Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: namų ir pjautos medienos gamyba UAB "Medinė troba"

Verslo planas: namų ir pjautos medienos gamyba UAB "Medinė troba"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Konkurentų analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Reklamos išlaidos per mėnesį. Gamyba. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Žaliavų poreikio apskaičiavimas. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Atlyginimų paskaičiavimas. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedai (4).

Ištrauka

Medienos perdirbimas - nuo seno tradicinė Lietuvos ūkio šaka ir per paskutinius dešimtmečius ji ypač išsivystė. Medienos perdirbimo pramonė Lietuvoje kaip ir Europoje yra perspektyvi ir greitai plėtojama. Patogi Lietuvos geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas šiam verslui. Lietuvos verslininkams yra palankios sąlygos būti tarpininkais – aprūpinti Europos rinką sąlygiškai nebrangiais geros kokybės medienos gaminiais.
Užsiimti tokiu verslu nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų poreikius, nustačius potencialią rinką.
Įmonė įregistruota 2007m. lapkričio 29 dieną, Panevėžio rejestro skyriuje.
Bendrovė- juridinis asmuo, savarankiška ūkiniu, finansiniu, organizaciniu ir teisiniu požiūriu, yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė. UAB "Medinė troba" turi mažos įmonės statusą, todėl jai taikomas 15 % kasmetinis pelno mokestis.
UAB "Medinė troba" savininkai yra Ona Onaitytė ir Renee Neederberng. Įmonės vadovė, Ona Onaitytė – turi verslo administravimo magistro laipsnį. Prieš tai yra dirbusi 2 įmonėse generaline direktore yra komunikabili turi nemažai patirties šioje srityje.
UAB "Medinė troba" ūkinė veikla – skydinių – karkasinių namų gamyba ir pjautos medienos dirbinių gamyba. Pagrindinė produkcija:
• sienos;
• pertvaros;
• perdangos;
• stogo konstrukcijos.
Pagrindinis UAB "Medinė troba" tikslas – sėkmingai plėtoti įmonės veiklą – įsitvirtinti rinkoje, gauti maksimalų galimą pelną, kaupti kapitalą verslo plėtrai.
UAB "Medinė troba" potencialūs klientai gali būti net ir vidutines pajamas gaunantys:
šiaurės Europos gyventojai;
Lietuvos pirkėjai;
Islandijos ,Vokietijos, Rusijos ir kt.
Prognozuojamas metinis grynasis pelnas pirmais metais pagal atliktus skaičiavimus turėtų būti 214190 Lt, pajamos 1933028 Lt. Grynasis pelningumas turėtų būti 11%, o rentabilumas 18%. Pakankamai aukšti rodikliai parodo, kad pasirinkta teisinga kainų ir konkurencijos orientacija, aiški strategija, todėl įmonės veikla nebus nuostolinga.
Svarbiausias - artimiausias UAB "Medinė troba" tikslas – gauti 10 m. 573600 Lt kreditą UAB "VPV "Baltija" akcijų įsigyjimui, taip pat 2 m. Trukmės 199330 Lt apyvartinių lėšų kreditą.
Kaip garantas bankui bus įkeistas visas gamybinis kompleksas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis1.36 MB
Autoriuszuvyte69
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasGenė Puronienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas namu ir pjautos medienos gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Genė Puronienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą