Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sporto klubas UAB "Judėk"

Verslo planas: sporto klubas UAB "Judėk"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Įvadas. Įmonės analizė. Trumpas įmonės paslaugų pristatymas. Pagrindiniai verslo tikslai ir uždaviniai. Firmos valdymas. Informacija apie firmos savininkus. Firmos organizacinė valdymo struktūra. Firmos personalas. Vadovaujantis personalas. Aptarnaujantis personalas. Rinkos analizė ir marketingas. Įmonės mikroaplinkos ir makroaplinkos analizė. Mikroaplinkos analizė. Makroaplinkos analizė. Rinka ir tikslinė rinka. Konkurencijos analizė. Marketingo skyrius, prekinis firmos ženklas, licenzijos. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama. Pardavimų strategija. Firmos veiklos aprašymas. Paslaugų aprašymas. Paslaugų teikimui reikalingi veiksniai. Pagrindinių darbų grafikas. Rizikos įvertinimas. Rizikos veiksnių, galinčių įtakoti verslą, analizė. Galimos alternatyvios veiklos analizė. Finansų planavimas. Įmonės įkūrimo kaštai. Kapitaliniai įdėjimai ir jų pasiskirstymas. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas (amortizacija). Būsimųjų pinigų srautų apskaičiavimas. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Balansas. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Nenuostolingumo taško įvertinimas. Ar pelningas bus verslas. Priedai (4).

Ištrauka

Šiuolaikinis žmogus trokšta būti sveikas ir gražus ne tik savo išore, bet ir vidumi. O juk sveikame kūne – sveika ir siela. Kadangi žmonės vis daugiau dėmesio skiria savo sveikatai, išvaizdai, propaguoja sveiką gyvenimo būdą, tad ir laisvalaikį leidžia aktyviai sportuodami. Per pastaruosius porą metų dvigubai išaugo sporto klubų skaičius, tačiau vietų, galinčių pasiūlyti platesnį sporto paslaugų asortimentą, naujovių, kartu garantuoti puikią kokybę, aptarnavimą, malonią atmosferą ir stilingą interjerą, nėra daug.
Pastebėję, kad sporto klubų populiarumas neblėsta, o norinčiųjų aktyviai praleisti laisva-laikį skaičius nuolat didėja, nuspręsta įkurti sveikatingumo kompleksą. Įmonei steigti pasi-rinktas Gargždų miestas, kuriame yra tik vienas sporto ir vienas aerobikos klubas. Tačiau šie klubai nepasižymi paslaugų kokybe bei įvairove. Be to, šiuo metu Gargždų gyventojai, norin-tys aktyviai praleisti laisvalaikį bei gauti kokybiškas ir atitinkančias jų poreikius paslaugas už atitinkamą kainą, priversti vykti į Klaipėdos miestą. Tikimasi, jog šis įkurtas sveikatingumo kompleksas patenkins net išrankiausio vartotojo norus bei sutaupys jo pinigus ir laiką.
Verslui nutarta pasirinkti tokią įmonės formą, kuri geriausiai atitiktų kūrėjų poreikius bei galimybes. Įmonei planuojama suteikti UAB teisinį statusą. Pasirinktas UAB variantas todėl, kad yra daugiau galimybių didinti bendrovės kapitalą. Be to, visų bendrovės akcininkų turtinė atsakomybė yra ribota. Visi bendrovės steigėjai bus ir akcininkai.
Steigiamam sveikatingumo kompleksui pasirinktas pavadinimą "Judėk", nes jis atspindi pagrindinį įmonės tikslą – skatinti žmones kuo aktyviau leisti laisvalaikį. Pavadinimas yra skambus ir trumpas, todėl lengvai įsimenamas.
UAB "Judėk" planuojamas įkurti Gargždų miesto centre, įsigijus pastatytą, tačiau dar neįrengtą pastatą, kuris stovi J. Janonio gatvėje Nr.11 .
Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai, o įvertinus strategiškai palankiausias Gargždų miesto dalis. Manoma, kad pasirinkta tinkama vieta verslui plėtoti, kadangi tai miesto centras, kur nuolatos vyksta intensyvus žmonių judėjimas. Prie sporto komplekso yra geras privažiavimas bei patogi vieta parkuoti automobilius, nes šalia įrengta mašinų stovėjimo aikštelė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-10-02
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis138.66 KB
AutoriusDarius
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt. L. Juozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sporto klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Lekt. L. Juozaitienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą