Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: naktinis klubas "Garsas"

Verslo planas: naktinis klubas "Garsas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Verslo aprašymas. Situacija rinkoje. Verslo idėja. Įmonės misija. Įmonės tikslai. Marketingo planas. Klubo "Garsas" marketingo aplinka. Makro aplinka. Mikro aplinka. Vartotojai. SWOT analizė. Konkurentai. Konkurencinė analizė. Paslauga. Kainų politika. Klubo kainos. Pardavimo strategija. Rėmimas. Reklamos priemonių išlaidos. Pardavimų prognozė. Labiausiai tikėtina pardavimų prognozė. Pesimistinė pardavimų prognozė. Optimistinė pardavimų prognozė. Organizacinis planas. Nuosavybės forma. Individualios įmonės steigimas. Klubo patalpos. Įrengimai. Planuojama įsigyti klubo įranga. Planuojami įsigyti klubo baldai. Tiekėjai. Vartotojų aptarnavimas. Personalas. Organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Ilgalaikis turtas. Įrengimų nusidėvėjimas. Pradinės išlaidos. Finansiniai poreikiai ir ištekliai. Sąnaudų prognozė. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taškas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Išvados.

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas, kuriame aiškiai ir argumentuotai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibudinama veikiančios įmonės būklė, numatoma strategija ir ateities perspektyvos, prognozuojami rezultatai.
Verslininkas, besiruošiantis kurti verslą ar efektyviai plėtoti jau esamą, turi jį gerai suplanuoti, parinkti teisingą planavimo strategiją. Būtina konkrečiai žinoti, ko siekiama, todėl reikalingas smulkus verslo planas, kad verslo idėja būtų įgyvendinta.
Prieš pradedant rengti verslo planą reikia sukaupti tam tikros informacijos ir žinių, vengiant klaidų privalu viską gerai apmąstyti, pasitarti. Svarbiausia yra suformuluoti ir žinoti konkrečius tikslus, parinkti tinkamus prioritetus, numatyti veiklos etapus bei pasirinkti tinkamas alternatyvas.
Norint užsiimti kažkokia tai veikla, reikia gerai išanalizuoti rinką ir tik tada prognozuoti savo veiklą. Besiformuojančios įmonės tikslai ir uždaviniai turi būti aiškūs ir tikslūs.
Reikia pirmiausia įsitikinti ar verslo idėja reali, ar ji turi perspektyvą, ir ar iš jos verslininkas gaus pelno. Tam reikalinga parengti šį verslo planą.
Taigi verslo planas gali apsaugoti verslininką nuo galimų nesėkmių ir visiško sumanyto verslo žlugimo bei finansinių praradimų.
Darbo tikslas: sukurti verslo planą pasirinktai veiklai, su detalia analize bei reikalingais finansiniais skaičiavimais.
Darbo uždavinai:
• Išanalizuoti rinką pasirinktai veiklai;
• Detaliai aprašyti kuriamo verslo tikslus, verslo idėją bei misiją;
• Išanalizuoti kuriamos įmonės marketingo bei organizacinį planą;
• Įvertinti riziką;
• Atlikti reikalingus finansinius skaičiavimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-25
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis77.1 KB
AutoriusSiga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas naktinis klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą