Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Papuošalų gamybos verslas

Papuošalų gamybos verslas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įmonių organizavimo ir valdymo namų darbas. Įvadas. Darbo tikslai ir uždaviniai. Darbo bazė ir pradiniai duomenys. Apribojimai organizuojant verslą. Pradedamo verslo ir įmonės aprašymas. Kuriamo verslo samprata. Verslo idėja ir verslo esmė. Verslo misija. Verslo tikslai ir uždaviniai. Verslo vizija. Įmonės veiklos charakteristika. Gaminamų gaminių, parduodamų prekių arba ir/ar teikiamų paslaugų nomenklatūra. Reikalingos žaliavos, medžiagos, prekės ir numatomi tiekėjai. Reikalingi įrenginiai, mašinos, prietaisai, įranga ir numatomi jų tiekėjai. Gaminių, prekių ar paslaugų pirkėjai ir klientai. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Steigiamos įmonės teisinis statusas ir jo pagrindimas. Įmonės vadybinės struktūros projektavimas. Įmonės organizavimo proceso modeliavimas. Proceso darbų ir jų tarpusavio priklausomybės nustatymas ir jo tinklinio modelio konstravimas. Proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų parametrų nustatymas ir tinklinio grafiko skaičiavimas sektorių metodu. Proceso vykdymo tinklinio grafiko konstravimas ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo kalendorinio grafiko konstravimas ir jo optimizavimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

XX a. pabaigoje, kai daugelyje išsivysčiusių šalių jau pakankamai sukaupta prekių ir galima gauti kokias nori paslaugas, - reikia turėti tik pinigų. Prieš pradedant gaminti, reikia žinoti, ar pavyks mums tai parduoti, ar mūsų teikiamos paslaugos bus kam nors reikalingos. Taigi pirmiau reikia išspręsti pardavimo problemą, o tik paskui gamybos.[5]

Darbo tikslai ir uždaviniai
Norint pradėti verslą, pirmiausia reikia iškelti tikslus ir uždavinius ir nuspręsti kaip juos realizuoti.
Tikslas – sužinoti apie įmonės veiklą, steigimą ir organizavimo modeliavimą, mano pasirinktos veiklos, papuošalų ir aksesuarų gamybą.
Turėsiu išsiaiškinti pagrindinius įmonės steigimo ir organizavimo aspektus.
Taigi man reikės įgyvendinti tokius uždavinius:
1. Nustatyti įmonės idėją, verslo esmę, misiją, kuriamo verslo tikslus ir uždavinius, viziją, bei aprašyti pradedamą verslą;
2. Išanalizuoti įmonių steigimo proceso eigą;
3. Išanalizuoti pasirinkto verslo vadybos struktūrą;
4. Aprašyti verslo organizavimo procesą. Nustatyti verslo organizavimo uždavinius, organizavimo proceso darbus. Išsiaiškinti kokie gamybos procesai ir elementai bei priemonės bus reikalingi, kur jų įsigyti ir pan.;
5. Sudaryti organizavimo proceso tinklinį modelį, paskirstyti darbų laiką ir finansinius resursus, sektorių metodu apskaičiuoti tinklinio modelio parametrus ir sukonstruoti grafiką bei jį nubraižyti laiko masteliu. Sukonstravus kalendorinį grafiką – jį optimizuoti.

Darbo bazė ir pradiniai duomenys
Mano darbo bazę ir pradinius duomenis sudarys įmonių organizavimo ir valdymo paskaitų konspektai, teorinė literatūra, moksliniai straipsniai ir pan. , kadangi praktikoje neteko susidurti su papuošalus gaminančiomis įmonėmis. Bandysiu remtis bižuteriją gaminančių įmonių, tokių kaip IBERO, informacija.

Apribojimai organizuojant verslą
Kuriant įmonę visada susiduriama su įvairiais sunkumais. O ypač su apribojimais:
Didžiausia problema, su kuria susiduria įmonė, tai lėšų trūkumas, bet mes nagrinėsime, kad mums finansų pakaks verslo įsikūrimui ir jo veiklos pirmam žingsniui. Taigi tai labai palengvina darbą, nes pakanka keleto investuotojų, rėmėjų ir ilgalaikės banko paskolos.
Darbuotojus reikės apmokyti. Šiais laikais gana sunku rasti kvalifikuotą ir įmonės poreikius atitinkantį darbuotoją, todėl dalį jų, ar net visus reikės paruošti tinkamam darbui įmonėje, o tai reikalauja papildomų lėšų, kurios ateityje turėtų atsipirkti.
Verslui reikalingos patalpos įrengiamos dviem etapais, darbus organizuojant srautiniu metodu ir taip sudarant galimybę verstis daliniu verslu.
Įmonės juridinį statusą privalu palyginti su statuso antipodu. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-20
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis103.87 KB
Autoriusshuras
Viso autoriaus darbų25 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasK. Garškaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Papuosalu gamybos verslas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2015-05-09 IP: 78.61.186.178
    Laima sako

    Jau nepirmas kartas , kai jūsų darbų parsisiųst negaliu, tad be komentarų.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • K. Garškaitė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą