Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: geodezijos paslaugos IĮ "GEO darbai"

Verslo planas: geodezijos paslaugos IĮ "GEO darbai"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Santrauka. Įmonės rekvizitai. Įmonės veiklos analizė. Marketingo planas. Rinkos analizė. Konkurentų analizė. Mūsų įmonės "GEO darbai" SSGG analizė. IĮ "GEO darbai" paslaugos. Kainos paskirstymas ir paslaugų rėmimas. Pinigų srautų prognozė. Sąnaudų prognozė. Pelno (nuostolio) skaičiavimas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Lūžio taško skaičiavimas. Nusidėvėjimo ir likvidacijos lentelė. Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas. Priedas: orientacinis žemėlapis (1 psl.).

Ištrauka

Geodezinius darbus atliekanti individuali įmonė "GEO darbai" Lietuvoje įregistruota 2009 m. sausio 1 d. "Utenos Registro centre. Šios įmonės geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas šiam verslui ir yra strategiškai geroje vietoje.
Įmonė yra neribotos turtinės atsakomybės. Mes planuojame pradėti savo veiklą nuo 2009 m. vasario 5 d.
Prieš pradėdami savo veiklą pirmiausia įsigijome reikiamų gamybai įrengimų, baldų darbininkams ir įmonės administracijai ir kito reikalingo turto. Įmonę valdo vienas savininkas, kuriam padeda administratorė o visus geodezinius darbus atlieka kvalifikuoti ir jauni keturi geodezininkai. Įmonės įstatinis kapitalas – 50000 Lt, kurį įnešė į įmonę jos savininkas. Taip pat tolesnei įmonės veiklai plėtoti bei jos pradžiai įmone turės imti 200000 lt paskolą. Įmonė įsikurs daugiabučio pastato pirmame aukšte esančiame bute, kuris buvo renovuotas ir naudojamas kaip biuro patalpos. Šias patalpas mes gavome paveldėjimo dokumentais. Mūsų įmonė įsikūrusi Utenos apskrityje, Molėtų mieste, Kalno g. 11.
Šios mūsų verslo idėjos tikslas – pelno siekimas, kuo maksimaliau patenkinant vartotojų poreikius. Tik vartotojų pripažinimas ir jų poreikių patenkinimas gali padėti užtikrinti stabilią įmonės veiklą. Mūsų įmonės teikiamos paslaugos bus aukštos kokybės, o kainos bus prieinamos visiems, todėl tai pritrauks daugiau vartotojų ir tenkins jų poreikius. Įmonė yra naujai įsikūrusi, todėl siekia įsitvirtinti rinkoje joje išsilaikyti ir plėtotis. Todėl mums aktuoliausia yra teikti didelį geodezinių darbu pasiulos asortimentą. Tikimasi išsilaikyti konkurencinėje rinkoje, nes mūsų paslaugos tenkina vartotojus pagal jų gaunamas pajamas. O taip pat mūsų įmonė didelį dėmesį skiria šių dienų rinkos krizei . Įmonėje dirbantys kvalifikuoti darbininkai paslaugų kokybę.
Pateikdama šį projektą, įmonė tikisi gauti banko paskolą, kuri sudarytų 200000 Lt. Susitarimo atveju įmonė norėtų užsitikrinti tokias finansavimo sąlygas: paskolą grąžinti per 10 metų, su 7% metinėm palūkanom. Palūkanas įmonė pageidauja mokėti metų pabaigoje ir tai sudarytų 21400 Lt.
Įmonė, parengusi finansines ataskaitas, gali prognozuoti, kad grynasis kiekvienų metų pelnas bus 157 786.35 Lt. Todėl gali teigti, kad įmonės veikla bus pelninga ir įmonė nesusidurs su sunkumais vykdant įsipareigojimus. Bei skverbentis į rinką. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-22
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis71.2 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasI. Sakaulauskienė
Švietimo institucijaVilniaus technologijų ir dizaino kolegija
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas geodezijos paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija / 2 Klasė/kursas
  • I. Sakaulauskienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą