Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: naktinis klubas ir kavinė "VivaMax"

Verslo planas: naktinis klubas ir kavinė "VivaMax"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Įmonės veiklos analizė. Verslo įmonės vizija. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Paslaugos aprašymas.Teisiniai aspektai. Siūlomo projekto esmė. Idėja. Reikalingi tyrimai. Marketingo planas. Rinkos analizė. Bendra rinkos apžvalga. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo rinkinys. Produktas. Kaina. Pateikimas. Rėmimas. Veiklos planas. Įmonės patalpos. Įranga ir žaliavos. Organizacinis planas. Bendra organizacijos struktūra. Personalas. Darbo užmokestis. Organizacinė struktūra. Finansinis planas. Projekto kaina ir finansavimas. Paslaugų pardavimo prognozė. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita 2010 metais. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Sąskaitų balansų lentelė. Lūžio taškas.Rizikos analizė. Išvados.

Ištrauka

Žmogus, kuris yra kupinas minčių, entuziazmo, energijos ir trokštantis save kažkurioje srityje realizuoti, ryžtasi kurti savarankišką verslą. Anot Armando Hamerio: "Verslas - ne vien turtėjimo priemonė... Verslas teikia malonumą, nes jis nuolatos skatina galvoti, reikalauja visų proto pastangų kasdien, sprendžiant begalę įvairiausių klausimų - nuo smulkiausių dalykų iki principinių..."(Leonienė, B. 1997, p. 7). Vienas iš svarbiausių etapų pradedant kurti verslą yra verslo plano sudarymas.
Individualios įmonės "VivaMax" verslo planas - tai dokumentas, kuriame pagrindžiama verslo idėja, nurodomas reikalingas lėšų kiekis verslo pradžiai ar plėtrai, numatomi finansavimo šaltiniai ir kt. (2004, p. 14). Jo parengti nebūtina, tačiau jis verslininkui garantuoja didesnę sėkmę. Į verslo planą investuotas laikas, lėšos ir darbas atneš daugiau naudos nei jo nerašant, todėl, kad yra įmanoma nenaudojant pajamų įvertinti ekonominę riziką rinkoje. Be to, verslininkui verslo planas naudingas tuo, kad tik jį pateikus investuotojams galima lengviau gauti finansinę paramą ir pagalbą, nes jie bus įsitikinę paskolos grąžinimu. Rengiant verslo planą įmonės kūrėjas gerai apsvarstys galimas sėkmes ir nesėkmes, rinkos svyravimus, bei kitus aspektus, taip pasirengdamas juos išspręsti. Norint įkurti sėkmingai veikiančią įmonę, reikia gerai išanalizuoti rinką ir tik tada prognozuoti jos veiklą. Jeigu rinka pasirodo esanti nepalanki, tai reiškia, kad reikia imtis kito verslo. Prieš kuriant planą verslininkas privalo turėti tikslus ir uždavinius. Jie turėtų būti konkretūs ir aiškūs.
Svarbiausias verslo plano rengimo tikslas yra numatyti, kaip efektyviausiai pasiekti norimų tikslų - pelno. Norint jį įgyvendinti, privalo būti iškeliami uždaviniai.
Pagrindiniai verslo plano rengimo uždaviniai tikslui įgyvendinti:
• įvertinti rinkos sąlygų kaitos faktorius (politinė bei teisinė aplinkos, mokesčių normatyvinės bazės, rinkos konkurencinės sąlygos ir pan.);
• įsitikinti, kad pinigai bus tikslingai investuojami;
• rasti efektingiausią santykį tarp kainos ir kokybės;
• įvertinti išorinę ir vidinę aplinkas.
Verslininkas, rengdamas verslo planą, turi nepamiršti, kad į viską privalo žvelgti realistiškomis, o kartais net ir pesimistiškomis akimis. Dažnai pasitaiko taip, kad įmonės kūrėjas, užsibrėžia nerealių tikslų. Norėdamas kuo greičiau įeiti į rinką ir gauti pelno, jis teisingai neįvertina esamos rizikos. Tai būna greitai žlugusio verslo priežastis. Kūrėjas, norėdamas įkurti įmonę ir parengti gerą verslo planą, privalo turėti pakankamai žinių, tačiau to dar neužtenka. Žinias reikia tobulinti, nes vartotojų poreikiai keičiasi, tuo pačiu keisdami ir rinką. Taigi, pakilęs į rinkos viršūnę verslininkas privalo "neužmigti ant lauro lapų".
Individuali įmonė "VivaMax" - tai naktinio klubo ir kavinės derinys, kuris sieks patenkinti visus vartotojų poreikius, stebins naujomis programomis bei paįvairins jaunų ir vyresnių žmonių gyvenimus. Ši įmonė bus lanksti ir prisitaikiusi prie bekintančios aplinkos. Šiame verso plane nagrinėsiu rinkos aspektus, marketingo planą, sieksiu išsiaiškinti ar įmonė įsitvirtins rinkoje, kokia yra rizika bankrotuoti, po kiek laiko atsipirks investuotos lėšos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis47.49 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasLekt. L. Juozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas naktinis klubas ir kavine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Lekt. L. Juozaitienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą