Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: transportavimo ir sandėliavimo paslaugos "VBL Service"

Verslo planas: transportavimo ir sandėliavimo paslaugos "VBL Service"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
Aprašymas

Įvadas. Verslo apibūdinimas. Įmonės charakteristika ir veiklos apžvalga, kapitalo struktūra. Personalas. Atsakomybės. Paslaugos apibūdinimas. Pagrindinės pervežimo kryptys. Konkurencinės aplinkos analizė. Rinkos segmentas. Ateities perspektyvos. Rinkos apibūdinimas.Prognozės. Ateities grėsmės. Marketingas. Marketingo planas. Kainodara. Kainodaros biudžetas. Paslaugų teikimas. Vietos parinkimas. Įmonės personalas, jo aprūpinimas. Transporto priemonių parinkimas. Transporto priemonių paskirstymas ir atsipirkimas. Sandėlio parinkimas. Sandėlių charakteristika. Sandėliavimo paslaugos. Įmonės valdymas. Organizacinė struktūra. Personalo atranka. Valdymo organizavimas. Rinkos veiksniai. Finansai. Finansų valdymas. Finansinis įvertinimas. Balansas. Pelno (nuostolio) analizės. Pajamos ir pelnas. Prognozuojamo pelno (nuostolio) ataskaita. Prognozuojama pinigų srauto ataskaita. Verslo plano įvertinimas, investicijos. Išvados. Pasiūlymai.

Ištrauka

Transporto logistika – tai neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis, kuri susideda iš prekių ir paslaugų, tiesioginių ir atgalinių srautų visose tiekimo grandinių etapuose, planavimo, organizavimo, kontrolės ir valdymo procesų. Transportas ir pervežimai yra neatskiriama žmonijos, civilizacijos, ūkio, gamybos, kultūros kėlimo dalis. Be transporto negalima įsivaizduoti miestų ir jų sistemų, neįmanomas darbo pasidalijimas tarp atskirų visuomenės grupių, miestų, šalių. Gabenant įvairių ūkio šakų sukurtą produkciją, krovinių vežimais besiverčiančios įmonės, stengiasi ją pristatyti reikiamu laiku, į reikiamą vietą, reikiamam vartotojui. Ypač esamos pasaulinės krizės metu būtina nuolatos ieškoti pigesnių ir efektyvesnių transportavimo ir paskirstymo būdų. Esant nepastovioms degalų kainoms, ribotai darbo jėgai ir klientų poreikių didėjimui, logistika turi būti valdoma ypač profesionaliai ir kokybiškai. Šiuo metu Lietuvoje prekių pasiūla ir kainos yra labai kritusios, todėl bankrutuoja vis daugiau įmonių, teikiančių logistikos ir transportavimo paslaugas.
Pagrindinis šio verslo plano tikslas yra aprašyti įmonę "VBL Service", kuri vadovaudamasi pasirinkta strategija, sugeba išsilaikyti ir teikti kokybiškas ir nebrangias transportavimo ir sandėliavimo paslaugas esamos ekonominės krizės metu. Taigi, šio kursinio darbo pagrindiniai uždaviniai yra tokie:

• išanalizuoti pasirinktos įmonės veiklą;
• išnagrinėti įmonės struktūrą, valdymą, darbo organizavimą;
• išnagrinėti įmonės finansinius rodiklius;
• aptarti darbo motyvacijos principus;
• Išnagrinėti rizikos veiksnius;
• Įvertinti verslo perspektyvas.
UAB " VBL Service " įsteigta krovinių vežimo paslaugoms teikti. Pagal įstatus, įregistruotus 2004 m. sausio 24 dieną. Bendrovės įstatinis kapitalas: ". 80 % bendrovės įstatinio kapitalo priklauso įmonės akcininkams, o 20% įstatinio kapitalo – įmonės vadovui. "VBL Service" pagrindinės veiklos sritys:
- krovinių vežimas krovininiais automobiliais;
- trumpalaikės sandėliavimo paslaugos;
- krovinių išvežiojimo paslaugos iš sandėlių Lietuvos teritorijoje;

Taip pat yra teikiamos šios paslaugos:
- siunkvežimių nuoma;
- sandėlio patalpos nuoma;
Šios paslaugos yra įmonės šalutinis pajamų šaltinis, kuris sudaro apie 30% visų įmonės gaunamų pajamų.
Ši įmonė vadovaujasi tokiu principu - tikslus ir saugus krovinio pristatymas "nuo durų iki durų". Kad galėtų nepriekaištingai ir laiku atlikti savo klientų užsakymus, bendrovė kiekvienais metais atnaujina automobilių parką. Šiuo metu jį sudaro 2004 m.-2008 m. Vakarų Europoje pagaminti vilkikai bei užuolaidinės ir tentinės puspriekabės. Vilkikų kabinos yra fimos Scania (Švedų gamybos), o pačios priekabos ir puspriekabės - Schmitz bei Schwarzmuller (Vokiečių gamybos). Visos transporto priemonės atitinka Euro-3 ir Euro-5 sertifikatų reikalavimus. Taip pat visos transporto priemonės turi sertifikatus vežti pavojingus krovinius, o vairuotojai-ekspeditoriai yra baigę pavojingų krovinių gabenimo kursus. Kliento pageidavimu krovinį gali vežti du vairuotojai, su kuriais ryšio pagalba bet kada susisiekiama. Bendrovėje dirba patyrę transporto specialistai, kurie klientams suteikia informaciją lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbomis.
UAB "VBL Service" yra ribotos turtinės atsakomybės juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir juridinį savarankiškumą. Firmos tikslas - tapti stipria ir prestižine transporto kompanija, teikiančia įvairių rūšių krovinių gabenimo paslaugas Europos ir NVS šalyse. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-08
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis45 puslapiai 
Literatūros šaltiniai23
Dydis261.64 KB
AutoriusVilius
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. J. Griškevičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasTransporto inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas transportavimo ir sandeliavimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 45 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A. J. Griškevičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą