslo planą tema: "Automobilų priežiūros salono verslo planas", pagal kurį galėtų būti įkurta ilgai ir pelningai dirbanti individuali įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra. Veiklos pobūdis: automobilių plovimas, kėbulų poliravimas, bei salonų valymas.
Planuojamos įmonės darbo apimtys apie 540 automobilių plovimų, 32 salonų valymų ir 20 kėbulo poliravimų per mėnesį, tačiau šis skaičius labai priklauso nuo automobilių užterštumo bei kėbulo būklės. Pagrindiniai įmonės tikslai - kultūringai, kokybiškai ir greitai aptarnauti klientus, ir tuo užsitikrinti pastovių klientų ratą.
Marketingo plane pateiktas rinkodaros rinkinys. Prognozuojami optimistinis, tikėtinas ir pesimistinis paslaugų pardavimo variantai. Įvertinami konkurentai. Pagrindiniai konkurentai: nelegalios dirbtuvėlės, nedidelės bei didelės plovyklos .
Įgyvendinant projektą neišvengiamai susiduriama su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Didžiausiai investicijų daliai planuojama imti iš banko ilgalaikę paskolą. Tikimasi iš teikiamų paslaugų gauti pelną, kurį būtų galima panaudoti paskolos grąžinimui bei kitiems kaštams padengti ir savo poreikiams tenkinti. Jiegu pavyks įgyvendinti užbrėžtus tikslus, gavus papildomų lėšų įmonė galės būti reorganizuojama į UAB ir plėstis iki pilno aptarnavimo ciklo serviso bei steigti savo filialus kituose miestuose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis85.23 KB
AutoriusVitalijus
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2010 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasOržekauskas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Automobiliu plovykla verslo planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 28 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • Oržekauskas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą