Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterių tinklų priežiūra IĮ "Saugūs kompiuterių tinklai"

Verslo planas: kompiuterių tinklų priežiūra IĮ "Saugūs kompiuterių tinklai"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Reikiamos įrangos tiekimas. Patalpos ir įrengimai. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Ekonominis pagrindimas. Projekto kaina. Išvados.

Ištrauka

IĮ "Saugūs kompiuterių tinklai" įkurta 2008 rugsėjo 4 dieną. Įmonė nėra didelė, todėl ši įmonės rūšis jai tinka labiausiai. Šiaulių miestas yra didelis, o įmonių, tokių kaip "Saugūs kompiuterių tinklai" yra tik 3, tačiau jos orientuotos nevien į tinklų projektavimą, serverių konfigūravimą. Mūsų įmonės dėmesys telkiamas vien į kompiuterių tinklus, o tai leidžia tam skirti daugiau dėmesio ir atlikti savo siūlomas paslaugas kurkas geriau nei konkurentai gali atlikti. Taip pat ir pigiau.
Šios įmonės vadovas baigęs magistrantūros studijas, įgijo vadybos kvalifikaciją. Šioje srityje turi 3 metus darbo stažo bei tinklų projektavime, ir serverių konfigūravime – daugiau nei 6 metus. Nereikia nei abejoti, kad mūsų įmonė pajėgs Jums suprojektuoti ir eksploatuoti kompiuterių tinklą pačiu Jums optimaliausiu variantu. Įmonė "Saugūs kompiuterių tinklai" gali apmokyti klientus kaip naudotis mūsų sukonfigūruota programine įranga, kad darbas vyktų sklandžiai, patogiai bei greitai.
Tikimasi, kad per mėnesį ar du, įmonė turės daug klientų. O aptarnauti klientai (jų įmonių pavadinimai) bus paskelbti mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje "Patirtis". O tai turėtų pritraukti daugiau norinčių mūsų paslaugų. Jeigu verslas bus sėkmingas, įmonė taps UAB ir bus perkelta į kitas patalpas, įdarbinta daugiau kvalifikuotų darbuotojų.
Pagrindinis įmonės tikslas – gerai išmanyti savo darbo sritį.
Darbo tikslas – parengti invidualios įmonės "Saugūs kompiuterių tinklai" verslo planą bei įvertinti projektuojamo tinklo įmonei UAB "………….." kainą.
Žmogus prieš keliasdešimt metų negalėjo nė pagalvoti, kad kada nors bus tokių ryšio priemonių kaip internetas, mobilieji telefonai, fakso mašinos ir daug kitų priemonių, smarkiai palengvinančių žmogaus gyvenimą. Visada atsirasdavo naujovių, tačiau jos nebūdavo tokios svarbios, kaip kad dabar yra internetas ir mobilieji telefonai.
Kompiuterių tinklas – tai yra bent du kompiuteriai, ar kitokie įrenginiai, sujungti tarpusavyje, kurie gali keistis informacija. Internetą sudaro kompiuterinių tinklų visuma, pradedant stambiausiais interneto tiekėjais ir baigiant paprastais namų vartotojais, kurių dauguma irgi turi mažą namų tinklą, susikonfigūravę pagal savo poreikius.
Pagrindiniai interneto privalumai:
Greičiausias informacijos gavimas.
Informacijos gausa įvairiomis kalbomis.
Elektroninės parduotuvės.
Elektroninė bankininkystė.
Pagrindiniai interneto trūkumai:
Kenkėjiškos programos, virusai.
Kompiuterinių sistemų įsilaužėliai, sukčiai.
Nelegalus programinės įrangos platinimas.
Atsižvelgiant į trūkumus, galime suprasti, kad nei kenkėjiškų programų, nei virusų kūrimo, nei nelegalios programinės įrangos platinimo kolkas sustabdyti neįmanoma. Tačiau inviduali įmonė "Saugūs kompiuterių tinklai" galės suprojektuoti saugų Jūsų įmonės kompiuterių tinklą, jį prižiūrėti atvykus į įmonę arba nuotoliniu būdu, apmokyti įmonės darbuotojus, kurie darbo metu naudojasi vidiniu tinklu. Konsultuoti įvairiais IT klausimais.
ĮI "Saugūs kompiuterių tinklai" parinks ir suprojektuos optimaliausią sprendimą Jūsų įmonei, naudojančiai kompiuterių tinklą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-02-21
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis247.62 KB
AutoriusPovilas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKristina Gideikienė
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuteriu tinklu prieziura [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Kristina Gideikienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą