Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sporto klubas UAB "Ritmas"

Verslo planas: sporto klubas UAB "Ritmas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainodara. Paskirstymas. Rėmimas. Gamyba. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Patalpų skaičius. Išlaidų žaliavoms ir medžiagoms apskaičiavimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Išvados.

Ištrauka

Tyrimo objektas – UAB "Ritmas".
Darbo tikslas – išanalizuoti kuriamos įmonės "Ritmas" veiklą ir kūrimo galimybes
Darbo uždaviniai:
1. Išsiaiškinti kokia yra įmonės veiklos idėja;
2. Koks bus investicinis kapitalas;
3. Kiek žmonių per metus įmonė planuoja sulaukti;
4. Kokie didžiausi konkurentai;
5. Kokie yra rizikos veiksniai;
6. Per kiek laiko atsipirks kuriama įmonė;
Darbo struktūra: mano darbas susidės iš dviejų pagrindinių dalių – pirmoje aš išnagrinėsiu teoriją, o antroje padarysiu analizę, taip pat pateiksiu išvadas.
Darbo metodai – aprašomoji, lyginamoji tyrimų analizė.
Kursinio projekto užduočiai įgyvendinti pasirinkau suprojektuoti UAB ,,Ritmas" verslo organizavimo procesą. Šį verslą t.y. sporto centro organizavimo projektavimą pasirinkau todėl, kad šitokio pobūdžio centras manau bus populiarus Palangos mieste, nes tai yra žmonių laisvalaikio praleidimo, atsipalaidavimo vieta. Daugelis žmonių pradeda daugiau rūpintis savimi, bei savo vaikų sveikata. Dėl užteršto oro bei nesubalansuotos mitybos ir sėslaus gyvenimo būdo, daugėja susirgimų dėl nejudraus gyvenimo būdo, o tai labai atsiliepia sveikatai.
Atlikta analizė parodė, kad Palangoje (kur steigiame šią įmonę) yra tik du sporto paslaugas teikiantys klubai. Konkurentų paslaugos nėra aukšto lygio ir nepakankamos paslaugų pasiūlos. Dėl šių priežasčių nusprendžiau įkurti sporto centrą. Įmonėje dirbs septyni darbuotojai. Bendrovės direktorius yra išsipirkęs šimtą procentų UAB "Jėga" akcijų. Bus taikoma linijinė valdymo struktūra. Treneriai ir buhalteris bus pavaldūs savininkui.
Marketingo plane pateiktas marketingo kompleksas: rinkos įvertinimas, paslaugos aprašymas, kainodara ir rėmimas. Prognozuojamas tikėtinas pardavimų variantas.. Įvertinami konkurentai. Artimiausi konkurentai yra sporto klubas "Torsas". Tačiau čia praktiškai neteikiamas dėmesys paslaugų kokybės gerinimui. Vis dar labai maža paslaugų įvairovė. Be to, jų gamybinis pajėgumas per menkas, kad būtų patenkinta paklausa.
Įgyvendindami šį projektą mes neišvengiamai susidursime su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Esminė rizikos grėsmė yra susijusi su finansais ir norimu klientų skaičiumi. Naudosime nuosavą kapitalą, todėl nereikės imti paskolų iš banko ir įmonė greičiau atsipirks ir pradės duoti pelną.
Finansiniame plane numatytas investicijų poreikis bendrovei – 250000 Lt. Apskaičiuota paslaugų savikaina ir kaina bei paslaugų pelningumas. Pagal tikėtiną variantą įvertintas projekto efektyvumas. Lūžio taškas apskaičiuotas pagal tikėtiną variantą. Investicijos atsipirks per vienų metų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-04-09
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai5 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis151.74 KB
AutoriusJevgenija
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasI. Pitkurnaitė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sporto klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • I. Pitkurnaitė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą