Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: batų prekyba UAB "Batų imperija"

Verslo planas: batų prekyba UAB "Batų imperija"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Bendra ketinimų apžvalga. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Firmos charakteristika. Vietovės, kur įsikūrusi įmonė, aprašymas. Žinios apie verslininką ir pagrindinius akcininkus. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Rėmimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Finansinis planas. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Ilgalaikis turtas. Ilgalaikio turto amortizacija. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita.

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama įmonės padėtis (jei ji jau veikia), numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.
Verslo planas reikalingas tiek pačiam verslininkui, tiek bankininkams, potencialiems investuotojams, partneriams, tiek būsimiems firmos darbuotojams, kadangi jis:
padeda nustatyti būsimos įmonės "gyvybingumą" konkurencijos sąlygomis;
yra orientyras, pagal kurį verslininkas ir jo darbuotojai žingsnis po žingsnio sieks tikslo;
yra svarbus dokumentas, padedantis gauti finansinę paramą iš investuotojų.
Todėl šio verslo plano paskirtis – gauti ilgalaikę paskolą iš banko, kurios suma sudaro 50 tūks. Lt, bei užtikrina verslo idėjos patikimumą, ateities perspektyvas ir verslo pelningumą partneriams.
Verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje, šis verslo planas sudaromas, norint įkurti uždarąją akcinę bendrovę. Įmonė bus įregistruota su savo įstatais Klaipėdos rajono savivaldybėje įmonių rejestre nustatyta tvarka. UAB numato užsiimti batų prekyba bei odos priežiūros priemonių prekyba. Įmonė planuoja įsigyti visą reikalingą įmonės veiklai įrangą, o taip pat patalpas, kurios suremontuotos ir pritaikytos prekių pardavimui. Įmonė savo veiklai organizuoti panaudos tokius kapitalo šaltinius: UAB akcinį kapitalą (100 tūkst. Lt), ilgalaikę banko paskolą (50 tūkst. Lt). Numatoma veiklos pradžia 2002 gegužės 1 d. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-05-07
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis31.86 KB
Autoriusina
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasZ. Stonkuvienė
Švietimo institucijaKlaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas batu prekyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Z. Stonkuvienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą