Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kavinė UAB "Užeik"

Verslo planas: kavinė UAB "Užeik"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Įmonės vietovės aprašymas. Produkto-paslaugos aprašymas. Vartotojai. Realiai pasiekiami vartotojai. Marketingo planas. Konkurentai. Kainų politika ir kainos. Kavinės meniu. Paskirstymo politika. Rėmimo politika. Pardavimų prognozė. Kavinės "Užeik" SWOT analizė. Gamybos planas. Patalpos. Pajėgumai. Įrengimai. Transportas. Žaliavos ir tiekėjai. Organizacinis planas. Teisiniai aspektai. Žinios apie pagrindinius steigėjus ir akcininkus. Organizacinė valdymo struktūra. Vadovai, valdymo personalas. Darbuotojai. Atlyginimai. Finansinis planas. Prognozuojamos sąnaudos 2008-2010 m. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita 2008-2010 m. Prognozuojamas balansas 2008-2010 m. Lūžio taško apskaičiavimas. Santykiniai rodikliai. Paskolos atidavimas ir palūkanos. Rizikos įvertinimas. Kokybinė rizikos analizė.

Ištrauka

Remiantis Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje vis daugėja kavinių, barų, restoranų ir kitų viešojo maitinimo įmonių. Šios įmonės pasiekia didelę apyvartą ir uždirba nemažus pelnus. Taigi, mano verslo projekto esmė ir yra įkurti kavinę UAB "Užeik", kurią planuojama atidaryti 2008-06-01. UAB "Užeik" bus juridinis asmuo ir veiks pagal Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymą, kuris nustato šios įmonės steigimo ir kapitalo formavimo būdą, reikalavimus steigėjams ir akcininkams, valdymo ir kontrolės būdu.
Įmonės pagrindinis tikslas – kuo geriau tenkinti klientų poreikius, suteikiant jiems galimybę jaukiai ir gražiai praleisti laiką kavinėje. Šiuo tikslu kavinė steigiama Aukštaitijos nacionaliniame parke ir manoma, kad jos pagrindiniai lankytojai bus turistai bei poilsiautojai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio valstybių.
Įmonė ūkinei - finansinei veiklai įsigys 190 kvadratinių metrų žemės ploto, prie Žeimenos upės, kur kavinė "Užeik" teiks šias paslaugas:
• Maitinimą kavinės patalpose bei prie kavinės;
• Maisto pristatymą į namus;
• Banketų bei įvairių pobūvių organizavimą.
Kavinė "Užeik" – šiuolaikines technologijas naudojanti moderni kavinė. Norėdama padidinti potencialių klientų įvairumą, ji pasitelkia elektroninę komerciją: jos prižiūrimame ir nuolat atnaujinamame interneto tinklapyje bus patalpintas išsamus maisto produktų meniu su kainomis ir, kur yra galimybė, – nuotraukomis. Toks užsakymas bus įvykdomas taipogi per pusvalandį, o didžiausias jo privalumas tas, jog klientas "pasivaikščioti po kavinę" galės visą parą.
Visas šias paslaugas kavinė teiks pati, turėdama visą reikiamą įrangą atlikti paslaugas kokybiškai ir greitai.
Įmonės pagrindiniai finansavimo šaltiniai – tai įstatinis kapitalas bei banko paskola penkiolikai metų su 8,9 metinėmis palūkanomis (atitinkamai – 100000 ir 120000 Lt). Pagrindiniai akcininkai – trys.
Kaip matome iš tolesnės konkurentų, vartotojų analizės, ir pateiktų prognozuojamų pardavimo prognozių bei finansinių ataskaitų, įmonė pirmaisiais ir antraisiais metais patirs nuostolį, tačiau trečiaisiais metais dirbas pelningai ir vėlesniais metais pelnas nuolat augs. Lūžio taškas bus pasiektas 2010 metais, kai per metus bus aptarnauta apie 11 tūkstančių klientų. Po 15 m. nuo įmonės įkūrimo, kai banko paskola bus grąžinta, įmonė sėkmingai plėsis toliau ir gaus dar didesnius pelnus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis397.76 KB
AutoriusAntanas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus Pagirių gimnazija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kavine [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Vilniaus Pagirių gimnazija / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą