Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kaimo turizmo sodyba UAB "Dzūkijos pušis"

Verslo planas: kaimo turizmo sodyba UAB "Dzūkijos pušis"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindinės kryptys. Įmonės charakteristika. Paslaugos charakteristika. Rinkos tyrimas. Marketingas. Veiklos aprašymas. Valdymas ir personalas. Rizika. Finansai. Išvados. Darbas iliustruotas lentelėmis bei grafikais.

Ištrauka

Verslo organizavimo sėkmė priklauso nuo verslininko priimtų sprendimų teisingumo. Norint versle išvengti nepalankių rizikos pasekmių, būtina sugebėti operatyviai vertinti tiek įmonės vidaus, tiek išorės aplinkos tendencijų poveikį. Priemonė, leidžianti kurti naujas verslo idėjas bei valdyti pokyčius, yra verslo planas.
Verslo planas (plan of business) — tai dokumentas, kuriame pateikiama verslo sumanymo esmė, verslo esamoji padėtis, numatomi įvairūs poreikiai, šaltiniai tiems poreikiams padengti bei laukiami rezultatai.
Verslo įmonė rinkos sąlygomis gali funkcionuoti tik tada, kada jos savininkas (vadovas) ir visi jos dirbantieji sugeba objektyviai įvertinti minėtas išorines ir vidaus sąlygas, prognozuoja ateitį, organizuoja numatyta linkme savo veiksmus ir nuolatos kontroliuoja esamą padėtį.
Kaimo turizmas yra nauja verslo šaka, kuri tampa labai perspektyvi dėl palankios mūsų šalies geografinės padėties ir turimų gamtinių sąlygų ypatumo.
Svarbi Lietuvos kaimo turizmo rinkos plėtros sudėtinė dalis - gamtiniai rekreaciniai ištekliai: nacionaliniai, regioniniai ir valstybės globojami parkai, rezervatai ir draustiniai, gamtos paminklai.
Kaimo turizmo verslui sėkmingai vystyti reikalinga:
• Palanki geografinė padėtis;
• Pakankamas investavimo kapitalas;
• Lanksti aplinkosaugos normų taikymo sistema;
• Turizmo verslo išmanymas.
Šio darbo tikslas – pristatyti ir išanalizuoti UAB "Dzūkijos pušis" kaimo turizmo būsimą veiklą, norint priimti strateginį sprendimą dėl veiklos įgyvendinimo ir plėtros. Veiklos plėtimas yra susijęs su verslo infrastruktūros gerinimu.
Šiame verslo plane yra pateikiama kaimo turizmo, kaip būsimo verslo, plėtros projektas, idėjos pagrindimas, marketingo planas, finansiniai paskaičiavimai ir idėjos realizavimo laikas.
Šio verslo plano parengimo tikslas yra skirtas:
• Verslo įdiegimo ir plėtros idėjos realizavimui;
• Banko paskolai gauti;
• Realiam ekonominiam idėjos pagrindimui;
• Rizikos faktorių sušvelninimui ir kontrolei.

Verslo rizikai įvertinti yra pateikiamas galimų rizikų sąrašas ir jų sprendimo alternatyvos. Rizikos valdymas padeda užkirsti kelią idėjos žlugimui. Pagrindinė rizika šiame versle yra susijusi su nepakankamu klientų kiekiu, kas sąlygos mažas pajamas.
Verslo plano finansinė dalis buvo parengta pagal šių dienų galiojančias produktų ir paslaugų kainas. Darbai, numatyti verslo plane, bus įgyvendinami pagal parengtą darbų grafiką. Nukrypimams išvengti, bus sudarytos sutartys su tiekėjais ir rangovais, kurios įpareigoja laiku atlikti darbus.
Bendra šio projekto vertė (įskaitant įv. inventoriaus įsigijimą) yra 402000 litų. Manome, kad projektas atsipirks per 3-4 metus. Tai ilgalaikė investicija, kuri ateityje turėtų sukurti ištisą šios verslo srities infrastruktūrą. Projektas bus finanasuojamas iš skolintų ir nuosavų lėšų.
Pirmaisiais veiklos metais numatėme 412000 litų apyvartą, grynąjį veiklos pelną 128205 litų. Prognozuojame, kad sekančiais metais apyvarta didės 4 %, grynasis pelnas - 2-9 %.
Atsakomybė už projekto realizavimą teks įmonės direktoriui, kuris yra ir pagrindinis įmonės akcininkas. Įmonėje dirbs 10 darbuotojų. Detali valdymo struktūra pateikiama valdymo ir personalo dalyje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-06-13
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15
Dydis78.31 KB
AutoriusLiudmila
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kaimo turizmo sodyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą