Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: psichologijos centras UAB "Konsultacija Tau"

Verslo planas: psichologijos centras UAB "Konsultacija Tau"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142
Aprašymas

Anotacija. Verslo idėja. Psichologijos centro charakteristika. Vizija. Misija. Tikslai. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Rinka ir marketinginis pagrindimas. Ekonominis klimatas. Veiksniai, lemiantys paslaugų paklausą. Pirkimo motyvai. Rinkos poreikių dalis. Vartotojų analizė. Konkurentų tyrimas.Firmos marketingo tikslai ir strategija. Kainų politika ir kainos. Reklama, paslaugų pardavimų skatinimo metodai. Paslaugų pardavimų prognozės. Paslaugų organizavimas. Patalpos. Kitas ilgalaikis turtas. Energijos sunaudojimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Įmonės steigėjai ir darbuotojai. Darbo užmokestis. Organizacinė valdymo struktūra. Rizikos veiksniai ir jų mažinimo priemonės. Finansinis verslo pagrindimas. Išvados.

Ištrauka

Įsteigti pschologijos centrą į kurį žmonės ateitų pasidalinti gyveniškomis problemomis arba tiesiog būti išklausytiems, žinant, jog bus saugomas jų konfidencialumas.
Šiandien, kai vis spartėja gyvenimo tempas ir daugėja įvairių psichikos sutrikimų kamuojamų žmonių, kai tenka vis dažniau ieškoti specialistų pagalbos, nebepakeliant streso, įtampos, neįstengiant atsikratyti nerimo ir baimės, kai kone kas trečias žmogus jau yra patyręs, ką reiškia depresija, suvoki, kad nė vienas nesame apsaugotas nuo šių ligų, kurias gali prireikti gydytis pas kvalifikuotus specialistus. Jei psichikos centras bus šiuolaikinis ir modernus - nebereikės jo bijoti.
Ten nebebus grotų ant langų, durų be rankenų, didžiulių niūrių, kalėjimo kameras primenančių palatų ir ant lovos sėdinčių vaistų pripumpuotų ligonių tuščiais veidais. Nuo sovietinių laikų mus lydintis psichiatrijos ligoninės, kaip gulago, kuriame ligonis nelaikomas žmogumi, įvaizdis nueina praeitin. Centre bus jauki aplinka, kur žmonėms būtų miela susirinkti ir pasidalinti juos kankinančiomis problemomis. Tai nebus ligoninės tipo įstaiga, kur žmonės jaustųsi ligoniais. Pasak sveikatos apsaugos ministro, daugelio psichikos ligonių būtų galima visai neguldyti į ligoninę, o skyrus reikiamus vaistus išleisti į namus. Dalis šių pacientų galėtų gydytis dienos stacionaruose, įvairiuose centruose, kurių reikėtų steigti daugiau, nes esantys nesutalpina visų norinčiųjų.
Susirinkę žmonės galės pasidalinti savo problemomis su kvalifikuotais specialistais, ar tai būtų jauna mama, ką tik susilaukusi naujagimio, ar verslininkas, kurį užklupo sunki finansinė krizė, ar namų šeimininkė, kurią kankina rudeninė depresija. O taip pat žmonės, kurie tiesiog nori būti išklausyti.
Centrui įsteigti ir legaliai veikti reikalingas Juridinio asmens licencija visuomenės sveikatos priežiūros veiklai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-01-05
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis1.98 MB
AutoriusVioleta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPiligrimienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas psichologijos centras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Piligrimienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą