Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo ekonomika: siuvimo įmonė UAB "Grakšti"

Verslo ekonomika: siuvimo įmonė UAB "Grakšti"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Santrauka. Verslo apžvalga. Marketingas. Prekė. Aplinkos analizė. Gamyba. Gamybinio proceso ypatumai. Įrenginiai. Gamybos apimties nustatymas. Medžiagų vertės skaičiavimas. Darbininkai ir lėšos jų darbo apmokėjimui. Vadovavimas. Finansinė dalis. Pradinės išlaidos ir finansavimo šaltiniai. Išlaidų (savikainos) apskaičiavimas. Pelno prognozė. Pelningumo rodikliai. Išlaidų padengimo (lūžio) taško nustatymas. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Kylant šalies ekonominiam lygiui didėja ir žmonių poreikiai ir reikalavimai perkamoms prekėms. Todėl lengvosios pramonės užduotis – gaminti geras ir kokybiškas prekes, panaudojant minimalias darbo jėgos ir medžiagų sąnaudas.
Buvo ištirta rinka, išanalizuoti vartotojo poreikiai ir pirkimo galimybės, paskaičiuota prognozuojama savikaina ir prognozuojamas pelnas. Įvertinus rizikos faktorių ir esamą situaciją, nuspręsta steigti UAB "XXX".
Atsižvelgta į konkurentus, todėl ypač didelis dėmesys skirtas naujų pažangių darbo metodų ir įrenginių įdiegimui. Įmonėje gaminama prekė atitiks šiuolaikinės mados kriterijus ir aukštos kokybės reikalavimus. Įmonėje įdiegta pažangi ir naši įranga, sumontuoti garsių firmų įrenginiai. Siuvami gražus ir madingi klasikiniai moteriški švarkai. Jais pasipuošti galės įvairaus amžiaus moterys.
Įmonėje vyks srovinė masinė gamyba, kuriai būdingas aukštas specializacijos lygis, pastovi gaminių nomenklatūra, didelė jų gamybos apimtis.
Prašoma banko paskola – 300000 Lt, su 10% metinių palūkanų. Skolintos lėšos bus naudojamos technologinių įrenginių, inventoriaus, transporto bei kito turto įsigijimui.
Norint išvengti didelės rizikos ir rizikuoti kapitalu, buvo atlikti rinkos tyrimai ir įvertinti visi rizikos faktoriai: jei atsiras gamintojas, gaminanti aukštos kokybės analogiškus gaminius už mažesnę kainą, tai įmonė gal būt praras dalį pelno.
Jeigu išaugtų gamyboje naudojamų žaliavų kainos, tai reikėtų kelti ir gaminamos produkcijos kainą, o tai nuviltų pirkėją. Tačiau konkurentams taip pat reikėtų kelti kainas. Todėl neįmanoma numatyti kokia dalis konkurentų išsilaikys rinkoje. Be to kylant kainoms pamažu kyla ir vartotojų atlyginimai.
Visko numatyti beveik neįmanoma. Galima, įvertintinus esamą situaciją, prognozuoti ir sumažinti neigiamų veiksnių įtaką ir pasekmes. Kruopšti verslo aplinkos analizė, realūs apskaičiavimai palengvins ir padės išspręsti rizikingas situacijas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-29
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis1.57 MB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasR. Puteikienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo ekonomika siuvimo imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • R. Puteikienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą