Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: nekilnojamojo turto vertinimas UAB "Invalda Real Estate"

Verslo planas: nekilnojamojo turto vertinimas UAB "Invalda Real Estate"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758
Aprašymas

Nekilnojamojo turto vertinimo įmonės verslo planas. Santrauka. Bendra informacija apie įmonę. Bendra informacija apie įmonę. Veiklos kryptys. Išorinė analizė. Rinkos analizė. Makroaplinkos analizė. Vartotojų analizė. Produkto aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainodaros strategija. Reklama. Gamyba. Trumpas gamybos aprašymas. Vietos analizė. Įrankiai ir įranga. Transportas. Darbo jėga. Vadyba. Įmonės valdymas. Galimi sunkumai ir kliūtys (rizikos veiksniai). Finansai. Finansinių ataskaitų vertikali ir horizontali analizė. Įmonės vertinimas santykiniais rodikliais. Reikalingos investicijos. Produkcijos realizavimo apimties prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. Prognozuojamas balansas. Prognozuojami finansiniai rodikliai. Lūžio taškas. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) rinka klesti, žmonės baimindamiesi kainų kilimo skuba pirkti NT. Per tą skubėjimą dažnai nusiperka tinkamai neįvertinę NT būklės ir vėliau tenka skirti daug lėšų būsto remontui. Todėl mūsų paslaugą "Namų apžiūrą" šiuo metu labai palanku įvesti į rinką, kadangi ji įvertina ne tik išorinę būsto būklę, bet ir paslėptas konstrukcijas. Tokios paslaugos Lietuvoje niekas neteikia, šiuo metu populiarus NT vertinimas neatsako už paslėptas pastato konstrukcijas, ir kainą labiausiai įtakoja NT dislokacijos vieta. Trumpai apie mūsų siūlomą paslaugą:
Namų apžiūra – tai fizinės struktūros ir namo sistemų, pradedant stogu ir baigiant pamatais objektyvus vizualinis ištyrimas. Standartinėje namų tyrėjo ataskaitoje įtraukiamas namų šildymo sistemos, vidinių vandentiekio ir elektros sistemų, stogo, palėpės bei matomos izoliacijos, sienų, lubų, grindų, langų bei durų, pamatų, rūsio ir konstrukcijų būklės įvertinimas.
Kodėl reikalinga namų apžiūros?
Namo ar buto pirkimas tikriausiai bus didžiausia ir vienintelė investicija, kurią klientas kada nors padarys. Prieš pirkdami nuosavybę apie jos būklę bei apie reikalingus svarbesnius taisymus žmonės turėtų sužinoti tiek, kiek tik įmanoma, taip vėliau sumažindami nemalonias staigmenas bei sunkumus.
Žinoma, namų apžiūra parodo teigiamąsias namo savybes taip pat kaip ir reikalingą priežiūrą, kad namas ar butas būtų išlaikytas geros būklės. Po apžiūros klientas turėsite daug aiškesnį supratimą apie nuosavybę, kurią ruošiasi pirkti, bei bus pasiruošęs priimti patikimą pirkimo sprendimą.
Jei klientas turi namą ar butą ilgą laiką, namų apžiūra padės atrasti gamybos problemas ir rekomenduos apsaugos priemones, kurios padės išvengti brangių ateities remontų. Be to, namų, butų pardavėjai gali nuspręsti atlikti apžiūrą prieš realizuojant jį rinkoje, kad įgytų geresnį supratimą apie aplinkybes, kurias pirkėjo tyrėjas gali nurodyti. Tai suteikia galimybę atlikti pataisymus, po kurių namą, butą bus lengviau parduoti.
Ar klientas privalo ten būti?
Nėra būtina būti apžiūros metu, tačiau tai rekomenduojama. Sekdami namų tyrėją, stebėdamas bei užduodamas klausimus, klientas daugiau sužinos apie namą, butą apie tai, kaip veikia jo sistemos, ir kaip jį prižiūrėti. Taip pat bus lengviau suprasti rašytinę ataskaitą, jei klientas pamatys nuosavybę tyrėjo akimis.

Kas, jei ataskaita atskleidžia problemas?
Nė vienas namas ar butas nėra tobulas. Jei tyrėjas randa problemų, tai nebūtinai reiškia, kad klientas neturėtų pirkti namo ar buto, tiesiog jis iš anksto žinos, ko tikėtis. Jei aptinkamos svarbios problemos, pardavėjas gali būti nuolaidus kainų ir sutarties sąlygų atžvilgiu. Ši informacija bus be galo svarbi, jei kliento galimybės yra ribotos ar jis nenori būti įtrauktas į ateities remonto darbus.
Kas, jei bus aptiktos problemos tada, kai klientas bus įsikėlęs į būstą?
Namų apžiūra negarantuoja, jog neišryškės problemų, kai klientas persikels į namą. Tačiau jei klientas mano, jog problemos buvo matomos apžiūros metu bei turėjo būti paminėtos ataskaitoje, pirmiausia turėtų paskambinti namų tyrėjui bei su juo susitikti ir išsiaiškinti situaciją. Nesusipratimai dažniausiai išsprendžiami tokiu būdu.

Naujai paslaugai reikalingos investicijos yra 670 000 Lt. Visą pinigų sumą imsime iš banko skaidydami ją į trumpalaikę ir ilgalaikę paskolą. Remiantis skaičiavimais nauja paslauga atsipirks po vienerių metų bei dviejų mėnesių. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-07
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis51 puslapis 
Literatūros šaltiniai8
Dydis352.61 KB
Autoriusciolitta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas nekilnojamojo turto vertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 51 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą