Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: proginių suknelių pardavimas UAB "Afrodita"

Verslo planas: proginių suknelių pardavimas UAB "Afrodita"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Rizikos veiksniai. Įmonės tikslų sistema. Rinkodara. Įmonės tipas. Įmonės vieta. Aplinkos analizė. Marketingo tikslas. Marketingo analizė. Marketingo strategija. Prekės politika. Kainų politika. Išplanavimo ir įrangos analizė.Įmonei reikalinga įranga. Tiekėjų analizė. Prekių pardavimas ir organizavimas. Įmonės organizacinė struktūra. Organizacinė valdymo sistema. Finansinė informacija. Ilgalaikis turtas. Pradinės išlaidos. Banko kreditas. Ūkinės veiklos išlaidos. Pinigų srautai. Pelningumo lūžio taškas. Projekto pelningumo svyravimų įvertinimas. Balansas. Projekto įgyvendinimo grafikas. Išvados.

Ištrauka

Verslo esmė –pagražinti žmonių šventės proginių drabužių dėka. Tam, kad verslas būtų sėkmingas, svarbu įgyvendinti savo tiklus: Gauti pelną, kuo didesnis užimtumas, gera produktų kokybė, patenkinti visų klientų poreikius, naujų darbo vietų sukūrimas, socialinės garantijos darbuotojams, sukelti klientams gerą įspūdį, stengtis, kad kiekvienas klientas jaustųsi ypatingas, sukelti klientams malonius prisiminimus, sukelti gerą nuotaiką.
Įmonę valdys akcininkai, kurie iš savo turimų lėšų įnešė į įmonės sąskaitą banke 20000 Lt. Dividendai nustatyti 25 procentai grynojo pelno. Įrengimams ir kitam ilgalaikiui turtui įsigyti akcininkai prašys banko paskolos 35 000 Lt.
Įmonė, planuojamoje įkūrimo vietoje turi tik vieną konkurentą. Stegiant įmonę yra tam tikra rizika: tiekėjai, gamtiniai reiškiniai, įstatymai, partneriai ir kiti. Rizika galima sumažinti renkantis patikimus partnerius, svarbu atlikti išsamią konkurentų analizę, reikia suplanuoti pardavimą, ir numatyti išlaidas ir perlną. Nuo tam tikrų gamtinių ar stichinių nelaimių galima apsaugoti įmonę, įrengdiant specialias priemones, apdraudžiant savo turtą draudimo bendrovėje.
UAB "Afrodita" įsikurs nuomojamose patalpose Vilniuje, Kokstitucijos pr.16. Pagal nuomos sutartį už patalpas įmonė turės mokėti 1500 Lt, be PVM, į nuompinigius ne įskaičiuotos išlaidos už komunalines paslaugas.
Įmonėje dirbs 9 darbuotojai. Priėmimas į darbą vyks konkursinę tvarka, bus atsižvelgiama į patirtį, išsilavinimą, kvalifikaciją, norą dirbti ir kita.
Verslas turėtų būti sėkmingas dėl šių priežasčių: vienas konkurentas ir tam tikras pranušumas prieš jį, parduotuvė turi didelį pasirinkimo asortimenta geromis kainomis, reklama pakankamai efektyvi, kad galėtų sudominti. Įmonė, parengusi finansines ataskaitas, gali prognozuoti, kad grynasis kiekvieno mėnesio pelnas svyruos nuo 599675,81 t iki 605613,20 Lt per 1 metus. Todėl gali teigti, kad įmonės veikla bus pelninga ir įmonė nesusidurs su sunkumais vykdant įsipareigojimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-06-26
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis103.46 KB
AutoriusElita
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRinkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus verslo kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas proginiu sukneliu pardavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Vilniaus verslo kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Rinkevičienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą