Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: žirgynas IĮ "Pasaga"

Verslo planas: žirgynas IĮ "Pasaga"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Santrauka. Trumpa firmos veiklos charakteristika. Verslo aprašymas. Verslo idėja ir įmonės aprašymas. Dabartinė situacija rinkoje ir šakos plėtros tendencijos. Verslo tikslai. Marketingo planas. Situacijos analizė. Įmonės makro aplinka. Politinė teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Gamtinė aplinka. Mikro aplinka. Pašarai. Marketingo tikslas. Konkurencinė analizė. Paslaugos. Kainų politika. Rėmimas. Organizacinis planas. Nuosavybės forma. Patalpos ir įranga. Organizacinė valdymo struktūra. Funkcijų pasiskirstymas. Organizacinė valdymo struktūra. Personalas. Darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Firmos silpnosios vietos ir veiksniai. Alternatyvios strategijos. Finansai. Priedas.

Ištrauka

Gerėjant Lietuvos ekonominei padėčiai, didėja konkurencija tarp įmonių. Todėl verslo planavimas padeda įvertinti įmonės steigimo realias galimybes.Verslo sėkmė siejasi ir dažnai priklauso nuo konkurencijos veiksnių t.y. darbo jėgos kvalifikacijos, mokslo ir žinių naudojimo, gerų technologijų. Konkurencinėje kovoje išlieka ir laimi tos organizacijos, kurios yra geresnės ir pranašesnės, turi aiškią strategiją - ateities viziją, misiją, tikslus ir jų siekia, įgyvendina. Planavimas ir strategijos leidžia nuolat koreguoti įmonės veiksmus, numatyti naujus tikslus ir jų siekimo būdus, taikyti metodus bei savybes ir prognozuoti rinkos situaciją.
Žirgynų verslas Lietuvoje nėra gerai išplėtotas. Tuo labiau, kad šis verslas niekada ir nebuvo prioritetinis. Daugelis įmonių yra orientuotos į trumpalaikį pelną ir net kai padėtis pastebimai blogėja nesistengia pakeisti situacijos. Tačiau norint gauti pelną visuomet ir toliau sėkmingai gyvuoti bei konkuruoti versle, būtina planuoti savo verslą.
Darbo objektas yra Individuali įmonė "Pasaga".
Darbo tikslas yra pateikti IĮ "Pasaga" verslo planą 2008 metams.
Darbo uždaviniai:
• Įvertinus riziką ir atlikus skaičiavimus pagrįsti arba paneigti verslo idėją;
• Pateikti informaciją visuomenei;
• Panaudoti savo turimas žinias ir jų įgyti dar daugiau.

1.1.Trumpa firmos veiklos charakteristika
IĮ "Pasaga" planuojama įsteigti 2008 metų sausio mėnesį. Įmonė teiks žirgyno bei aktyvaus poilsio paslaugas. Prognozuojamas didžiausiais įmonės pelnas šiltaisiais metų mėnesiais, t.y. 5, 6, 7, 8, 9, 10. Įmonės savininkas: Rita Naulickaitė.
Įmonės adresas: Puorių km., Naujamiesčio sen., Panevėžio raj.
Manoma, kad įmonė šių paslaugų rinkoje atras savo nišą, kadangi aktyvaus poilsio poreikis didėja. Prieš pradedant kurti verslo planą buvo apklausti 20 (15 – 50metų) amžiaus žmonių. Kadangi įmonė siūlo naujovę terapija su žirgais, tai buvo užduotas vienas klausymas: "Ar žmonės bandytų pataisyti savo sveikatos būklę jodinėdami žirgais ir poilsiu gamtoje?". 14 atsakymų buvo TAIP. Buvo įvertinta rinkos dalis ir pradėtas kurti verslo planas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-14
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis72.56 KB
Autoriusrita86
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasG. Puronienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas zirgynas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • G. Puronienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą