Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: transportavimas laivais UAB "Infert"

Verslo planas: transportavimas laivais UAB "Infert"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Teorinė dalis. Įmonės ir produkto apibūdinimas. Aplinkų analizė. Rinkodaros elementų apibūdinimas. Personalo ypatumai. Finansinių duomenų apibūdinimas. Praktinė dalis. Įmonės ir produkto apibūdinimas. Ekonominės aplinkos poveikis. Rinkodara ir realizacija. Organizacinė struktūra. Finansų planavimas. Išvados.

Ištrauka

Tyrimo problemos aktualumas. Šis darbas buvo parašytas, norint parengti įmonės verslo planą. Siekiant tai padaryti, analizuojamas įmonės darbas, makro- mikro aplinkos ir kitos sferos. Siekiama surasti įmonės stipriąsias ir silpnąsias vietas.
Tyrimo objektas – UAB "Infert".
Darbo tikslas – išanalizuoti įmonės veiklą, padaryti verslo planą.
Tyrimo uždaviniai:
1. Išanalizuoti įmonės padėtį laivų frachtavimo rinkoje.
2. Įvertinti veiksnius, įtakojančius įmonės pajamų didinimui.
Tyrimo metodai: mokslinės literatūros analizė, internetinių duomenų analizė.
Verslo įmonė (firma) – yra pirminė gamybos grandis. Įmonė dažniausiai apibūdinama kaip gaminanti produkciją arba teikianti paslaugas techniniu, organizaciniu ir ūkiniu požiūriu vientisa sistema. Dažniausia įmonės kūrimo priežastis – pelno siekimas, noras užtikrinti gyvenimo šaltinį. Turintys finansinių išteklių ieško jiems efektyvių ir saugių ilgalaikio investavimo sričių. Jų objektyvu gali būti gamybinė ar paslaugų įmonė. Įmonės veiklos tikslas – gamybos ir vartojimo reikmenų gamyba arba paslaugų teikimas. Verslo įmonės skirstomos į gamybines, apdirbamąsias ir paslaugų.
Verslo įmonė – tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų numatyta tvarka tam tikrai komercinei – ūkinei veiklai. Įmonę sudaro medžiaginių – daiktinių, finansinių ir nematerialiųjų aktyvų, jos teisių ir pareigų komplektas.
Verslo įmonės (firmos) vaidmuo nesibaigia produktų gamyba ar realizavimu. Jos veikla priklauso nuo aplinkos ir kartu daro įtaką aplinkai. Tai rodo visuomeninį įmonės pobūdį. Joje daugiau ar mažiau sėkmingai derinami gana atskirų grupių (pvz. akcininkų, darbdavių, darbuotojų). Taigi, įmonė (firma), spręsdama savo klausimus ir siekdama savo tikslų padeda arba trukdo spręsti visuomeninius politinius uždavinius. Įmonė turi palaikyti glaudžius ryšius ne tik su šalies visuomene, politine ir teisine sistema, bet ir ekonomine, technine, geografine bei ekologine aplinka, o šios yra sudėtingos ir įvairiaplanės.
Prekė. Beveik kiekvienas gaminys yra kuriamas ir gaminamas kaip prekė, t.y. parduoti skirtas daiktas. Prekė – tai viskas, kas gali tenkinti norus ir poreikius, būti siūloma rinkoje pirkėjų dėmesiui, pirkimui ir vartojimui ar naudojimui.
Kaip teigia V. Pranulis, prekė – tai marketingo komplekso elementas, apimantis sprendimus ir veiksmus, susijusius su pardavimo objekto kūrimu bei keitimu.
Šie sprendimai ir veiksmai apima prekių kūrimą ir tobulinimą, jų identifikavimą ir įpakavimą, asortimento valdymą ir t.t.
Prekės turi daug įvairių savybių, kurias galima suskirstyti į tris lygmenis:
• pirminė prekė (tai pačios pagrindinės prekės savybės, atspindinčios prekės paskirtį
• apčiuopiama prekė (apima prekės formą lemiančias savybes, pakuotę, ženklą ir pan.)
• išplėstinė prekė (savybės, nulemiančios prekės savitumą ir išskirtinumą) ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-19
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis61.44 KB
AutoriusAna
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJ. Žutautienė
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas transportavimas laivais UAB infert [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 2 Klasė/kursas
  • J. Žutautienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą