Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: UAB "Matuizų plytinė"

Verslo planas: UAB "Matuizų plytinė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Projektavimo tikslai. Projektavimo uždaviniai. Projektavimo bazė. Pradiniai duomenys. Pradedamo verslo aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai ir uždaviniai. Apribojimai verslo organizavimui. Paslaugos aprašymas. Įmonės charakteristika. Teikiamos paslaugos. Medžiagų tiekėjai. Paslaugų realizavimas. Įmonės vadybos struktūra. Verslo organizavimo modeliavimas. Organizavimo uždaviniai. Organizavimo proceso darbai. Organizavimo proceso tinklinis modelis. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansų resursų parametrai. Optimizavimo proceso tinklinio modelio parametrų skaičiavimas lentelės metodu. Organizavimo proceso vykdymo grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Studijų metu išklausėme įvairių disciplinų, kurių metu gavome daug naudingos informacijos, reikalingos suprasti, vertinti bei interpretuoti rinkoje vykstančius procesus, orientuotis verslo organizavimo srityje. Taigi, rašant šį kursinį darbą turėjau galimybę užtikrinti teorines žinias, gautas Verslo bei Vadybos pagrindų, Gamybos technologijų bei organizavimo, Įmonių ekonomikos, Strateginio valdymo, Personalo vadybos, Įmonių organizavimo ir valdymo paskaitų bei seminarų metu. Kitavertus, galima būtų teigti, jog tam tikra dalis visų per trejus studijų metus išklausytų disciplinų žinios šiame darbe yra panaudotinos.
Todėl šio kursinio darbo tikslas – verslo organizavimo žinių tvirtinimas bei jų panaudojimas praktikoje modeliuojant konkrečius pasirinktos veiklos darbus šiam tikslui pasiekti. Taigi, suprojektuosiu silikatinių plytų gamybos verslo organizavimo procesą.

Projektavimo uždaviniai
Projektavimo uždavinius sąlygiškai galėtume suskirstyti į tris pagrindines dalis:
1. Verslo pasirinkimas – šiame etape pasirenkame savo kuriamo verslo misiją bei tikslą, kurių pagrindu bus organizuojama įmonės veikla, pasirenkama vienokia ar kitokia ūkininkavimo kryptis, astižvelgiant į norimą rezultatą;
2. Darbų numatymas – turėdami verslo misiją bei nusistatę tikslus, toliau galime numatyti ir darbus, reikalingus šios misijos bei tikslų įgyvendinimui;
3. Veiklos optimizavimas - norėdami racionaliai veikti rinkoje, privalome ne tik numatyti reikiamus darbus, bet ir kuo efektyviau paskirstyti turimus resursus. Šiam tikslui reikalinga darbų optimizacija, kurią mes atliksime remdamiesi resursų reikalavimo kalendoriniu grafiku.

Projektavimo bazė
Silikatinių plytų gamybą organizuosiu vienos žinomiausių ir perspektyviausių Lietuvoje silikatinių plytų gamyklos AB "Matuizų plytinė" pagrindu.
Šią veiklą organizuoti pasirinkau dėl dviejų priežasčių: visų pirma silikatinė plyta jau senokai yra nustūmusi į šalį keramikinę plytą savo populiarumu. Technikos daktaro, žinomo silikatininko K.Klupšo manymu, taip atsitiko dėl to, kad:
Silikatinių plytų gamyba žymiai paprastesnė;
Jos yra pigesnės;
Jų gamybai reikia mažiau investicijų [7].
Todėl būdama universali, neteršianti gamtos. Ilgaamžė, gerai laikanti rudenį ir žiemą, silikatinė plyta tinka tiek išorinėms, tiek ir vidinėms konstrukcijoms.
Dėl šių savybių, manau, silikatinių plytų verslas būtų gana efektyvus bei perspektyvus. Be to pasak R.Abraičio (UAB "Būsto statybos koncernas" prezidentas), palankiausios rinkos sąlygos yra Matuizų plytinėje ir tokias įmones reikėtų palaikyti ir plėsti [6]. Todėl remdamasi Matuizų plytinės patiritimi, turėsiu gerenes galimybes sėkmingam verslui suprojektuoti.
Kitavertus, praėjusiais metais turėjau galimybę detaliau paanalizuoti ir pačių silikatinių plytų gamybos technologinį procesą, susipažinau su gamyboje naudojamomis medžiagomis bei žaliavomis, reikalingais įrengimais, prietaisais ir įrankiais. Taip pat pasigilinau ir į bendrovėje vyraujančią valdymo bei gamybos struktūrą.
Dėl to, projektuojant silikatinių plytų gamybos verslo organizavimo procesą, galėsiu detaliau atskleisti įvairius procesus bei operacijas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-06
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis67.54 KB
AutoriusIlma
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasKučinskas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas Matuizu plytine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Kučinskas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą