Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterinių tinklų įrengimas UAB "Tinklai"

Verslo planas: kompiuterinių tinklų įrengimas UAB "Tinklai"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Firmos istorija arba atsiradimas. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Marketingo rinkinio elementai. Reklamavimas ir stimuliavimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Vadyba. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Numatomos problemos ir kliūtys. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Ekonominis pagrindimas. LAB (Lietuvos aklųjų bibliotekos) Šiaulių filialo projekto kaina. Kompiuterių tinklo įrenginių žiniaraštis. Kompiuterių tinklo įrenginių vertė. Kompiuterių tinklo pagalbinių medžiagų žiniaraštis. Kompiuterių tinklo montavimo darbų sąnaudos. Kompiuterių tinklo projektavimo ir montavimo darbų sąmata. Išvados.

Ištrauka

Pertvarkant ar persikraustant į naują biurą visąlaik svarbu iš anksto numatyti, kaip bus įrengti kompiuteriniai tinklai. Teisingas ir praktiškas kompiuterinių tinklų įrengimas vėliau padeda sutaupyti laiko, sumažinti kompiuterių gedimų bei sutrumpinti jų pašalinimo trukmę. Taigi nusprendėme įkurti nedidelę įmonę UAB "Tinklai". Ši mūsų sugalvota firma, teiks interneto įvedimo ir tinklų priežiūros bei jo diegimo ir derinimo paslaugas. Vartotojams tai suteiks galimybę gauti visa jiems reikalingą informaciją iš didžiausio pasaulyje duomenų bazės – interneto, bei palengvins darbą įmonėje. Nebereikės jiems iš vienos kompiuterio į kitą per kompiuterines laikmenas nešioti informaciją. Viską galės persiųsti per įdiegtą kompiuterių tinklą. Tai garantuoja patikimą įmonių informacinių sistemų darbą, padeda darbuotojams geriau bendradarbiauti bei aptarnauti klientus.
Dabartinė Lietuvos ekonomika negali aprūpinti visus darbo vietomis. Tai skatina verslininkus kurti privačias įmonės. Tai gali būti ūkinės bendrijos, akcinės bendrovės (UAB ir AB), individualios.
Šis verslas yra Lietuvoje palyginus naujas, todėl menkai paplitęs. Yra labai daug firmų, prekiaujančių kompiuterine bei programine įranga, tačiau ne tiek daug firmų teikia tokią paslaugą, kaip atvykimas pagal iškvietimą.
Šios veiklos srities poreikį bei reikalingumą apsprendžia didėjantis kompiuterių įsiterpimas į mūsų kasdieninį gyvenimą, bei naujų firmų atsiradimas. Nei viena solidi firma negali apsieiti be kompiuterio.
Dabartiniu metu yra gana palankios sąlygos firmos vystymuisi. Tikėtina, kad per kitus penkerius metus pragyvenimo lygis Lietuvoje vis didės. Didės firmų, fizinių asmenų skaičius, kuriems bus reikalingos mūsų paslaugos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis46.41 KB
AutoriusGintaras
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuteriniu tinklu irengimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą