Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Inovacinis projektas: suspausto oro varomų automobilių remonto paslaugos kūrimas

Inovacinis projektas: suspausto oro varomų automobilių remonto paslaugos kūrimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Tikslas – sukurti naują inovacinė įmonės veiklą(paslaugą) ir išanalizuoti, paaiškinti bei ją įvertinti. Teorinė dalis. Inovacijos sąvoka. Inovacinis projektas. Tyrimai. Vidinių veiksnių analizė. Išorinių veiksnių analizė. Spręstinos problemos. Inovacinio projekto aprašymas. Tikslai ir uždaviniai. Veiklos. Ištekliai. Laukiamos inovacinio projekto pasekmės, rezultatai ir poveikis. Išvados.

Ištrauka

Inovacijos, inovacijos, inovacijos šį žodį turbūt kiekvienas girdėjome šimtus kartu, bet ar visi suprantame ir tiksliai žinome ką šis žodis reiškia. Šiame darbe aš ne tik pamėginsiu paaiškinti šio žodžio prasmę, bet ir pagrindinis mano dalykas bus pristatyti naują inovacinį projektą. Šiuo metu žodis "inovacija" yra visuomenė dėmesio centre, jį nuolat vartoja politikai, mokslininkai, gamybininkai bei verslininkai susitikimų ir pasitarimų metu. Daugelis jų į inovacijas žvelgia kaip į naujų produktų ir paslaugų atsiradimo priežastį, sukuriant papildomas darbo vietas, pertvarkant pasenusias gamybos ir technologijų linijas bei organizacines struktūras. Toks didelis susidomėjimas nėra atsitiktinis, nes inovacijos yra vienas iš ilgalaikių įmonės konkurentabilumą lemiančių faktorių. Tenka pastebėti, kad nedaugelis specialistų, kurie domisi inovacine veikla, gali aiškiai ir tiksliai suformuluoti inovacijų apibrėžimą, o ką jau šnekėti apie praktinį inovacijų pritaikymą konkrečioje įmonės veikloje. Inovacija visada yra aktualus reiškinys, turintis dinamišką prigimtį, dažnai konfrontuojantis su tuo, kas sena, ir griaunantis organizacijoje nusistovėjusias normas bei tradicijas.
Šiame inovaciniame projekte mes pamėginsime šoktelt į priekį, į ateitį , nes šis kursinis darbas pats yra ateities vaikas. Jau nuo seno žmonės svajojo vairuoti automobilį ir pamirštį apie degalus ir pagaliau tai tampa įmanomas dalykas. Indijoje pradėta gaminti automobilius, varomus suspaustu oru. Štai kur nuvedė ilgą laiką nesibaigiančios diskusijos - kas pakeis naftą - vandenilis, elektra ar netgi branduolinis kuras. Pasirodo, tai gali būti paprasčiausias oras.... Atrodytų keista ir galbūt netgi juokinga bet technologija visgi verta dėmesio. Mano kursinis projektas bus glaudžiai susietas su šiuo atradimu, bet aš pamėginau aprašyti ne patį oro automobilį ir parašyti kursini projektą, o sukurti šiam išradimui visiškai nauja paslauga be kurios oro automobilio eksploatavimas neįmanomas ir šį paslauga yra automobilių varomų suspaustu oru techninių dirbtuvių(autoservisas) remonto paslauga.
Mano manymu ateityje žmonės investuos pinigus i tokius automobilius ir tikrai norės juos įsigyti, nes tai praktiška, pigu ir patogu galbūt tai atrodo juokingai bet tokia mūsų ateitis. Būtent todėl pamėginau sukurti šiems automobiliams naują paslaugą, remonto paslaugą. Savo projektą siuličiau panaudoti JAV arba Europos rinkoje būtent ten jau vasaros pabaigoje šie automobiliai pasieks jų rinką. Atsiradus tokiems automobiliams būtinai atsiras poreikis jų taisymui ir remontui, o šio automobilio remonto paslaugą visiškai skiriasi nuo mums įprastų automobiliu remonto darbų.

Šio kursinio darbo tikslas – sukurti naują inovacinė įmonės veiklą(paslaugą) ir išanalizuoti, paaiškinti bei ją įvertinti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-11-07
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis221.42 KB
Autoriusshuras
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Jakubavičius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Inovacinis projektas suspausto oro varomu automobiliu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Jakubavičius
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą