Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: virtuviniai baldai UAB "Medeina"

Verslo planas: virtuviniai baldai UAB "Medeina"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344
Aprašymas

Įmonės pristatymas. Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Savikainos prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Santykiniai rodikliai. Lūžio taškas. Priedai (5).

Ištrauka

UAB "Medeina" savo veiklą pradės nuo 2009 liepos mėnesio 1 dienos. Įmonė nuomos 180 m2 gamybines patalpas Vilniuje, Paneriuose (šias patalpas ateityje ketina išsipirkti). Įmonė naudos naujausius aukštos kokybės įrenginius, atitinkančius šiandienos reikalavimus.
Pagrindiniai įmonės tikslai yra:
• maksimaliai patenkinti vartotojų poreikius;
• pasiūlyti klientams aukščiausią kokybę minimaliomis sąnaudomis;
• palaikyti ilgalaikius santykius su tiekėjais bei pirkėjais;
• tinkamai reaguoti į rinkos pokyčius;
• pasiūlyti klientams originalų dizainą;
• siekti maksimalaus pelno.
Įmonė, ištyrusi rinką, nusprendė gaminti virtuvinius baldus iš uosio – stalus bei taburėtes. Uosio mediena išsiskiria tvirtumu ir tąsumu, yra nepaprastai elastinga, todėl mechaniškai labai lengva apdoroti. Ypač uosis vertinamas baldų gamyboje. Jį lengva apdirbti, lengva dailinti. Bendrovės produkcija pasižymės savo aukšta kokybe, modernumu, praktiškumu, ilgalaikiškumu bei santykinai neaukšta kaina.
Įmonę įsteigė 3 akcininkai. Įmonės akcinio kapitalo, kuris sudaro 134726 Lt, nepakaks pradėti savo veiklą, todėl teks paimti paskolą iš banko. Planuojamas paskolos dydis –50000 Lt. Įmonė PVM mokėtoju taps nuo 2009 m. birželio 18 d. UAB "Medeina" veikia pagal LR akcinių bendrovių įstatymą, kuris nustato įmonės steigimo tvarką ir kapitalo formavimo būdą, keliamus reikalavimus steigėjams ir akcininkams, valdymo ir kontrolės organus.
Įmonės valdymo struktūrą sudaro administracija ir gamybinis padalinys. UAB "Medeina" vadovauja Darius Petkauskas. Įmonėje už gamybos procesą ir gaminių kokybę yra atsakingas gamybos vadovas. Gamybos procese dalyvauja 11 kvalifikuotų darbininkų. Ateityje įmonė tikisi plėsti gamybinę veiklą ir priimti daugiau kvalifikuotų darbininkų.
Verslas visada yra susijęs su rizika, todėl patyręs verslininkas turi nevengti rizikos, o mokėti ją jausti, įvertinti, valdyti. Verslo rizika, realizuojant verslo planus, dažniausiai susijusi su produkcijos gamyba, jos realizavimu, konkurentais. Norėdama įveikti visus šiuos galimus sunkumus įmonė planuoja įsigyti naują įrangą ir tuo būti pranašesniais už konkurentus, stebėti konkurentų veiklą, nuolat ieškoti naujų pirkėjų, tobulinti prekę, plėtoti reklamą, skirti premijas bei kitas skatinimo priemones už gerą darbo kokybę, reorganizuoti bendrovę, keičiant jos veiklą į labiau pelningą, jeigu tai bus naudinga.
Atlikus finansinius skaičiavimus ir atsižvelgiant į vartotojų poreikius, planuojama, kad įmonė sėkmingai realizuos savo produkciją ir įsitvirtins Lietuvos rinkoje. Puikūs rodikliai leidžia optimistiškai vertinti įmonės galimybes. Įmonė per metus planuoja gauti 111536,68 Lt grynojo pelno. Prognozuojamas įmonės pardavimų grynasis pelningumas sudaro 19,62 %. Pagal finansinius rodiklius – įmonė yra moki, efektyviai naudoja kapitalą. Įmonės didelis likvidumo lygis, todėl maža finansinė rizika ir maža bankroto grėsmė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis42 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis116.16 KB
AutoriusIlona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVerseckienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas virtuviniai baldai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 42 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Verseckienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą